Kahraman Tazeoğlu Haberleri

Kahraman Tazeoğlu haber, Kahraman Tazeoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kahraman Tazeoğlu - 06.12.2019
Nevşehir Belediyesi kitap fuarı devam ediyor
Nevşehirli yazarların yanı sıra bir çok ünlü yazarın katıldığı fuarda hafta sonu Kahraman Tazeoğlu, Nurullah Genç, Mehmet Işık, Ahmet Şimşirgil ve Fendiye Dinç gibi yazarlar okurlarıyla buluşarak kitaplarını imzalayacak.
Kahraman Tazeoğlu - 24.05.2019
Karaman Kitap Fuarı açıldı
Karaman Belediyesi tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen Kitap Fuarı törenle açıldı. Lütfi Elvan Fuar ve Kongre Merkezi'ndeki açılış törenine Karaman Valisi Fahri Meral, Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, İl Jandarma Komutanı Albay İsmail Şahin, daire müdürleri ile vatandaşlar katıldı. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Vali Meral ve beraberindekiler tek tek kitap stantlarını gezdi. Nurullah Genç, Ataol Behramoğlu, İnci Aral, Müfit Can Saçıntı, Pelin Çift, Mesut Yar ve Kahraman Tazeoğlu gibi ünlü isimlerin katılacağı fuar 10 gün boyunca açık kalacak.
Kahraman Tazeoğlu - 21.02.2019
Kahraman Tazeoğlu İnegöllü Hayranlarıyla Buluştu
İnegöl 3. Kitap Günleri kapsamında İnegöl'e gelen yazar ve şair Kahraman Tazeoğlu, gündüz kitap fuarında akşam da BMKSM'nde düzenlenen şiir dinletisinde İnegöllü hayranlarıyla buluştu.
Kahraman Tazeoğlu - 13.02.2019
3. İnegöl Kitap Günleri Başlıyor
KİTAP OKUMA ALIŞKANLIĞINI SAĞLAMALIYIZ "Kitabı ülkemizde ve şehrimizde sevdirmemiz lazım sözleriyle konuşmasını sürdüren Taban, şöyle devam etti: "Özellikle gençlerimiz ve öğrencilerimizin başucunda bir kitap olmasını arzu ediyoruz. Kitap; hayatımızı anlamlandıran, bize değer katan, bizleri karanlıktan aydınlığa çıkaran, yol gösteren ve bizlere gerçekten bu anlamda bilgiyi bizlere sunan değişmez tek kaynağımızdır. Maalesef üzücü olması hasebiyle paylaşacağım, Türkiye'de kitap okuma oranı çok düşük yüzde 0,1. Gelişmiş ülkelere baktığımızda bu oranın çok daha yüksek olduğunu görüyoruz. Bu konuda eksik olduğumuzu ve aradaki açığı kapatmak için de ekstra çalışmamız gerektiğini, bunu yapabilmek için de bu farkındalığı arttırmamız gerektiğini düşünüyorum. İletişim çağında yaşıyoruz ve bu alanda cep telefonu ve iletişim masraflarına 4 kişilik bir aile 173 lira ayırıyor. Ancak kitap için 4 kişilik bir ailenin ayırdığı rakam 5,5 TL. Oranlara baktığımızda bu manada ciddi açığımız olduğunu görüyoruz. İnternet ve televizyona ayırdığımız zamanı azaltarak buradan kalan zamanı kitap okumaya ayırmalıyız. Kitap okuma alışkanlığını rutin hale dönüştürmek istiyoruz." YAZAR-OKUR BULUŞMALARI YAPILACAK "Yapacağımız Kitap Günlerinde yazar-okur buluşmaları da gerçekleştireceğiz. Akıl Yayıncılık firmamızla bu süreci götüreceğiz. İşin bir tarafında da Milli Eğitim Müdürlüğümüz var. İnegöl'de çok ciddi öğrenci sayısı var. Tüm öğrencilerimizin mutlaka bu fuar organizasyonunu ziyaret etmelerini istiyoruz. Bu konuda da Milli Eğitim Müdürümüze çok teşekkür ediyorum desteklerinden dolayı. 32 bin öğrencinin Kitap Günlerine ulaşımı sağlanacak organizasyon şirketi tarafından. Bizim de desteklerimizle koyacağımız ücretsiz taşıma sistemiyle vatandaşlarımızı fuar alanına götürmek istiyoruz. 12 farklı yazar ve 18 farklı okulumuzla söyleşiler yapılacak. İmza günlerimiz olacak, kitapseverlerimiz ve yazarlarımızı bir araya getireceğiz. Beşinci Mevsim Kültür Sanat Merkezimizde programlarımız olacak. Burada yazarlarımızdan Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil ve Dr. Ramazan Kurtoğlu 15 Şubat Cuma akşamı "Yeni Dünya Düzeninde Kadim Güç Türkiye" konulu seminerde yer alacak. 20 Şubat Çarşamba akşamı Kahraman Tazeoğlu'nun en güzel şiirlerini kendisinden dinleyeceğiz.
