Kemal Kaçmaz Haberleri

Kemal Kaçmaz haber, Kemal Kaçmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kemal Kaçmaz - 14.04.2021
Mersin, Hatay ve Adana'dan, turunçgil ihracatına yılın ilk çeyreğinde 202 milyon dolarlık katkı
"Turunçgilin başkenti Çukurova" Ulusal Turunçgil Konseyi Başkanı Kemal Kaçmaz, AA muhabirine, Mersin, Hatay ve Adana'dan yılın ilk çeyreğinde önemli ihracat gerçekleştirildiğini söyledi.
Kemal Kaçmaz - 07.04.2021
Turunçgil ihracatından yılın ilk çeyreğinde yaklaşık 300 milyon dolarlık gelir elde edildi
"Üretim alanlarımız genişliyor" Ulusal Turunçgil Konseyi Başkanı Kemal Kaçmaz, AA muhabirine, yılın ilk çeyreğindeki dış satımda, yaş meyve sebze grubunda turunçgilin yüzde 39'luk pay aldığını söyledi.
Kemal Kaçmaz - 06.04.2021
Ulusal Turunçgil Konseyi Başkanı Kaçmaz, AA'nın kuruluşunun 101. yıl dönümünü kutladı
Ulusal Turunçgil Konseyi Başkanı Kemal Kaçmaz, Anadolu Ajansının (AA) 101. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Kemal Kaçmaz - 23.03.2021
Türk narenciyesi eylül-şubat döneminde en fazla Rusya'ya satıldı
"Rusya'ya ihracatımız giderek artıyor" Ulusal Turunçgil Konseyi Başkanı Kemal Kaçmaz, AA muhabirine, Türkiye'de üretilen narenciyenin kaliteli olmasından dolayı birçok ülkede talep gördüğünü söyledi.
Kemal Kaçmaz - 18.03.2021
Turunçgilde 5 aylık ihracat yüzde 12 artışla 813 milyon dolar oldu
Ulusal Turunçgil Konseyi Başkanı Kemal Kaçmaz, AA muhabirine, ihracat sezonuna iyi başladıklarını söyledi.
Kemal Kaçmaz - 17.01.2021
Narenciye ihracatını 2020'de mandalina sırtladı
"Mandalina dış pazarda talep görüyor" Ulusal Turunçgil Konseyi Başkanı Kemal Kaçmaz, AA muhabirine, narenciye ihracatının ülke ekonomisine önemli katkı sunduğunu söyledi.
Kemal Kaçmaz - 14.01.2021
Türk narenciyesini 2020'de en çok Ruslar tüketti
"Ülkemiz narenciye sektöründe küresel bir oyuncu haline geldi" Ulusal Turunçgil Konseyi Başkanı Kemal Kaçmaz, AA muhabirine, Türkiye'de üretilen narenciyenin birçok ülke tarafından tercih edildiğini söyledi.
Kemal Kaçmaz - 12.01.2021
Doğu Akdeniz turunçgil ihracatında zirvede
"Turunçgil üretim ve ihracatını Doğu Akdeniz sırtlıyor" Ulusal Turunçgil Konseyi Başkanı Kemal Kaçmaz, AA muhabirine, Mersin, Hatay ve Adana'dan geçen yıl önemli miktarda narenciye ihracatı gerçekleştirildiğini söyledi.
Kemal Kaçmaz - 10.01.2021
Turunçgil ihracatından 2020'de ülke ekonomisine 933 milyon dolarlık katkı
"Ülke ekonomisine sunduğumuz bu katkı sevindirici" Ulusal Turunçgil Konseyi Başkanı Kemal Kaçmaz, AA muhabirine, turunçgilin, ülkenin yaş sebze ve meyve ihracatında önemli görev üstlendiğini bildirdi.
Kemal Kaçmaz - 20.11.2020
GÜNDEM / 20 Kasım 2020
(Rize/17.00) (Fotoğraflı) ÖZEL HABER 1- Türk Kızılay Genel Başkanı Kınık: "Kan ve plazma bağışı artmazsa alarm verebiliriz" "(Kovid-19) Önümüzdeki dönem zorlu bir 3 ay geçireceğiz. Bu zorlu 3 ay içerisinde stoklarımızın sürekli asgari stok seviyesinin üstünde seyretmesi ve plazma ihtiyacını da günlük karşılayabilecek bir şekilde donasyon (bağış) almamız gerekiyor" "Eğer kan ve immün plazma bağışı artmazsa alarm vermek durumunda kalabiliriz, bunu istemiyoruz" "Pandeminin özellikle bu 3-4 haftadır çok yoğun şekilde pik yapması, bunun oluşturduğu hasta yükü ve hastanelerde doluluk oranlarındaki artış nedeniyle günlük 400-500 civarında olan immün plazma talebi 1000'lerin üzerine çıktı" "Buralarda (kan bağış merkezleri) yaptığımız dezenfeksiyon, kontrol ve muayene çalışmalarıyla riskleri minimuma indiriyoruz. Vatandaşlarımızın endişe edeceği bir şey yok. Kan vermek ya da plazma bağışlamak da insanların sağlığını olumsuz yönde etkileyecek bir durum değil" "Bugünlerde Kızılay'ımızın düzenli bağışçılarının ve daha önce hiç kan veya plazma bağışlamamış vatandaşlarımızın Kızılay Kan Merkezlerine gelmelerini rica ediyoruz. Randevu alarak geldiklerinde 15 dakika içerisinde işlem bitiyor" (Zeynep Rakipoğlu/İstanbul) 2- Mandalinada 10 ayda 174 milyon dolarlık ihracat Ulusal Turunçgil Konseyi Başkanı Kemal Kaçmaz: "Bu yılın geriye kalan dönemi ve 2021 yılının başlarında da mandalina ihracatının artarak devam etmesini bekliyoruz" Mersin Turunçgil Üreticileri Birliği Başkanı Ahmet Dursun Şahin: "Mandalina ihracatındaki pazar yelpazemiz genişliyor.
