İSMAİL TATLIOĞLU HABERLERİ

İsmail Tatlıoğlu haber, İsmail Tatlıoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İsmail Tatlıoğlu

İsmail Tatlıoğlu

Doğum Yeri Bursa / Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

İsmail Tatlıoğlu Kimdir ?

İsmail Tatlıoğlu, Bursa'nın Orhaneli ilçesinde doğudu.1982 Atatürk Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu. 1992 yılında doçent, 2001 yılında profesör oldu. Uludağ Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitelerinde öğretim üyeliği görevlerinde bulundu. Evli ve üç çocuk babası. 2018 Genel Seçimleri, İYİ Parti Bursa Milletvekili Adayı.
Biyografinin devamı için tıklayın
İsmail Tatlıoğlu - 29.03.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 30 Mart 2021
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) Başkanı Rik Daems ile bir araya gelecek, Daems onuruna akşam yemeği verecek.
İsmail Tatlıoğlu - 29.03.2021
İYİ Parti Grup Başkanı Tatlıoğlu gündemi değerlendirdi Açıklaması
İYİ Parti Grup Başkanı, Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu, "Türkiye'de hava tahminleri tutarlı ama döviz, faiz ve ekonomi tahminlerinin tutarlılığı söz konusu değil. Böyle sürüklenerek bir ekonomi yönetimi ve Türkiye olamaz." dedi.
İsmail Tatlıoğlu - 22.03.2021
İYİ Parti TBMM Grup Başkanı Tatlıoğlu, gündemi değerlendirdi Açıklaması
İYİ Parti TBMM Grup Başkanı ve Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu, Merkez Bankası Başkanı'nın değiştirilmesi ve döviz kurunda yaşanan dalgalanmaya ilişkin "Sayın Erdoğan'ın gece yarısı kararı, Türkiye ekonomisine suikast etkisiyle yeni bir dengesizliğe yol açmıştır.
İsmail Tatlıoğlu - 15.03.2021
İYİ Parti TBMM Grup Başkanı Tatlıoğlu, gündemi değerlendirdi Açıklaması
İYİ Parti Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu, Danıştayın, öğrenci andının ve madalyalardan Atatürk kabartmasının kaldırılması kararına ilişkin, "Türk ve Atatürk kavramlarından bu kadar korkulmasının ve bu kadar uzak durulma gayretinin sebebini anlamakta güçlük çekiyoruz.
İsmail Tatlıoğlu - 08.03.2021
İYİ Parti Grup Başkanı Tatlıoğlu: "Dışımızdaki hiçbir siyasi mühendislikle ilgilenmeyiz"
İYİ Parti TBMM Grup Başkanı, Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu, dışarıdaki hiçbir siyasi mühendislikle ilgilenmediklerini belirtti.
İsmail Tatlıoğlu - 01.03.2021
İYİ Partili Tatlıoğlu'ndan, 'fezleke' açıklaması
İYİ Parti Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu, HDP'lilerin fezlekelerine ilişkin, "Henüz genel kurula gelmiş bir fezleke yoktur.
İsmail Tatlıoğlu - 25.02.2021
İYİ Parti Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu: "Teröre ilişkin fezlekelerde partimizin duruşu bellidir"
İYİ Parti Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu, TBMM'ye iletilen fezlekelere ilişkin "Teröre ilişkin fezlekelerde partimizin duruşu bellidir.
İsmail Tatlıoğlu - 19.02.2021
İYİ Parti TBMM Grup Başkanı Tatlıoğlu, SGK ve Bağ-Kur primlerinin ertelenmesini istedi
İYİ Parti TBMM Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu, SGK ve Bağ-Kur prim ödemelerinin yıl sonuna kadar ertelenmesini talep etti.
İsmail Tatlıoğlu - 08.02.2021
İYİ Parti TBMM Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu gündemi değerlendirdi Açıklaması
İYİ Parti TBMM Grup Başkanı, Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu, Boğaziçi Üniversitesindeki olaylara ilişkin, "Türkiye, her aklı başında ülke gibi hem ifade hürriyetini sağlayan hem de manipülasyonu önleyen bir devlet olmalıdır.
İsmail Tatlıoğlu - 04.02.2021
İYİ Partili Tatlıoğlu, Bursa'da ağaçlarında zarar oluşan zeytin üreticileriyle bir araya geldi
İYİ Parti TBMM Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu, Bursa'da soğuk havalar nedeniyle ağaçlarında ciddi tahribat oluşan zeytin üreticilerinin taleplerini Meclisin, siyasetin gündemine taşıyacaklarını bildirdi.
İsmail Tatlıoğlu - 27.01.2021
İYİ Parti Grup Başkanı Tatlıoğlu, Türkiye Varlık Fonu Denetim Raporu'ndaki "gizli" ibaresini eleştirdi
İYİ Parti Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu, Türkiye Varlık Fonu Denetim Raporu'nun görüşülmesinde, üzerindeki "gizli" ibaresi nedeniyle belirsizlik olduğunu, bu şartlarda denetim yapmanın mümkün olmadığını söyledi.
İsmail Tatlıoğlu - 25.01.2021
İYİ Parti TBMM Grup Başkanı Tatlıoğlu'ndan seçim çağrısı
İYİ Parti TBMM Grup Başkanı, Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu, "2021'den umutsuz olmamak için yürütmenin bizlerin sesini duyması, Türkiye'yi 2021'de siyasal iklimin değişmesi için bir seçime götürmesi artık şarttır.
İsmail Tatlıoğlu - 24.12.2020
İYİ Parti Grup Başkanı Tatlıoğlu, Bahçeli'nin, Akşener'e "evine dön" çağrısını değerlendirdi
İYİ Parti TBMM Grup Başkanı ve Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e yaptığı "evine dön" çağrısına ilişkin "Bizim Türkiye'yi yönetme arzumuz var. Türkiye'yi yönetmeye yönelik projelerimiz, öngörülerimiz var.
İsmail Tatlıoğlu - 06.12.2020
TBMM'de bütçe maratonu başlıyor
TBMM Genel Kurulu'nda, yarın başlayacak 'bütçe maratonu' 18 Aralık'ta tamamlanacak.
İsmail Tatlıoğlu - 30.11.2020
İYİ Parti Grup Başkanı Tatlıoğlu, gündemi değerlendirdi Açıklaması
İYİ Parti Grup Başkanı ve Bursa Milletvekili İsmail Tatlıoğlu, Türkiye ile Katar arasında imzalanan ticari anlaşmalara ilişkin, "Türkiye daha önce de kamu ve özel varlık satışını yaptı.
İsmail Tatlıoğlu - 24.11.2020
Enerji alanında düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
TBMM Genel Kurulunda, enerji alanında düzenlemeler içeren Elektrik Piyasası Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin ikinci bölümü üzerindeki görüşmelerde "Kürdistan" ve "Alaattin Çakıcı" tartışması yaşandı.
İsmail Tatlıoğlu - 24.11.2020
2021 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Uşak Milletvekili İsmail Güneş, "Osmanlı İmparatorluğunu parçalama projesinin hala bitmediğini yaşadığımız coğrafyadaki gelişmelerle görebiliyoruz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
İsmail Tatlıoğlu Haberleri | İsmail Tatlıoğlu Kimdir - Haberler - İsmail Tatlıoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. İsmail Tatlıoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. ANKARA İYİ PARTİ'Lİ TATLIOĞLU: FİLİSTİN'DE YAŞANANLAR KAYGI VERİCİ.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.05.2021 12:25:54. #1.11#

title