Kahraman Tazeoğlu - 07.02.2019
Nissara Avm'de Yazarlar Geçidi Devam Ediyor
Nevşehir Nissara AVM'de 13 Ocak tarihinde başlayan ve 9 Şubat tarihinde sona erecek olan yazarlar buluşmasına Nevşehir'de kitapseverler büyük ilgi gösteriyor. Nissara AVM'de düzenlenen yazarlar buluşmasında Sinan Yağmur, Ataol Behramoğlu, Ahmet Selçuk İlkan, Kahraman Tazeoğlu kitapseverler ile buluşurken 9 Şubat'ta ise Müjde Aklanoğlu imza ve söyleşi gününe katılacak.
Kahraman Tazeoğlu - 06.02.2019
Karadeniz 5. Kitap Fuarı" 16 Şubat'ta Açılacak
Girişin ücretsiz olacağı fuarda İlber Ortaylı, Mine Söğüt, Ercan Kesal, Sinan Meydan, İpek Çalışlar, Kahraman Tazeoğlu, İsmail Saymaz, Ahmet Şimşirgil ve Mete Yarar'ın da aralarında bulunduğu pek çok yazarın okurlarıyla buluşması planlanıyor.
Kahraman Tazeoğlu - 06.02.2019
Karadeniz 5. Kitap Fuarı Etkinlik Programı Açıklandı
Karadeniz 5. Kitap Fuarı'nda, aralarında İnci Aral, İlber Ortaylı, Mine Söğüt, Yılmaz Özdil, Ercan Kesal, Sinan Meydan, Akın Birdal, Nazım Alpman, Şükrü Erbaş, İpek Çalışlar, Kahraman Tazeoğlu, Ahmet Şimşirgil, Arif Keskiner, Zeynep Aliye, Koray Avcı Çakman, Aret Vartanyan, Nazlı Karabıyıkoğlu, Mete Yarar, Sevgi Özel, Murat Tavlı, Füsun Çetinel, Bahadır Yenişehirlioğlu, İsmail Saymaz ve Reis Çelik'in de bulunduğu pek çok değerli yazar, şair ve bilim insanı okurlarıyla buluşacak.
Kahraman Tazeoğlu - 17.01.2019
Teoman, "Fasa Fiso" İçin Sahnedeydi
Demir, ünlü yazarları hem imza hem de söyleşi için fuara davet ettiklerine dikkati çekerek, "Yarın Ahmet Ümit gelecek, sonrasında Kahraman Tazeoğlu, Ataol Behramoğlu, Sevil Atasoy ve Cemalnur Sargut gibi önemli isimler haftasını bizlerle birlikte olacak.
Kahraman Tazeoğlu - 11.01.2019
1. Kitap Fuarı İstanbul" Açıldı
Fuar kapsamında İlber Ortaylı, Ahmet Ümit, Ayşe Kulin, Ataol Behramoğlu, Kahraman Tazeoğlu, İpek Çalışlar, Müfit Can Saçıntı'nın arasında bulunduğu çok sayıda isim, imza günü ve söyleşilerde okuyucuyla buluşacak.