Kemal Kaçmaz - 11.11.2020
Turunçgil ihracatında yeni sezonun ilk 2 ayında yüzde 23,6 artış
Ulusal Turunçgil Konseyi Başkanı Kemal Kaçmaz, AA muhabirine, turunçgilde 2020-2021 ihracat sezonunun eylülde başladığını anımsattı.
Kemal Kaçmaz - 10.11.2020
Mersin iş dünyasından Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan'a destek
Ulusal Turunçgil Konseyi Başkanı Kemal Kaçmaz, Bakan Elvan'a yeni görevinde başarılar diledi.
Kemal Kaçmaz - 24.10.2020
İtalya Türk narenciye ürünlerini sevdi
"En fazla artış İtalya'da görüldü" Ulusal Turunçgil Konseyi Başkanı Kemal Kaçmaz, AA muhabirine, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına rağmen narenciye ihracatındaki artışın sürdüğünü söyledi.
Kemal Kaçmaz - 01.09.2020
Turunçgilde yeni sezonda daha fazla ihracat hedefi
Ulusal Turunçgil Konseyi Başkanı Kemal Kaçmaz, geçen sezonda 1 milyon 671 bin ton turunçgil ihracatı karşılığında 835 milyon dolar elde ettiklerini belirterek, yeni ihracat sezonunda bu rakamların üzerine çıkmayı hedeflediklerini vurguladı.
Kemal Kaçmaz - 01.09.2020
Son dakika haber... GÜNDEM / 1 Eylül 2020
(Viyana/12.00) 9- Voleybol AXA Sigorta Erkekler Kupa Voley mücadelesine İstanbul, Bursa ve Ankara'da 4 grupta yapılacak maçlarla devam edilecek. (Fotoğraflı) ÖZEL HABER 1- Turunçgilde yeni sezonda daha fazla ihracat hedefi Ulusal Turunçgil Konseyi Başkanı Kemal Kaçmaz: "Geçen sezon 1 milyon 671 bin ton turunçgil ihracatı karşılığında 835 milyon dolar girdisi elde ettik" "Şu an herhangi bir sıkıntı yaşamıyoruz.
Kemal Kaçmaz - 27.08.2020
Turunçgilde ihracat sezonu erkenci limonla açılacak
Ulusal Turunçgil Konseyi Başkanı Kemal Kaçmaz, yeni dönem turunçgil ihracat sezonunun 3 Eylül'de mayer cinsi erkenci limonun ihracatıyla başlayacağını söyledi.
Kemal Kaçmaz - 16.08.2020
Rusya'ya narenciye ihracatı iki kata yakın arttı
"Ürettiğimiz narenciyelere Rusya'daki tüketiciler damak tadı olarak alışkın" Ulusal Turunçgil Konseyi Başkanı Kemal Kaçmaz, AA muhabirine, Rusya'nın narenciye ihracatında Türkiye için geleneksel bir pazar olduğunu söyledi.
Kemal Kaçmaz - 08.08.2020
Limon ihracatında ön izin şartının kaldırılması üreticiyi sevindirdi
Ulusal Turunçgil Konseyi Başkanı Kemal Kaçmaz, AA muhabirine, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecinde, tüketicilerin ve iç piyasa dinamiklerinin korunması için limon ihracatının Tarım ve Orman Bakanlığının ön iznine bağlandığını söyledi.
Kemal Kaçmaz - 11.07.2020
Güneyin turunçgil üretim merkezlerinden ekonomiye önemli katkı
Ulusal Turunçgil Konseyi Başkanı Kemal Kaçmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, turunçgil üretiminin en çok Çukurova bölgesinde yapıldığını söyledi.
Kemal Kaçmaz - 16.06.2020
Türk narenciyesini en çok Ruslar tüketti
"Dünya standartlarında ürünler ihraç ediyoruz" Ulusal Turunçgil Konseyi Başkanı Kemal Kaçmaz, AA muhabirine, Rusya'nın narenciye ihracatında Türkiye için önemli bir pazar olduğunu söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kemal Kaçmaz Haberleri | Kemal Kaçmaz Kimdir - Haberler - Kemal Kaçmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kemal Kaçmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Turunçgil ihracatını yılın ilk yarısında mandalina ve limon sırtladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.07.2021 07:03:02. #1.13#

title