Kemal Yavuz Haberleri

Kemal Yavuz haber, Kemal Yavuz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kemal Yavuz - 25.03.2021
Sevenleri Muhsin Yazıcıoğlu'nu unutmuyor
Yazıcıoğlu ile geçmişte yolu kesişenlerden Mahmut Yardımcıoğlu, merhum liderin kurduğu partide görev yaparken, avukatlar Selami Ekici ve Kemal Yavuz ise hukuki süreçleri takip ediyor.
Kemal Yavuz - 24.03.2021
Son dakika haber! Yazıcıoğlu ailesinin avukatı, helikopterin düşmesindeki FETÖ izinin tamamen ortaya çıkarılmasını istiyor
"FETÖ organizasyonu olduğunun daha net olarak ileriki aşamalarda anlaşılacağı inancındayız" Yazıcıoğlu ailesinin avukatı Kemal Yavuz, AA muhabirine, 12 yıldır adeta iğneyle kuyu kazdıklarını belirterek, ana soruşturma dosyasının da 175 klasöre ulaştığını ve sona gelindiğini söyledi.
Kemal Yavuz - 23.03.2021
Yazıcıoğlu duruşması ertelendi
Yazıcıoğlu ailesinin avukatı Kemal Yavuz'un sorusu üzerine sanık, Dursun Özmen'in dairede özel kalem olduğunda başkanın Ramazan Akyürek olduğunu söyledi.
Kemal Yavuz - 23.03.2021
Son dakika haber: Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüne ilişkin soruşturmalara FETÖ müdahalesiyle ilgili davada ilk duruşma tamamlandı
"İsmail Güneş konuşunca kusursuz cinayet olmadığı ortaya çıktı" Yazıcıoğlu ailesinin avukat Kemal Yavuz ise helikopterin, örgütlü bir yapı tarafından düşürüldüğünü, bu davanın ise olaydan sonraki soruşturmalara örgütlü yapının müdahalesini gösterdiğini kaydederek, "Sanıkların yok etmeye çalıştıkları deliller suikast eylemini kapatmaya yöneliktir, bu görülmeden yapılan yargılama bizleri tatmin etmeyecektir.
Kemal Yavuz - 22.03.2021
Son dakika: Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüne ilişkin soruşturmalara FETÖ müdahalesiyle ilgili yargılanan sanıklar ifade veriyor
Yazıcıoğlu ailesinin avukatı Kemal Yavuz'un sorusu üzerine sanık, Dursun Özmen'in dairede özel kalem olduğunda başkanın Ramazan Akyürek olduğunu söyledi.
Kemal Yavuz - 05.02.2021
Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüne ilişkin kamu görevlilerinin yargılandığı davada karar açıklandı
Yazıcıoğlu ailesinin avukatı Kemal Yavuz, yargılamayla, Türkiye Cumhuriyeti tarihine geçecek "profesyonel siyasi suikast"ın bir bölümünün dava konusu edildiğini belirtti.
Kemal Yavuz - 06.01.2021
Son dakika haberleri: Muhsin Yazıcıoğlu'nun helikopterindeki "GPS hırsızlığı" davasında birleştirme kararı
Yazıcıoğlu ailesinin avukatı Kemal Yavuz, basına kapalı gerçekleştirilen duruşma sonrası gazetecilere, dava dosyasının, helikopterin düşmesinin ardından yürütülen soruşturmaya FETÖ'nün müdahalede bulunmasına yönelik yaklaşık iki hafta önce 2.