Kahraman Tazeoğlu - 05.01.2019
Adana Çukurova Kitap Fuarı Açıldı
500 YAZAR KATILIYOR 13 Ocak tarihine kadar açık kalacak fuarda, imza günlerinin yanı sıra panel, söyleşi, sergi ve dinletilerden oluşan 70 kültür etkinliği gerçekleştirilecek. Yağışlı havaya rağmen kitapseverlerin büyük ilgi gösterdiği fuarın konukları arasında Füruzan, Ercan Kesal, Latife Tekin, Gülten Dayıoğlu, Yekta Kopan, Ayşe Kulin, Buket Uzuner, Aret Vartanyan, Canan Tan, Zeynep Altıok Akatlı, Mavisel Yener, Nebil Özgentürk, Tülin Kozikoğlu, Sinan Meydan, Hasan Ali Toptaş, Ataol Behramoğlu, İsmail Saymaz, Levent Gültekin, Behiç Ak, Mete Yarar, Çiğdem Gündeş, Kerem Fırtına, Selim Temo, Toprak Işık, Aytül Akal, Hikmet Anıl Öztekin, Sinan Tuzcu, Kemal Hamamcıoğlu, Menderes Samancılar, Kahraman Tazeoğlu, Koray Avcı Çakman, Bahadır Yenişehirlioğlu, Zafer Algöz, Can Yılmaz, Ahmet Şimşirgil, Tarık Tufan, Sinan Yağmur ve daha pek çok değerli yazar, şair ve bilim insanı bulunuyor.
Kahraman Tazeoğlu - 26.12.2018
Çukurova 12. Kitap Fuarı'na Doğru
Çukurova Kitap Fuarı'nın konukları arasında, Füruzan, Ercan Kesal, Latife Tekin, Gülten Dayıoğlu, Altan Öymen, Yekta Kopan, Ayşe Kulin, Buket Uzuner, Aret Vartanyan, Canan Tan, Ayşe Hür, Zeynep Altıok Akatlı, Mavisel Yener, Nebil Özgentürk, Tülin Kozikoğlu, Sinan Meydan, Hasan Ali Toptaş, Ataol Behramoğlu, İsmail Saymaz, Levent Gültekin, Behiç Ak, Mete Yarar, Çiğdem Gündeş, Kerem Fırtına, Erdoğan Aydın, Selim Temo, Toprak Işık, Aytül Akal, Hikmet Anıl Öztekin, Sinan Tuzcu, Kemal Hamamcıoğlu, Menderes Samancılar, Kahraman Tazeoğlu, Koray Avcı Çakman, Bahadır Yenişehirlioğlu, Zafer Algöz, Can Yılmaz, Ahmet Şimşirgil, Tarık Tufan, Sinan Yağmur gibi birçok yazar, şair ve bilim insanı bulunuyor.
Kahraman Tazeoğlu - 10.12.2018
Yazar Kahraman Tazeoğlu, Biga'da Kaza Geçirdi (2)
'SEVENLERİM MERAK ETMESİN, ÇOK İYİYİM'Çanakkale'de, Biga Belediyesi'nce 2'ncisi düzenlenen Kitap Fuarı'na katıldıktan sonra İstanbul'a dönmek için yola çıkan ve ilçe çıkışında kaza geçiren yazar Kahraman Tazeoğlu, yaralı olarak kaldırıldığı hastaneden tedavisinin ardından taburcu edildi.
Kahraman Tazeoğlu - 10.12.2018
Dha Yurt Bülteni -15
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------ Güvenlik kamerası görüntüsü Kaza anı, araçtakilerin savrulması Haber: Dinçer AKBİR / KOCAELİ,   ================ YAZAR TAZEOĞLU: 'SEVENLERİM MERAK ETMESİN, ÇOK İYİYİM' Çanakkale'de, Biga Belediyesi'nce 2'ncisi düzenlenen Kitap Fuarı'na katıldıktan sonra İstanbul'a dönmek için yola çıkan ve ilçe çıkışında kaza geçiren yazar Kahraman Tazeoğlu, yaralı olarak kaldırıldığı hastaneden tedavisinin ardından taburcu edildi.
Kahraman Tazeoğlu - 10.12.2018
Yazar Kahraman Tazeoğlu Trafik Kazası Geçirdi
Yazar Kahraman Tazeoğlu, Çanakkale'nin Biga ilçesinde meydana gelen trafik kazasında yaralandı.
Kahraman Tazeoğlu - 21.11.2018
Biga'da Kitap Fuarı Düzenlenecek
Işık, şöyle konuştu: "Altan Öymen, onur konuğumuz olacak. Ahmet Ümit, Sevinç Erbulak, Kahraman Tazeoğlu, İrfan Değirmenci, Buket Uzuner, Özlem Özdemir, Ataol Behramoğlu gibi çok sayıda ünlü yazarımız bizlerle olacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kahraman Tazeoğlu Haberleri | Kahraman Tazeoğlu Kimdir - Haberler - Kahraman Tazeoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kahraman Tazeoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika... - Ünlü konuklar Gaziosmanpaşalıların evlerine konuk oluyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.1.2021 10:35:22. #1.15#
title