Kaptanlık Kupasını Fikret Ünlü Kaptı - Haberler
Haberi Paylaş

Kaptanlık Kupasını Fikret Ünlü Kaptı

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Kaptanlık Kupasını Fikret Ünlü Kaptı

Bodrum Golf Kulübü’nde düzenlenen 2014 Bodrum Kaptanlık Kupası, Türkiye’nin golf tutkunlarını bir araya getirdi.

Bodrum Golf Kulübü'nde düzenlenen 2014 Bodrum Kaptanlık Kupası, Türkiye'nin golf tutkunlarını bir araya getirdi. İş dünyasının tanınmış simalarının kıyasıya yarıştığı turnuvada; Kaptanlık Kupası'nı Fikret Ünlü kazandı.

Bodrum Golf Kulübü'nde gerçekleşen Hüseyin Demirağ Kaptanlık Kupası'na Bodrum ve Türkiye'den bir çok golfçü ve golfsever katıldı. Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve Bodrum Golf A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk, işadamı ve spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu gibi tanınmış isimlerin de katıldığı turnuva, akşam saatlerine kadar devam etti. 100 golfçünün katıldığı turnuvanın ödül töreni, renkli anlara sahne oldu. Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan'ın da katıldığı ödül töreninde Hüseyin Demirağ Kaptanlık Kupasını eski bakanlardan Fikret Ünlü kazandı. Dereceye girenlere ödüllerini Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Bodrum Golf A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk, eşi Nurten Öztürk, Bodrum Golf Kulübü Kaptanı Hüseyin Demirağ, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon verdi.

MUHTEŞEM DAVET

Hüseyin Demirağ Kaptanlık Turnuvası'nın ödül töreni ve daveti de en az turnuva kadar muhteşem oldu. 250 seçkin davetli, canlı müzik eşliğinde yemekte biraraya geldi. Bodrum Golf A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk, Hüseyin Demirağ Kaptanlık Turnuvası'nın Bodrum'a çok farklı bir hava getirdiğini belirterek; "Bu prestijli turnuvaya ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyduk. Türkiye'nin her yerinden bir çok golfsever Bodrum'a geldi. Katılan, destek veren herkese, tüm ekibimize çok teşekkür ederim. Hemen her hafta kulübümüzde çok değerli turnuvalar düzenliyoruz. Bu durum bizi çok mutlu ediyor" dedi.

Bodrum Golf Kulübü Kaptanı Hüseyin Demirağ ise kendisinin ilk Kaptanlık Kupası'ndan dolayı çok heyecanlı olduğunu belirtti. Bir önceki kaptan Recep Dağlı'ya teşekkür eden Hüseyin Demirağ bugünün kendisi için çok anlamlı olduğunu söyledi ve tüm katılımcılara teşekkür etti.

Daha sonra konuşan Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu ise Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk'ü golfe yaptığı yatırımlardan dolayı kutladı.

BODRUM 5 YIL İÇİNDE ANTALYA'YI GEÇER

Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon ise Bodrum'da golf turizminin her geçen yıl daha da geliştiğini belirterek; "bu yatırımlar sonucunda inanıyorum ki Bodrum 5 yıl içinde Antalya'yı geçecek" dedi. - MUĞLA

Kaptanlık Kupasını Fikret Ünlü Kaptı

Kaptanlık Kupasını Fikret Ünlü Kaptı

Kaptanlık Kupasını Fikret Ünlü Kaptı

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500