Isparta'da MHP Adayı Günaydın Yeniden Kazandı (2)

Isparta'da MHP Adayı Günaydın Yeniden Kazandı (2)

Isparta'da MHP Adayı Günaydın Yeniden Kazandı (2)
Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Günaydın'dan TEŞEKKÜR KONUŞMASI Isparta'da ikinci kez üst üste Belediye Başkanı seçilen Yusuf Günaydın, seçim zaferini seçmenleriyle birlikte kutladı.

Günaydın'dan TEŞEKKÜR KONUŞMASI

Isparta'da ikinci kez üst üste Belediye Başkanı seçilen Yusuf Günaydın, seçim zaferini seçmenleriyle birlikte kutladı. Belediye binası önünde MHP İl Başkanı İsa Yalçın ve Milletvekili Nevzat Korkmaz'la birlikte halkı selamlayan Başkan Günaydın, havai fişek gösterisi ve alkışlarla karşılandı. İlgi karşısında duygulanan Günaydın, gözyaşlarına hakim olamadı. Başkan Günaydın daha sonra eşi Dilek Günaydın ve çocuklarıyla birlikte platforma çıktı.

Isparta halkıyla her zaman gurur duyduğunu belirten Başkan Günaydın, "Size minnettarım. Sizin hizmet köleniz olacağım. Sizinle gurur duyuyorum. Çok net söylüyorum, ben değil siz kazandınız" dedi.

1999-2004 yılında ilk kez MHP'den Belediye Başkanı seçilen Günaydın, 2004 yılında Ak Parti adayı Hasan Balabam'a karşı seçimi kaybetmiş, 2009'da yeniden belediye başkanı seçilmişti. 30 Mart seçimiyle birlikte Günaydın, üçüncü kez belediye başkanlığı görevini yürütecek.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Manşet Haberler

title