Kavgada Aldığı Darbeyle Bayılan Gencin, Yüzündeki İfade Olay Oldu

Kavgada Aldığı Darbeyle Bayılan Gencin, Yüzündeki İfade Olay Oldu

Amerika'da sokak ortasındaki kavgada kafasına aldığı yumrukla yere yığılan gencin, baygın haldeyken yüzünde beliren ifade sosyal medyada olay oldu.

Amerika'da meydana gelen sokak kavgasında bir genç, kafasına aldığı yumrukla yere yığıldı. Gencin yerdeki baygın haldeki ifadesi sosyal medya kullanıcılarından çokça yorum aldı.

Sosyal medyada paylaşılan görüntüde, iki kişinin kavga ettiği görülüyor. Kırmızı tişörtlü olan, bir kez yumruk yedikten sonra yanına arkadaşı geliyor ve o da yumruk atana doğru hamle yapıyor. Kırmızı tişörtlü bir kez daha rakibine yaklaşıyor ve bir yumruk daha alarak yere düşüyor. Tekrar ayağa kalkan kırmızı tişörtlü genç saldırmak için hamle yaptığı sırada bir yumruk daha yiyor ve yere yığılıyor. Yerde baygın halde yatan gencin yüzündeki tebessüm ifadesi ise görüntüyü çeken kişinin son kaydettiği görüntü oluyor.

YÜZLERCE YORUM YAPILDI

Görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasının ardından yüzlerce yorum yapıldı. Tek olan gencin dövüşmeyi bildiğini yazanlar, diğer ikisinin kavgaya yeltenmesinin hata olduğunu yazdı. Kullanıcıların en çok yorum yaptığı kısım ise, yere yığılan saldırganın baygın haldeki ifadesi oldu.

İşte kavga anından görüntüler;

Kaynak: DHA
YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.