Fantazi İçin Eşlerini Değiştirirken Yakalandılar: 8 Gözaltı

Fantazi İçin Eşlerini Değiştirirken Yakalandılar: 8 Gözaltı

Kayseri'de, sosyal medya üzerinden bağlantı kurarak swinger yöntemiyle fuhuş yaparken yakalanan 4'ü kadın 8 kişi, adliyeye sevk edildi.

Kayseri'de sosyal medya üzerinden bağlantı kurarak para karşılığı swinger yöntemiyle fuhuş yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 4'ü kadın 8 kişi, adliyeye sevk edildi.Şüphelilerin, ağlarına düşürdükleri fuhuş için gelen yeni müşterilerinin ilişki görüntülerini kamera ile kayıt altına aldıkları ve bu şekilde haksız kazanç sağladıkları da saptandı.

POLİS, SWİNGER YAPANLARI TAKİBE ALDI

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, sosyal medyada kullandıkları hesaplarından müstehcen görüntülerini yayınlayarak birbirleriyle iletişim kurup, para karşılığında swinger (eş değiştirme) yöntemiyle fuhuş yapanları takibe aldı.

ARALARINDA BOŞANMIŞ ÇİFTLER VAR

Polisin 2 aylık teknik ve fiziki takibi sonucu belirlenen 5 ayrı eve eş zamanlı baskın yapıldı. Operasyonda, aralarında boşanmış çiftlerin de bulunduğu 4'ü kadın, 8 kişi gözaltına alındı.

SOSYAL MEDYADAN AĞLARINA DÜŞÜRÜYORLAR

Swinger yönetimiyle fuhuş yapan şüphelilerin, sosyal medya üzerinden ağlarına düşürdükleri fuhuş için gelen yeni müşterilerinin ilişki görüntülerini kamera ile kayıt altına aldıkları ve bu şekilde haksız kazanç sağladıkları da saptandı.

ADLİYEYE SEVK EDİLDİLER

Şüpheliler Ç.M., E.K., Ö.B., R.Ö., H.K., A.A., M.A. ve Z.T., 3 gün süren sorgularının ardından Kayseri Devlet Hastanesindeki sağlık kontrollerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Fantazi İçin Eşlerini Değiştirirken Yakalandılar: 8 Gözaltı
Kaynak: DHA
YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.