İSMAİL KOYUNCU HABERLERİ

İsmail Koyuncu haber, İsmail Koyuncu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İsmail Koyuncu

İsmail Koyuncu

Doğum Yeri Şanlıurfa / Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

İsmail Koyuncu Kimdir ?

1974 yılında Suruç'ta doğdu. 1995'te İTÜ İnşaat Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü'nü, 1997'de Çevre Mühendisliği Ana Bilim Dalında yüksek lisansını, 2002'de aynı dalda doktorasını tamamladı. 2004 yılında doçent unvanını alan Prof. Koyuncu, 2010 yılında profesör unvanını edindi.
Biyografinin devamı için tıklayın
İsmail Koyuncu - Bugün
DEİK ve İTÜ üniversite-sanayi iş birliği için protokol imzaladı
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) ve İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ), eğitim, staj, Ar-Ge, uluslararası organizasyonlar ile eğitim ve araştırma konularında iş birliği protokolü imzaladı.
İsmail Koyuncu - 26.02.2021
Son Dakika | Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Koyuncu'yu kabul etti
Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Rektörü Prof. Dr. İsmail Koyuncu ile İTÜ-KKTC Eğitim Araştırma Yerleşkeleri Rektörü Prof. Dr. Cumali Kınacı'yı kabul etti.
İsmail Koyuncu - 04.02.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, rektörleri kabul etti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, rektörleri Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti.
İsmail Koyuncu - 07.01.2021
Akdeniz Üniversitesi Çevre Hizmet Ödülleri sahiplerini buldu
Akdeniz Üniversitesi Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından düzenlenen Akdeniz Üniversitesi Çevre Hizmet Ödülleri sahiplerini buldu.
İsmail Koyuncu - 04.12.2020
İTÜ'lü akademisyenler "En Etkili Bilim İnsanları Listesi"nde
Stanford Üniversitesinin koordinasyonunda yürütülen çalışma sonucunda hazırlanan "En Etkili Bilim İnsanları Listesi"nde, İstanbul Teknik Üniversitesinden (İTÜ) 45 akademisyen yer aldı.
İsmail Koyuncu - 17.11.2020
İTÜ ile TCDD arasında iş birliği protolü imzalandı
İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) ile Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) arasında eğitim, danışmanlık ve araştırma konularında iş birliği protokolü imzalandı.
İsmail Koyuncu - 18.08.2020
İTÜ yapay zeka alanında DeepMind ile iş birliği yaptı
İstanbul Teknik Üniversitesinin (İTÜ) yapay zeka araştırmaları ve gerçek hayat uygulamaları konusunda DeepMind ile bilgisayar mühendisliği yüksek lisans ve doktora programlarındaki kadın araştırmacılara burs sağlamak için iş birliği yaptığı bildirildi.
İsmail Koyuncu - 14.08.2020
16 üniversitenin rektörü değişti
REKTÖR atamalarına ilişkin karar, Resmi Gazete'de yayımlandı.
İsmail Koyuncu - 09.12.2019
Sahte banka kurdukları iddia edilen sanıklar hakim karşısına çıktı
EUROBANK Kos. SH. A. İstanbul şubesi unvanlı sahte banka kurarak milyon lira değerindeki ihalelere giren şirketlere teminat mektubu düzenledikleri ve yasal olarak izin almadan bankacılık faaliyeti yaptıkları iddiasıyla 2'si tutuklu 6 sanığın yargılanmasına başlandı.
İsmail Koyuncu - 09.12.2019
SAHTE BANKA KURDUKLARI İDDİA EDİLEN SANIKLAR HAKİM KARŞISINA ÇIKTI
Mahkeme, 2 tutuklu sanığın tahliyesine karar verdi.
