İBRAHİM ÖZDEN HABERLERİ

İbrahim Özden haber, İbrahim Özden son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İbrahim Özden

İbrahim Özden

Doğum Yeri Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1987 - ...

İbrahim Özden Kimdir ?

1987 yılında Ankara’da doğdu. İlk ve ortaokulu Etlik İbn-İ Sina İlköğretim Okulu’nda tamamlayan Özden, Yenimahalle Yahya Kemal Beyatlı Lisesi’nden mezun oldu. Özden lisans eğitimini ise Başkent Üniversitesi Spor Bilimleri bölümünde yaptı. Vatani görevini 2013 yılında Kıbrıs-Lefkoşa’da 351. Kısa dönem olarak yerine getirdi.
Biyografinin devamı için tıklayın
İbrahim Özden - 24.7.2020
Sosyal medyaya ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifi TBMM Adalet Komisyonunda
TBMM Adalet Komisyonunda görüşülen, AK Parti ve MHP milletvekillerinin imzasını taşıyan, İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun'da Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin tümü üzerinde görüşmeler tamamlandı.
İbrahim Özden - 15.7.2020
Emniyet kemeri hayata bağladı
ANTALYA'nın Manavgat ilçesinde meydana gelen trafik kazasında otomobilde sıkışan sürücü İbrahim Özden, emniyet kemeri takılı olduğu için burnu bile kanamadan kurtuldu.
İbrahim Özden - 23.6.2020
Yassıada yargılamalarının hukuki dayanağını kaldıran teklif TBMM Genel Kurulunda
AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, "27 Mayıs 1960'dan itibaren bu kanunu kaldırmakla beraber, biz aslında yargıyla alakalı meseleye dokunmadan hassasiyet göstererek, karar verme sürecine hassasiyet göstererek ama bir tarafıyla da baktığımızda bu hukuksuz, darbeci anlayışın...
İbrahim Özden - 15.6.2020
AK Parti Sözcüsü Çelik, MYK toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu: (2)
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, " 'Sultan Ahmet Camisi'ni müze yapalım' gibi bir yaklaşım, şimdiye kadar gördüğümüz en İslamofobik yaklaşımdır.
İbrahim Özden - 13.6.2020
Son Dakika | Eski Sağlık Bakanı Akdağ: "Salgınla mücadele Türkiye'de iyi yönetildi"
Son dakika haberlerine göre Eski Sağlık Bakanı ve AK Parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ, "Salgınla mücadele Türkiye'de ve Erzurum'da iyi yönetildi.
İbrahim Özden - 11.6.2020
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten CHP'li Kaboğlu'nun sözlerine tepki Açıklaması
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Türkiye, tüm dinlerin ibadethanelerine saygısını yıllardır yeni adımlarla pekiştiriyor.
İbrahim Özden - 11.6.2020
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, baro seçimlerine yönelik düzenlemeyle ilgili, "Siyasetteki kutuplaşma meslek örgütlerine aynen yansır. Kurt işareti yapan avukatlar barosu, Rabia yapan avukatlar barosu, zafer işareti yapan avukatlar barosu... Bu, logolarına bile aynen yansır." dedi.
İbrahim Özden - 11.6.2020
Çarşı ve mahalle bekçilerine yönelik düzenleme TBMM Genel Kurulunda
CHP İstanbul Milletvekili İbrahim Özden Kaboğlu, "Topkapı Sarayı da Ayasofya da müze olarak korunmalı hatta Sultanahmet de müze olmalı. Çünkü bunlar artık insanlığın ortak mirasıdır.
İbrahim Özden - 14.2.2020
Adana'da DEAŞ sanıkları hakim karşısında
Adana'da, terör örgütü DEAŞ'a yönelik soruşturma kapsamında haklarında "silahlı terör örgütüne üye olma" suçundan dava açılan 3'ü tutuklu 9 sanığın yargılanmasına başlandı.
İbrahim Özden - 21.11.2019
İçişleri Bakanlığına ilişkin yeni düzenlemeler teklifi komisyonda
CHP İstanbul Milletvekili İbrahim Özden Kaboğlu, Türkiye'de dernek yaşamının aşırı bürokrasi altında olduğunu savunarak, "Dernek yaşamına katılan yurttaşları kutluyorum.
İbrahim Özden - 21.10.2019
DEAŞ adına haraç topladıkları öne sürülen sanıklar hakim karşısında
Adana'da terör örgütü DEAŞ adına fırıncılardan haraç topladıkları iddia edilen ve aralarında örgütün sözde "Adana emiri" olduğu ileri sürülen kişinin de bulunduğu 12'si tutuklu 17 sanık, haklarındaki davada ilk kez hakim karşısına çıktı.
İbrahim Özden - 15.10.2019
TBMM Genel Kurulu toplandı
TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Mithat Sancar başkanlığında toplandı.
İbrahim Özden - 4.7.2019
