İranlı adam saatlerce kaldırımda cansız manken gibi bekledi
Haberler » Güncel » İranlı adam saatlerce kaldırımda cansız manken gibi bekledi - Haber

İranlı adam saatlerce kaldırımda cansız manken gibi bekledi

Antalya'da İranlı turist, saatlerce cansız manken gibi kaldırımda durdu. Olayı fark eden esnaflar polisi çağırdı. Polise de tepki vermeyen İranlı, hastaneye götürüldü.

İranlı adam saatlerce kaldırımda cansız manken gibi bekledi

'da yaya geçidi önündeki kaldırımda ayakta hareketsiz duran asıllı Reza Drenkhshani, polise tepki vermeyince çağrılan ambulansla hastaneye götürüldü.

ESNAF DURUMU FARK ETTİ, POLİSİ ARADI

Olay, saat 10.00 sıralarında ilçesi Yıldız Mahallesi Yıldız Kavşağı'nda meydana geldi. Yaya geçidinin hemen önündeki kaldırımda, bir kişinin yanında bavuluyla ayakta hareketsiz durduğunu gören esnaf, durumu polise bildirdi. İhbarın ardından adrese gelen polis, ayakta hareketsiz duran kişinin, İran asıllı Londra vatandaşı Reza Drenkhshani olduğunu ve tatil için Antalya'ya geldiğini belirledi.

HASTANEYE GÖTÜRÜLDÜ

Drenkhshani'nin polise de tepki vermemesi üzerine sağlık ekiplerine bilgi verildi. Belirtilen adrese gelen sağlık ekipleri, Drenkhshani'yi sedyeyle ambulansa aldı. Hastaneye gitmek istemediğini söyleyen Drenkhshani, havalimanına gitmek için polisten taksi parası istedi. Bavulu da ambulansa konulan Drenkhshani, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.

Kaynak: DHA

Haber Videosu

: İranlı turist, saatlerce cansız manken gibi kaldırımda durdu!

Manşet

Haberler