Kemal Yavuz - 21.10.2020
Yazıcıoğlu davası sanığı Uçum: Hırsızlıktan yargılama yapılması, asıl olayın kapatılması çalışmasıdır
'NEDİM ŞENER'İN YAZISINDAKİ BİLGİLERİN KİMDEN EDİNDİĞİ TESPİT EDİLSİN' Diğer sanık Davut Uçum ise duruşmada Hürriyet Gazetesi Yazarı Gazeteci Nedim Şener'in 26- 27 ve 28 Şubat 2020 tarihlerinde kaleme aldığı ve kendi adının da geçtiği 'FETÖ imamından Yazıcıoğlu itirafı', 'FETÖ Elazığ il imamının ByLock yazışması: Büyüğümüzle görüştük, Yazıcıoğlu hadisesini hallettik' ve 'Yazıcıoğlu suikastında kirli manşetler' başlıklı yazıları hatırlattı. Uçum, kendisini şöyle savundu: "Nedim Şener'in yazmış olduğu 26- 27- 28 Şubat tarihlerinde Hürriyet Gazetesi'ne köşe yazısına dayanak olan bilgilerin kimden edindiğinin tespit edilerek, tespit edilen kişilerin tanık olarak dinlenmesini talep ediyorum. Bu olay bir suikasttır. Sadece hırsızlık bazına indirgenerek yargılama yapılması, asıl olayın kapatılma çalışmasıdır. Ben bu olayın suikast olduğunu düşünüyorum ve neden suikast olduğunu düşündüğümün gerekçelerini söyledim." Yazıcıoğlu ailesinin avukatı Kemal Yavuz da davanın ana dava ile birleştirilmesini talep etti.
Kemal Yavuz - 18.09.2020
Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili kamu görevlilerinin yargılandığı davada sona yaklaşıldı
Dosyaya gelen belgelerin Daire Başkanı Şakir Aktı tarafından okunmasının ardından Yazıcıoğlu ailesinin avukatı Kemal Yavuz'a söz verildi.
Kemal Yavuz - 15.09.2020
Merhum gazeteci İsmail Güneş'i olay günü arayan eski muhabire "yalan beyan" davası
Muhsin Yazıcıoğlu'nun oğlu Fatih Furkan ve eşi Gülefer Yazıcıoğlu'nun avukatları Kemal Yavuz, Muammer Çolakoğlu ve Mustafa Selami Ekici, SEGBİS aracılığıyla duruşmaya bağlandı.
Kemal Yavuz - 06.03.2020
Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili kamu görevlileri yargılanıyor
Avukat Yavuz: "Sanık olması gerekeni tanık olarak dinliyoruz" Söz alan Avukat Kemal Yavuz, "Sanık olması gerekeni tanık olarak dinliyoruz.
Kemal Yavuz - 08.01.2020
DHA YURT BÜLTENİ-17
Bu arada olay yeri inceleme ekipleri, Cuşar'ın yaşamını yitirdiği yerde yaptığı incelemede cesedinin yakınında uyuşturucu madde içiminde kullanılan materyaller olduğunu tespit etti. Cuşar'ın cansız bedeni, savcının incelemesinin ardından İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Hasan Cuşar'ın kesin ölüm nedeni, Adli Tıp Kurumu'nda yapılacak olan otopsinin ardından belirlenecek.  Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ:   -Olay yerinden görüntü -Polis ekiplerinden görüntü -Genel ve detay görüntü  Haber - Kamera: Halil İbrahim KARABIYIK/İZMİR, ============================= Yazıcıoğlu davasına isimsiz mektup damga vurdu   BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile beraberindeki 5 kişinin hayatını kaybettiği helikopterdeki GPS cihazlarının sökülmesiyle ilgili davanın bugün görülen duruşmasına 10 yıl önce dosyaya giren isimsiz bir ihbar mektubu damga vurdu. Aile avukatı Kemal Yavuz'un 'Tanıyorum, kendisiyle görüştüm' dediği kişi mektupta, "Sikorsky'nin kırımı özel olarak yaptırılmıştır.
Kemal Yavuz - 30.10.2019
Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili kamu görevlileri yargılanıyor
"Orhan Özdemir'e sordum" Yazıcıoğlu ailesinin avukatlarından Kemal Yavuz'un sorusu üzerine tanık Mevlüt Bilici, "Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberindekilerin kurtulduğu ve hastaneye intikal ettirildiği" şeklindeki, sonradan yanlış olduğu ortaya çıkan bilgiyi kendisine veren Orhan Özdemir'e bilgiyi nereden aldığını sorduğunu, hatta bu konuda soruşturma yaptığını öne sürdü.
