Kafes üstünde kanlı kapışma! Peygamber devesi, fareyi tek hamlede yuttu - Haberler
Haberi Paylaş

Kafes üstünde kanlı kapışma! Peygamber devesi, fareyi tek hamlede yuttu

Haberler.com / Barış Yahya Çinçin - Haberler | Yaşam

Güçlü çenesiyle bilinen Peygamber devesinin, kafesin üzerinde fareyi alt etmesi kameralara yansıdı. Kanlı kapışmada rakibine fırsat tanımayan Peygamber devesi, yaptığı tek hamle sonrasında fareyi midesine indirdi.

Peygamber Devesi veya Mantid adıyla anılan böceğin, beyaz fareyi midesine indirdiği anlar saniye saniye kameralara yansıdı. Sosyal medyada da çok kez paylaşılan video, tıklanma rekoru kırdı.

TEK HAMLEDE AVINI YAKALADI

Güçlü çenesiyle bilinen Peygamber Devesi, bir süre rakibini tarttıktan sonra hamlesini yapıyor ve fareyi boynundan tutarak yere seriyor. Daha sonra üstünlüğün tadını çıkaran Peygamber Devesi, dakikalar içerisinde rakibini midesine indiriyor.

PEYGAMBER DEVESİ NEREDE YAŞAR?

Peygamber Devesi veya Mantid... Mantodea alttakımında yer alan ve hamam böcekleriyle birlikte Dictyoptera takımını oluşturan yaklaşık 1.800 böcek türünün ortak adıdır. Tropik ve sıcak bölgelerde yaşayan, başka böcekler üzerinden beslenen böcek türlerinden oluşan bir familyadır.

Kafes üstünde kanlı kapışma! Peygamber devesi, fareyi tek hamlede yuttu
Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Barış Yahya Çinçin
Gündem Editörü Haberler.com - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (10)
Ahmet Pahıl:Yazık günah arkadaş ne cani insanlarsınız...
Sami Doğan:Yazık neden canlı hayvana bu eziyeti cektiriyosunuz ki canlı canlı yemiş hayvani öldürüp öyle önüne atsaydınız bari
sadece `:Lütfen şaka falan deyin bu haber mi şimdi hayvan saldırıyo biri de oturmuş çekiyo biz de izliyoruz ve aynı ortama konulmuş bilmiyorum lütfen kaldırın eğer bilime falan hizmet etmiyorsa bu video yoksa işkence videosuna benziyor daha çok
500