İstanbul: Beyoğlu'nda Uyuşturucu Operasyonu

İstanbul: Beyoğlu'nda Uyuşturucu Operasyonu

Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Tarafından Uyuşturucu Tacirlerine Yönelik Düzenlenen Oparasyonlarda, 2.5 Kilogram Esrar ile 500 Adet Uyuşturucu ve Uyarıcı Nitelikli Ectasy Marka Hap Ele Geçirildi.

İstanbul: Beyoğlu'nda Uyuşturucu Operasyonu

Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucu tacirlerine yönelik düzenlenen oparasyonlarda, 2.5 kilogram esrar ile 500 adet uyuşturucu ve uyarıcı nitelikli ectasy marka hap ele geçirildi.

Edinilen bilgiye göre, Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, üzerlerinde uyuşturucu madde bulundurdukları yönündeki ihbarlar üzerine bazı şahısları takibe aldı. Polis, ellerinde bulunan uyuşturucuları eğlence merkezlerinde piyasaya sürmeye çalıştıkları ileri sürülen bu kişilerin yakalanması için İstiklal Caddesi Sadri Alışık Sokak üzerinde bir kafeye yönelik baskın düzenledi. Operasyonda zanlıların üzerlerinde ve göstermiş oldukları yerlerde yapıyan aramalarda 2.5 kilogram esrar maddesi ile 500 adet uyuşturucu ve uyarıcı nitelikli ectasy marka hap ele geçirildi. Olayla ilgili 3 kişi gözaltına alınırken, bu kişiler sorgulanmak üzere emniyet müdürlüğüne götürüldü.