HÜSEYİN SAMANİ HABERLERİ

Hüseyin Samani haber, Hüseyin Samani son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Samani

Hüseyin Samani

Doğum Yeri Antalya / Türkiye
Doğum Tarihi 1.4.1964

Hüseyin Samani Kimdir ?

1964'te Antalya'da doğdu. Ziraat Mühendisi; Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi'ni bitirdi. Seracılık ve tarımsal girdi ticareti görevlerini yürüttü ve Türkiye Sebze ve Süs Bitkileri Üreticileri Birliği Genel Başkanlığı yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hüseyin Samani - 11.12.2018
Baş Derisi Kopan Binnaz, Kumandayı Bulup Canını Kurtardı (Tamamı)
KOPAN SAÇ DERİSİNİ BOZUK DONDURUCUYA KOYDULAR Kaza günü Antalya'da olan Tuğrul Sertçelik (27) ise eşinin yaşadıklarını anlatırken, Uşak'taki hastanelerde kopan saç derisinin kullanılamayacağının söylendiğini belirtti. Olaydan sonra kopan saç derisinin sabaha kadar pancar makinesinin içinde kaldığını anlatan Tuğrul Sertçelik, şöyle devam etti: "Daha sonra eşimin amcasının kızları, kopan saç derisini almaya karar vermiş. Nedeni ise artık kimse o kopan parçayı görmesin, moraller yeniden bozulmasın, diye. Kopan parçayı alıp bozuk bir dondurucuya koymuşlar. Biz Antalya'da hastanede Dr. Asım Uslu hoca ile konuşurken kopan saç derisinin fotoğrafını istedi. Uşak'taki yakınlarımız saç derisinin fotoğrafını gönderdi. Asım hoca fotoğrafı görünce kopan parçanın tam deforme olmadığını ve acil olarak Antalya'ya getirilmesini istedi. Saç derisi, otomobille 3 saat sonra Antalya'ya geldi. Olaydan 53 saat sonra ameliyata girildi. Başarılı şekilde yerine dikildi. Binnaz'ın Uşak'tan ambulans helikopterle Antalya'ya getirilmesinde AK Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse ile AK Parti eski Antalya Milletvekili Hüseyin Samani, AK Parti eski Aksaray Milletvekili Ali Rıza Alaboyun'a çok teşekkür ediyorum.
Hüseyin Samani - 08.05.2018
Antalya'da Milletvekili Aday Adayları Netleşiyor
24 Haziranda gerçekleştirilecek Milletvekili seçimleri için partilerin aday adaylığı başvuru süreci sona erdi. AK Parti'nin Milletvekilliği aday adaylığı süreci 2 Mayıs'ta sona ererken CHP'nin aday adaylığı süreci 7 Mayıs'ta sona erdi. Buna göre AK Parti'den 124 isim milletvekilli adaylığına aday oldu. Mevcut milletvekilleri Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Mustafa Köse, Gökcen Özdoğan Enc, Atay Uslu, Sena Nur Çelik, İbrahim Aydın yeniden aday adaylığı için başvuru yaparken, Hüseyin Samani ise başvuru yapmadı.
Hüseyin Samani - 03.05.2018
Aday Olmayan Mevcut Milletvekilleri Açıklandı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, AK Parti'den milletvekili aday adaylığı için başvuruda bulunmayan mevcut milletvekillerinin isimlerini açıkladı. Buna göre Mehmet Müezzinoğlu, Burhan Kayatürk, Ekrem Erdem, Hüseyin Samani, İsrafil Kışla, Hüseyin Şahin, Ahmet Davutoğlu, Murat Göktürk, Fatma Seniha Nükhet Hotar, Hasan Özyer, Cemalettin Kani Torun, Mehmet Ali Pulcu, İbrahim Mustafa Turhan, Recep Konuk, Coşkun Çakır, Cemil Çiçek, Mehmet Ali Şahin, Ali Babacan, Beşir Atalay, Özcan Ulupınar, Ayhan Gider, İsmail Kahraman milletvekilliği aday adaylığı başvurusu yapmadı.
Hüseyin Samani - 03.05.2018
AK Parti'de Her 3 Aday Adayından 1'i Kadın
Hüseyin Samani dışındaki isimler yeniden aday adayı oldu Mevcut AK Parti milletvekilleri arasında Hüseyin Samani dışında Mevlüt Çavuşoğlu, Mustafa Köse, Gökçen Özdoğan Enç, Sena Nur Çelik, İbrahim Aydın ve Atay Uslu yeniden aday adaylığı için başvurdu.
