Prens Selman'ın Kabe'nin Üstüne Çıkması Tepki Çekti

Prens Selman'ın Kabe'nin Üstüne Çıkması Tepki Çekti

Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman, Kabe etrafında devam eden inşaat çalışmalarını denetlemek için Kabe'nin üstüne çıktı. Selman'ın bu görüntüleri, tepkiyle karşılandı.

Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın katil zanlıları arasında yer alan Suudi Arabistan'ın Veliaht Prensi Muhammed bin Selman, devam eden inşaat çalışmalarını denetlemek için Kabe'nin üstüne çıktı.

GÖRÜNTÜLER TEPKİ ÇEKTİ

Ülkedeki tüm kontrolü ele aldığı günden bu yana modernizasyon çalışmalarına devam eden ve ülke tarihinde görülmemiş kararları hayata geçiren İbn Selman'ın inşaat çalışmalarını denetlemek için Kabe'nin üstüne çıkması tepkilere neden oldu.

Tavaf alanına büyük bir koruma ordusu ile gelen ve bir süreliğine Müslümanların ibadetlerine engel olan Muhammed bin Selman'ın bölgede çok sayıda yüksek nokta olmasına rağmen neden Kabe'nin üstüne çıktığı belirlenemedi.

YORUMLAR (14)

  • ADINIZI YAZIN:
    allahsız kitapsız sen oraya layıkmısın ingilteredeki malik hanende hap toz esrar kullanan bir canı siz viskilerle şaraplarla karı oynatan zavallısın
  • OSMAN:
    onu tamir edenler çıkmıyormuymuş, onu anlamadım. bilali habeşi de kabenin üstünden ezan okumuş. niyeti, amacı kötü değil, denetlemek için bir kereliğine çıkmış. lüzumsuz yere taşlanıyor.
  • FİKRİ:
    Namaz kılmayan oruç tutmayan fakir fukaraya tekme atan, çelme takan toplum burada klavye şövalyeliği yapıyor YAZIK.
Tüm 14 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.