Kemal Yavuz - 30.10.2019
Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili kamu görevlileri yargılanıyor
Tanığın çelişkili beyanlarına tepki Yazıcıoğlu ailesinin avukatı Kemal Yavuz'un sorusu üzerine Nogaylaroğlu, Genelkurmay Başkanlığından da ilerleyen saatlerde başka bir harita geldiğini, bunların Harekat Merkezine teslim edildiğini, ancak arama kurtarmaya ilişkin neler yapıldığını sorgulamadığını savundu.
Kemal Yavuz - 19.09.2019
Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüne ilişkin Özmen'in yargılandığı dava
Avukatlardan Kemal Yavuz'un sanık Özmen'in, Ramazan Akyürek ile bir ilişkisinin olup olmadığı ve olay günü onu arayıp aramadığına dair sorusu üzerine tanık, "Dursun Özmen'in daha önce Ramazan Akyürek'in özel kalem müdürü olarak görev yaptığını biliyorum.
Kemal Yavuz - 19.09.2019
Dha yurt bülteni - 1
Detaylar Haber-Kamera: Halil İbrahim KARABIYIK/İZMİR, - GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ ================== Yazıcıoğlu ailesinin avukatı: Cumhuriyet tarihinin en kapsamlı suikastının yargılanmasını yapıyoruz   BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile beraberindeki 5 kişinin hayatını kaybettiği helikopterdeki GPS cihazlarının sökülmesiyle ilgili davada söz alan Yazıcıoğlu ailesinin avukatı Kemal Yavuz, helikopterin düşmesinde FETÖ'nün olma ihtimalinin çok yüksek olduğunu ifade ederek, "Böyle bir vakada; öncesi, olay anı ve sonrasıyla çok iyi planlanmış, programlanmış Cumhuriyet tarihinin en kapsamlı bir siyasi suikastının yargılanmasını yapıyoruz" dedi.
Kemal Yavuz - 19.09.2019
Yazıcıoğlu ailesinin avukatı: cumhuriyet tarihinin en kapsamlı suikastının...
BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile beraberindeki 5 kişinin hayatını kaybettiği helikopterdeki GPS cihazlarının sökülmesiyle ilgili davada söz alan Yazıcıoğlu ailesinin avukatı Kemal Yavuz, helikopterin düşmesinde FETÖ'nün olma ihtimalinin çok yüksek olduğunu...
Kemal Yavuz - 19.09.2019
Dha yurt bülteni - 21
Görüntü dökümü: -Olay yerinden görüntü  -Araclardan görüntü  -Detay görüntüler Haber: Halit YILMAZ/YOZGAT-DHA ===================== Yazıcıoğlu ailesinin avukatı: Cumhuriyet tarihinin en kapsamlı suikastının yargılanmasını yapıyoruz   BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile beraberindeki 5 kişinin hayatını kaybettiği helikopterdeki GPS cihazlarının sökülmesiyle ilgili davada söz alan Yazıcıoğlu ailesinin avukatı Kemal Yavuz, helikopterin düşmesinde FETÖ'nün olma ihtimalinin çok yüksek olduğunu ifade ederek, "Böyle bir vakada; öncesi, olay anı ve sonrasıyla çok iyi planlanmış, programlanmış Cumhuriyet tarihinin en kapsamlı bir siyasi suikastının yargılanmasını yapıyoruz" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kemal Yavuz Haberleri | Kemal Yavuz Kimdir - Haberler - Kemal Yavuz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kemal Yavuz kimdir, hayatı ve biyografisi. KAHRAMANMARAŞ - Tam kapanma kararı nedeniyle Çiftçi Kayıt Sistemi'ne kayıtta yoğunluk oluş
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.06.2021 23:00:51. #1.13#

title