Hüseyin Samani - 02.05.2018
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ve Baykal Memleketinden Aday Adayı
AK PARTİ'DE MİLLETVEKİLLİĞİ ADAY ADAYLIĞI SÜRECİ TAMAMLANDI Ak Parti Antalya'da milletvekilliği aday adayı başvuru süreci bugün saat 19.00'da tamamlandı. Başvuru süreci boyunca 124 kişi aday adaylığını için başvuru yaptı. Mevcut milletvekilleri Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Mustafa Köse, Gökcen Özdoğan Enc, Atay Uslu, Sena Nur Çelik, İbrahim Aydın yeniden aday adaylığı için başvuru yaparken, Hüseyin Samani ise başvuru yapmadı.
Hüseyin Samani - 26.04.2018
Dha Yurt Bülteni - 1
Kumluca Belediyesi tarafından bu yıl 19'uncusu düzenlenen Tarım ve Seracılık Festivali etkinlikleri kapsamında temsili Yörük göçü yapıldı. Hükümet Konağı önünden başlayan korteji Yörükler deve, at, eşek, keçi, koyun ve köpekleriyle katılırken, Yörük çadırları, yiyecekler, geleneksel kıyafetler ve tarım aletleri sergilendi. Yörük göçü kortejinde Ak Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani, Kaymakam Hakkı Uzun, Kumluca Belediye Başkanı Ak Partili Hüsamettin Çetinkaya, Kemer Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Gül ve siyasi parti temsilcileriyle diğer protokol üyeleri de yer aldı.
Hüseyin Samani - 25.04.2018
Dha Yurt Bülteni - 17
Kumluca Belediyesi tarafından bu yıl 19'uncusu düzenlenen Tarım ve Seracılık Festivali etkinlikleri kapsamında temsili Yörük göçü yapıldı. Hükümet Konağı önünden başlayan korteji Yörükler deve, at, eşek, keçi, koyun ve köpekleriyle katılırken, Yörük çadırları, yiyecekler, geleneksel kıyafetler ve tarım aletleri sergilendi. Yörük göçü kortejinde Ak Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani, Kaymakam Hakkı Uzun, Kumluca Belediye Başkanı Ak Partili Hüsamettin Çetinkaya, Kemer Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Gül ve siyasi parti temsilcileriyle diğer protokol üyeleri de yer aldı.
Hüseyin Samani - 23.04.2018
Dha Yurt Bülteni - 1
Görüntü Dökümü ------------------------------- -Bakanın konuşması -Salondan görüntüler, detaylar Haber-Kamera: SAKARYA, GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ ================================================== 7)SARIEROĞLU: 1 MİLYON 57 BİN KADINI İŞE YERLEŞTİRDİK AK Parti Antalya İl Kadın Kolları'nın 5'inci olağan kongresi Mimar Sinan Kongre Merkezi'nde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, AK Parti Antalya milletvekilleri Mustafa Köse, Hüseyin Samani, Gökcen Özdoğan Enç, Atay Uslu, İbrahim Aydın, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve çok sayıda partilinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Hüseyin Samani - 22.04.2018
Dha Yurt Bülteni-17
Bakan Sarıeroğlu: 7,5 milyon vatandaşın GSS primini devlet ödüyor (EK) 1)SARIEROĞLU: 1 MİLYON 57 BİN KADINI İŞE YERLEŞTİRDİK AK Parti Antalya İl Kadın Kolları'nın 5'inci olağan kongresi Mimar Sinan Kongre Merkezi'nde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, AK Parti Antalya milletvekilleri Mustafa Köse, Hüseyin Samani, Gökcen Özdoğan Enç, Atay Uslu, İbrahim Aydın, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve çok sayıda partilinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Hüseyin Samani - 22.04.2018
Bakan Sarıeroğlu: 7,5 Milyon Vatandaşın Gss Primini Devlet Ödüyor (2)
SARIEROĞLU: 1 MİLYON 57 BİN KADINI İŞE YERLEŞTİRDİK AK Parti Antalya İl Kadın Kolları'nın 5'inci olağan kongresi Mimar Sinan Kongre Merkezi'nde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, AK Parti Antalya milletvekilleri Mustafa Köse, Hüseyin Samani, Gökcen Özdoğan Enç, Atay Uslu, İbrahim Aydın, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve çok sayıda partilinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Hüseyin Samani - 15.04.2018
AK Parti Antalya İl Yönetimi Eğitim Kampına Girdi
Tanışma ve istişarelerin yanında milletvekillerinin kendi alanlarıyla ilgili bilgi verdiğini belirten Taş, şunları kaydetti: "Programımızın ilk gününde Atay Uslu vekilimiz göç ve uyum ile ilgili kapsamlı bir konuşma gerçekleştirdi. İkinci gün ise Hüseyin Samani vekilimiz ekip ruhu ile ilgili konuşarak yönetim kurulu üyelerimize birlikte nasıl hareket edilir, ekip halinde nasıl başarılı olunacağını anlattı.
