Kayserigaz Haberleri

Kayserigaz haber, Kayserigaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kayserigaz - 4.8.2020
Kayseri'den kısa kısa
Ebiç Mahallesi'nde doğalgaz çalışması Kayserigaz, Kayseri'nin Ebiç Mahallesi'nde 2 milyon 588 bin liralık doğalgaz yatırımıyla hayata geçirdiği projeyi yıl sonuna kadar tamamlamayı planlıyor.
Kayserigaz - 20.7.2020
Son dakika! Kuruköprü Mahallesi doğalgazla buluşacak
Son dakika güncel haberine göre Kayserigaz, Talas ilçesi Kuruköprü Mahallesini doğalgazla buluşturmaya hazırlanıyor.
Kayserigaz - 30.6.2020
Son dakika! Kovid-19, Kayseri'de konutta doğalgaz tüketimini artırdı
Gelen son dakika haberine göre Kayseri'de 550 binden fazla abonesi bulunan Kayserigaz'ın verilerine göre salgının etkili olduğu ilk 3 aylık kritik dönemde konuttaki doğalgaz tüketimi ortalama yüzde 5,1 arttı.
Kayserigaz - 10.6.2020
Son dakika haber | Hacılar'da yol yapım çalışmaları
Çalışmalarla ilgili bilgi alan Başkan Özdoğan şunları kaydetti: "Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Akyazı Mahallemizde imar yolları tamamlanmış ve açılmış bütün alanlarda yol çalışmalarımıza hızlı bir şekilde başladık. Yaptığımız parke çalışmasıyla Akyazı Mahallemizde yol eksiğini tamamlamış olacağız. KASKİ, Kayserigaz ve elektrik şirketimiz alt yapı çalışmalarını tamamladıktan sonra biz de yol çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Kayserigaz - 4.5.2020
Kayseri'den kısa kısa
Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, toplantıya 16 ilçe belediye başkanının tamamı katıldı. KASKİ, Kayserigaz, KCETAŞ ve Kayseri Ulaşım AŞ Genel Müdürleri de toplantıya katılarak, kurumlarıyla ilgili talepleri dinlendi.
Kayserigaz - 12.4.2020
Melikgazi Belediyesi Kayabağ Mahallesi'nde alt yapı çalışmalarını tamamladı
Ara sokaklarda tarihi dokuya uygun olması için Arnavut kaldırım çalışması yapacaklarını vurgulayan Palancıoğlu, şöyle devam etti: "Tarihi Kayabağ Mahallesi'nin yaklaşık 1 kilometre uzunluğundaki ara sokak ve yürüyüş yollarına doğal yapıya uygun zemin çalışması yapıyoruz. KASKİ ve Kayserigaz'ın çalışmasından dolayı mahallenin ara sokakları bozulmuştu.
Kayserigaz - 5.3.2020
SOCAR Türkiye'ye "Yılın En İyi Birleşme-Satınalma Finansmanı" ödülü
Açıklamada görüşlerine yer verilen SOCAR Türkiye Mali İşler Direktörü (CFO) Teymur Abasguliyev, şunları kaydetti: "Haziran 2019'da gerçekleştirdiğimiz satın almayla birlikte Kayserigaz, Bursagaz, EWE Enerji, Enervis ve Millenicom, SOCAR Türkiye çatısı altına girdi.
Kayserigaz - 6.2.2020
Kayserigaz'dan abonelere uyarı
Kayserigaz bacalı cihaz kullanımında güvenliği tehlikeye atan uygulamalara karşı abonelerini uyardı.
Kayserigaz - 24.12.2019
Melikgazi Belediyesinin 2020 yılı yatırım toplantısı yapıldı
Palancıoğlu, "Melikgazi, nüfus yoğunluğu açısından Kayseri'nin en büyük ilçelerinden. Şimdiden ilkbahar ve yaz mevsimi için yol ve kaldırım yapımı, bu yolların bakım ve onarımı ile alt yapıyla ilgili planlama çalışmalarını yapıyoruz. Özellikle Kayserigaz, KASKİ, Telekom gibi alt yapı şirketleriyle 2020'nin planlarını konuşuyoruz.
Kayserigaz - 24.12.2019
Melikgazi'nin 2020 yılı ulaşım ve alt yapısı planlandı
2020 yılında yapılması gereken hizmetler ve yatırımlar için birimler ile planlama çalışmaları yaptıklarını söyleyen Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, "Birim müdürlerimiz ile sık sık bir araya gelerek yapılan çalışmaları değerlendiriyor ve gelecekte neler yapmamız gerektiği üzerine toplantılar düzenliyoruz. 2019 yılı bitmek üzere. Melikgazi ilçesi hem nüfus olarak hem yoğunduk olarak Kayser'inin en büyük ilçelerinden olduğu için yatırım miktarı da büyük olan ilçeyiz. Şimdiden ilkbahardan başlayıp yazın sonuna kadar devam edecek yol, kaldırım yapımı, bakım onarım ve alt yapı işleriyle ilgili planlama çalışmalarını yapıyoruz. Özellikle Kayserigaz, KASKİ, Telekom gibi bütün alt yapı şirketleriyle 2020 yılında yapılması gereken alt yapı planlarını konuşuyoruz.
Kayserigaz - 20.10.2019
Kayseri'nin Tomarza ilçesi doğal gaza kavuştu
SOCAR Türkiye'nin iştiraki Kayserigaz tarafından, 36 bin nüfuslu ilçe Tomarza'nın doğal gaza kavuştuğu bildirildi.
Kayserigaz - 18.8.2019
Talas'ta birlik ve beraberlik buluşması
Kuruköprü'ye gelecek yıl içerisinde doğal gazı ulaştırmayı hedeflediklerini belirten Büyükkılıç, "Tozun toprağın içinde stat olmaz. Gerekeni yapacağız. Kayserigaz Genel Müdürü ile konuştum.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kayserigaz Haberleri | Kayserigaz Haber - Haberler - Kayserigaz haberleri, son dakika kayserigaz haber ve gelişmeleri burada. Kayserigaz, pandemi döneminde abonelik işlemlerini uzaktan yapma kolaylığı sağlıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 18.10.2020 04:45:59. #1.15#
title