İsmail Koyuncu - 20.11.2019
"6. MEM-TEK Uluslararası Membran Teknolojileri Sempozyumu" sona erdi
Ulusal Membran Teknolojileri (MEM-TEK) Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. İsmail Koyuncu, merkezin hizmetlerinin ve imkanlarının kullanılması açısından bütün kurum, kuruluş ve özel firmalara açık olduklarını belirtti.
İsmail Koyuncu - 18.09.2019
Yükseköğretim Akademik Yıl Açılış Töreni
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD ile güvenli bölge tesis edilmesi çalışmalarına ilişkin, "İki hafta içinde buradan bir sonuç çıkmazsa kendi hareket planlarımızı devreye sokacağız." dedi.
İsmail Koyuncu - 06.01.2018
Kitap Yazan Akademisyenlere Maddi Destek Programı
Türkiye Çevre Koruma Vakfınca (TÜÇEV) başlatılan "Kitap Yazan Akademisyenlere Maddi Destek Programı" kapsamında hazırlanan örnek kitap, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı Mustafa Öztürk'e teslim edildi.
İsmail Koyuncu - 18.11.2017
2. Kamu Bilişim Zirvesi - Türksat AŞ Genel Müdürü Şen
Türksat AŞ Genel Müdürü Cenk Şen, siber güvenlikte reçetesi yazılan ilaç seti veya diyet reçetesinin olmadığını belirterek, "Dolayısıyla siber güvenliğin tekrar ele alınıp, döngü içinde değerlendirilmesi gerektiğine inanıyorum.
İsmail Koyuncu - 18.11.2017
2. Kamu Bilişim Zirvesi
Türksat AŞ Genel Müdürü Cenk Şen, siber güvenlikte reçetesi yazılan ilaç seti veya diyet reçetesinin olmadığını belirterek, "Dolayısıyla siber güvenliğin tekrar ele alınıp, döngü içinde değerlendirilmesi gerektiğine inanıyorum.
İsmail Koyuncu - 22.09.2017
Atıksu ve Suyun Geri Kazanımı Konuşuldu
Su ve atıksu arıtma teknolojisi membran uygulamalarının değerlendirildiği 5. Ulusal Membran Teknolojileri ve Uygulamaları Sempozyumu'na GTÜ ev sahipliği yapıyor.
İsmail Koyuncu - 21.09.2017
5. Ulusal Membran Teknolojileri ve Uygulamaları Sempozyumu
İSKİ Genel Müdürü Fatih Turan, membran alanında nanoteknolojinin geliştiğini belirterek, "Biz de de arıtma sistemlerimiz için bu alana odaklanıyoruz.
İsmail Koyuncu - 05.04.2017
Dha Yurt Bülteni-5
1)KILIÇDAROĞLU: 'EVET ÇIKARSA SURİYELİLERE VATANDAŞLIK VERECEĞİZ' DİYORLAR, 'EVET' OYUNUN ANLAMLARINDAN BİRİ DE BUDUR"CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Suriyelilere vatandaşlık verileceği tartışmasına ilişkin, "Şimdi, 'evet çıkarsa Suriyelilere vatandaşlık vereceğiz' diyorlar.
İsmail Koyuncu - 05.04.2017
Ali İsmail Korkmaz Davasında 2 Yeni Karar
(KJ: Haber-Kamera: Olcay DÜZGÜN /KAYSERİ DHA)KAYSERİ'de, sanık Ebubekir Harlar ve Hüseyin Engin yönünden Yargıtay tarafından bozulan Ali İsmail Korkmaz davasında mahkeme kararını açıkladı.
İsmail Koyuncu - 22.12.2016
Türkiye'de 2016 Böyle Geçti (4)
Nisan ayında, MKE Silah Fabrikası Müdürü Mustafa Tanrıverdi, "devlet sırlarından yararlanma, devlet hizmetlerine sadakatsizlik ve rüşvet alma" suçlarından tutuklandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İsmail Koyuncu Haberleri | İsmail Koyuncu Kimdir - Haberler - İsmail Koyuncu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. İsmail Koyuncu kimdir, hayatı ve biyografisi. DEİK ve İTÜ üniversite-sanayi iş birliği için protokol imzaladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.3.2021 22:16:10. #1.15#
title