Hüseyin Samani - 01.04.2018
Kepez Kitap Fuarı
Fuarı ikinci gününde, AK Parti Antalya milletvekilleri Hüseyin Samani, Gökçen Özdoğan Enç, Mustafa Köse ile Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel de fuarı ziyaret etti.
Hüseyin Samani - 27.03.2018
Meclis Tıbbi ve Aromatik Bitkileri Araştıracak
AK Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani, her coğrafyanın kendine göre avantajı ve dezavantajı olduğunu, Türkiye'nin yapısı itibarıyla avantajlı olduğunu söyledi.
Hüseyin Samani - 24.03.2018
Çavuşoğlu: Avrupa'da Türkiye İçin Avusturya Modeli Başladı
'HAİN VARSA TEPESİNE BİNİLECEK, İNLERİNE GİRİLECEK' Türkiye'nin kimseye düşmanlık yapmadığına dikkati çeken Çavuşoğlu, konuşmasını şöyle tamamladı: "Bize karşı alınan gerçek dışı kararları hiçbir zaman kabul etmeyiz. Siz (gençler) zaten niye Afrin'de olduğumuzu, neden Fırat Kalkanı operasyonundan sonra da oradaki kardeşlerimize yardım ettiğimizi biliyorsunuz. Siz gençler, yeri geldiğinde Sincar'da, Kandil'de yani hainler nerede olursa olsun tepelerine bineceğimizi biliyorsunuz. Cumhurbaşkanımız 'bir gece ansınız gelebiliriz' derken bunu sadece Afrin için söylemedi. Bunu içeride ve dışarıda hainlerin olduğu her yer için söyledi. Güçlü olmasaydık, dik durmasaydık bu operasyonları 'durdurun' diyen çok ülke olurdu. Karşımızda kim var diye bakmıyoruz. Hainin boyutu nedir, kim ne destek veriyor, ne silah veriyor diye bakmıyoruz. Hain varsa tepesine binilecek, inlerine girilecek." İKİ BAŞKANI DA SAHNEYE ÇAĞIRDI Bakan Çavuşoğlu, konuşmasının ardından eski ve yeni gençlik kolları başkanlarını sahneye çağırarak kollarını havaya kaldırdı. Kongreye Antalya Ak Parti milletvekilleri Mustafa Köse, Gökcen Özdoğan Enç, Atay Uslu, İbrahim Aydın, Hüseyin Samani, Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Menderes Türel, Ak Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, ilçe belediye başkanları, parti yöneticileri ve partililer katıldı.
Hüseyin Samani - 24.03.2018
Dha Yurt Bülteni - 13
'HAİN VARSA TEPESİNE BİNİLECEK, İNLERİNE GİRİLECEK' Türkiye'nin kimseye düşmanlık yapmadığına dikkati çeken Çavuşoğlu, konuşmasını şöyle tamamladı: "Bize karşı alınan gerçekdışı kararları hiçbir zaman kabul etmeyiz. Siz (gençler) zaten niye Afrin'de olduğumuzu, neden Fırat Kalkanı operasyonundan sonra da oradaki kardeşlerimize yardım ettiğimizi biliyorsunuz. Siz gençler, yeri geldiğinde Sincar'da, Kandil'de yani hainler nerede olursa olsun tepelerine bineceğimizi biliyorsunuz. Cumhurbaşkanımız 'bir gece ansınız gelebiliriz' derken bunu sadece Afrin için söylemedi. Bunu içeride ve dışarıda hainlerin olduğu her yer için söyledi. Güçlü olmasaydık, dik durmasaydık bu operasyonları 'durdurun' diyen çok ülke olurdu. Karşımızda kim var diye bakmıyoruz. Hainin boyutu nedir, kim ne destek veriyor, ne silah veriyor diye bakmıyoruz. Hain varsa tepesine binilecek, inlerine girilecek." İKİ BAŞKANI DA SAHNEYE ÇAĞIRDI Bakan Çavuşoğlu, konuşmasının ardından eski ve yeni gençlik kolları başkanlarını sahneye çağırarak kollarını havaya kaldırdı. Kongreye Antalya Ak Parti milletvekilleri Mustafa Köse, Gökcen Özdoğan Enç, Atay Uslu, İbrahim Aydın, Hüseyin Samani, Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Menderes Türel, Ak Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, ilçe belediye başkanları, parti yöneticileri ve partililer katıldı.