CHP'den Yargı Reformu Strateji Belgesi değerlendirmesi
CHP İstanbul Milletvekili İbrahim Özden Kaboğlu, "Gelişen süreçte önerilerimizin dikkate alınması için ne gerekiyorsa yapma kararlılığı içerisindeyiz.
İbrahim Özden - 23.5.2019
TBMM Genel Kurulu Toplandı
TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Mithat Sancar başkanlığında toplandı.
İbrahim Özden - 12.2.2019
Diyarbakırlı Karatecilerden Büyük Başarı
Bayburt'ta düzenlenen Okullararası Karate Türkiye Yarı Final müsabakalarında Diyarbakırlı karateciler, toplamda 20 madalya kazanarak, önemli bir başarıya imza attı.
İbrahim Özden - 5.12.2018
Ekonomi Alanında Düzenlemeler İçeren Teklif Komisyonda
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin görüşmeleri sürüyor.
İbrahim Özden - 2.8.2018
İbrahim Kalın Yaş'ta Alınan Kararları Açıkladı (2)
Yüksek Askeri Şura (YAŞ) kararları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalandı.
İbrahim Özden - 2.8.2018
İbrahim Kalın Yaş'ta Alınan Kararları Açıkladı (2)
Yüksek Askeri Şura (YAŞ) kararları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalandı.
İbrahim Özden - 2.8.2018
Yüksek Askeri Şura Toplantısı
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Deniz Kuvvetleri Komutanı Adnan Özbal'ın oramiralliğe, 2. Ordu Komutanı Metin Temel'in orgeneralliğe terfi ettirildiğini bildirdi.
İbrahim Özden - 31.5.2018
Milletvekili Kesin Aday Listesi Açıklandı (5)
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 24 Haziran Pazar günü yapılacak 27'nci Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
İbrahim Özden - 28.5.2018
Dha Yurt Bülteni-5
CHP'nin 3 milletvekili adayı için YSK'ya itiraz CHP'nin 24 Haziran'da yapılacak genel seçim için İstanbul'dan milletvekili adayı gösterdiği Prof. Dr. İbrahim Özden Kaboğlu, Prof. Dr. Cihangir İslam ve Prof. Dr. Yüksel Taşkın için Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) itirazda bulunuldu.
İbrahim Özden - 28.5.2018
CHP'nin 3 Milletvekili Adayı İçin Ysk'ya İtiraz
CHP'nin 24 Haziran'da yapılacak genel seçim için İstanbul'dan milletvekili adayı gösterdiği Prof. Dr. İbrahim Özden Kaboğlu, Prof. Dr. Cihangir İslam ve Prof. Dr. Yüksel Taşkın için Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) itirazda bulunuldu.
İbrahim Özden - 28.5.2018
CHP'nin 3 Milletvekili Adayı İçin Ysk'ya İtiraz Edildi
CUMHURİYET Halk Partisi (CHP)'nin, 24 Haziran seçimleri için İstanbul'dan Milletvekili adayı gösterdiği Prof.Dr. İbrahim Özden Kaboğlu, Prof.Dr. Cihangir İslam ve Prof.Dr. Yüksel Taşkın için Yüksek Seçim Kurulu'na itirazda bulunulduğu öğrenildi.
İbrahim Özden - 21.5.2018
CHP Aday Listesi
CHP’nin Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) sunduğu milletvekili aday listesinde sürpriz isimler göze çarparken, önemli isimler ise yer almadı.
İbrahim Özden - 21.5.2018
CHP Aday Listesini Ysk'ya Teslim Etti
CUMHURİYET Halk Partisi (CHP), 24 Haziran'da yapılacak 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi ile ilgili milletvekili aday listesini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) sundu.
İbrahim Özden - 21.5.2018
CHP Aday Listesini Ysk'ya Teslim Etti
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), 24 Haziran'da yapılacak 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi milletvekili aday listesini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) sundu.
İbrahim Özden - 21.5.2018
CHP'nin Milletvekili Aday Listesi
CHP'nin 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) verdiği milletvekili aday listesi açıklandı.
İbrahim Özden - 21.5.2018
CHP'nin Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu
CHP’de 24 Haziran seçimlerinde milletvekili olmak için yarışacak isimler belli oldu.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İbrahim Özden Haberleri | İbrahim Özden Kimdir - Haberler - İbrahim Özden haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. İbrahim Özden kimdir, hayatı ve biyografisi. Sosyal medyaya ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifi TBMM Adalet Komisyonunda.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.10.2020 15:43:17. #1.14#
title