Hüseyin Samani - 24.03.2018
Çavuşoğlu: Avrupa'da Türkiye İçin Avusturya Modeli Başladı
'HAİN VARSA TEPESİNE BİNİLECEK, İNLERİNE GİRİLECEK' Türkiye'nin kimseye düşmanlık yapmadığına dikkati çeken Çavuşoğlu, konuşmasını şöyle tamamladı: "Bize karşı alınan gerçek dışı kararları hiçbir zaman kabul etmeyiz. Siz (gençler) zaten niye Afrin'de olduğumuzu, neden Fırat Kalkanı operasyonundan sonra da oradaki kardeşlerimize yardım ettiğimizi biliyorsunuz. Siz gençler, yeri geldiğinde Sincar'da, Kandil'de yani hainler nerede olursa olsun tepelerine bineceğimizi biliyorsunuz. Cumhurbaşkanımız 'bir gece ansınız gelebiliriz' derken bunu sadece Afrin için söylemedi. Bunu içeride ve dışarıda hainlerin olduğu her yer için söyledi. Güçlü olmasaydık, dik durmasaydık bu operasyonları 'durdurun' diyen çok ülke olurdu. Karşımızda kim var diye bakmıyoruz. Hainin boyutu nedir, kim ne destek veriyor, ne silah veriyor diye bakmıyoruz. Hain varsa tepesine binilecek, inlerine girilecek." İKİ BAŞKANI DA SAHNEYE ÇAĞIRDI Bakan Çavuşoğlu, konuşmasının ardından eski ve yeni gençlik kolları başkanlarını sahneye çağırarak kollarını havaya kaldırdı. Kongreye Antalya Ak Parti milletvekilleri Mustafa Köse, Gökcen Özdoğan Enç, Atay Uslu, İbrahim Aydın, Hüseyin Samani, Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Menderes Türel, Ak Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, ilçe belediye başkanları, parti yöneticileri ve partililer katıldı.
Hüseyin Samani - 24.03.2018
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Antalya'da
"Hainler nerede olursa olsun tepelerine bineceğimizi biliyorsunuz" "Gençler, Afrin'de niye olduğumuzu, neden Fırat Kalkanı Operasyonu'ndan sonra oradaki kardeşlerimize yardım ettiğimizi biliyorsunuz." ifadesini kullanan Çavuşoğlu, şunları kaydetti: "Yeri geldiği zaman Sincar'a da Kandil'e de hainler nerede olursa olsun tepelerine bineceğimizi biliyorsunuz. Cumhurbaşkanımız 'Bir gece ansızın gelebiliriz.' derken bunu sadece Afrin için söylemedi. Bunu içeride ve dışarıda hainlerin olduğu her yer için söyledi. Bugün imkanlarımız olmasaydı bu operasyonları bize yaptırmazlardı. Güçlü olmasaydık, dik durmasaydık bu operasyonların karşısında 'Durdurun.' diyen ülkelerin hepsi olurdu. Karşımızda kim var diye bakmıyoruz. 'Hainin boyutu nedir, kim ne destek veriyor, silah veriyor?' diye bakmıyoruz. Hain varsa tepesine binilecek inlerine girilecek. " Kongreye AK Parti Milletvekilleri Mustafa Köse, Atay Uslu, Gökçen Özdoğan Enç, İbrahim Aydın, Hüseyin Samani ile Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş ve partililer katıldı.
Hüseyin Samani - 04.03.2018
Bakan Çavuşoğlu: Şehitlerimizin İntikamını Alacağız
Antalya'nın fethinin 811'inci yılı kutlamaları, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Ak Parti milletvekilleri Hüseyin Samani, Atay Uslu, Mustafa Köse, İbrahim Aydın, Sena Nur Çelik, Başsavcı Ramazan Solmaz, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Mustafa Ünal, ilçe belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri ve binlerce vatandaşın katıldığı yürüyüşle gerçekleşti.
Hüseyin Samani - 04.03.2018
Dha Yurt Bülteni-9
Antalya'nın fethinin 811'inci yılı kutlamaları, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Ak Parti milletvekilleri Hüseyin Samani, Atay Uslu, Mustafa Köse, İbrahim Aydın, Sena Nur Çelik, Başsavcı Ramazan Solmaz, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Mustafa Ünal, ilçe belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri ve binlerce vatandaşın katıldığı yürüyüşle gerçekleşti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hüseyin Samani Haberleri | Hüseyin Samani Kimdir - Haberler - Hüseyin Samani haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Samani kimdir, hayatı ve biyografisi. Menderes Türel'in annesi son yolculuğuna uğurlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.11.2021 01:01:18. #1.16#

title