Hüseyin Durmaz Haberleri

Hüseyin Durmaz haber, Hüseyin Durmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Durmaz - 29.7.2020
Serik bıçağına yoğun ilgi
Serik merkez Deniztepesi Mahallesi'nde bıçak ustası Hüseyin Durmaz (36), eşi Azra (28), annesi Ümmü Durmaz (55) ve kayınvalidesi Türkan Torun (44) el birliğiyle alın teri dökerek ürettikleri bıçakları Kurban Bayramı'na hazırlıyor.
Hüseyin Durmaz - 16.7.2020
Evlerinin önündeki atölyede el işi "Serik Bıçağı" üretiyorlar
Deniztepesi Mahallesi'nde yaşayan bıçak ustası Hüseyin Durmaz (36), eşi Azra (28), annesi Ümmü Durmaz (55) ve kayınvalidesi Türkan Torun (44) ile atölyede birlikte alın teri döküyor.
Hüseyin Durmaz - 10.6.2020
Son Dakika: Amanoslarda kiraz hasadı
Koç, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural'dan kiraz festivali yapılmasını talep etti. Bölgede 12 yıldır üreticilik yapan Hüseyin Durmaz da 850 bodur kiraz ağacının bulunduğunu, ortalama her ağacın 60 kilogram ürün verdiğini ve yaklaşık 51 ton ürün beklediğini belirtti.
Hüseyin Durmaz - 4.6.2020
Manisa'daki ev yangınında cesedi bulunan kişinin öldürüldüğü belirlendi
Manisa'nın Soma ilçesinde yangın çıkan evde cesedi bulunan Hüseyin Durmaz'ın öldürüldüğü tespit edildi.
Hüseyin Durmaz - 4.6.2020
Manisa'daki ev yangınında cesedi bulunan kişinin öldürüldüğü belirlendi
Manisa'nın Soma ilçesinde yangın çıkan evde cesedi bulunan Hüseyin Durmaz'ın öldürüldüğü tespit edildi.
Hüseyin Durmaz - 3.6.2020
Manisa'da evinde yangın çıkan kişi hayatını kaybetti
Yangını güçlükle kontrol altına alan ekipler, yatak odasında Hüseyin Durmaz'ın (46) cesedini buldu.
Hüseyin Durmaz - 16.12.2019
Çanakkale Savaşları Gezici Müzesi, Marmaris'te
Çanakkale Savaşları Gezici Müzesi, Marmaris Belediye Çok Amaçlı Salon'da bugün ziyarete açıldı. Bir hafta süreyle açık kalacak olan müzede 1'inci Dünya Savaşı sırasında, 1915- 1916 yılları arasında Gelibolu Yarımadası'ndaki Çanakkale Savaşı'na ait malzemeler sergileniyor. Müzeyi, ilk gün ilçenin 13 kırsal mahallesindeki ilköğretim okulundan iki bin öğrenci ziyaret etti. Müze yetkilileri ve öğretmenler, eşyaları inceleyen çocuklara bilgiler verdi. Çanakkale Gezici Müzesi Koordinatörü Cengiz Yürükaslan, şunları söyledi: "Çanakkale destanının bilinmeyen yönlerine ışık tutan müzemiz İçişleri ve Milli Eğitim Bakanlığı desteğiyle özel müzeler, koleksiyonerler ve köylülerin malzemelerinden derlendi. Türkiye'nin 81 ilini 9 yılda dolaşarak gezici müzeyi vatandaşın ayağına götürdük. Çanakkale'ye gidemeyen, oraları görme imkanı olmayan öğrencilere ve vatandaşlara Çanakkale'yi ve Çanakkale destanı ruhunu ayaklarına götürerek yaşatmaya çalışıyoruz. Büyük ve önemli sosyal projemiz kapsamında 9 yılda 10 milyon üzerinde ziyaretçimiz oldu. Müzemizde binin üzerinde eser mevcut. Bunların hepsi bir asırlık Çanakkale'de kullanılmış orijinal ve çok özel malzemelerdir. Müzemizde bulunan eserlerin bazıları Çanakkale'de dahi yoktur. Ziyaret eden öğretmenler, 'Çanakkale'de bu objeleri göremedik' diyorlar. Ayrıca Çanakkale destanını anlatan 30 tablomuz mevcuttur. Amacımız Çanakkale'nin bilinmeyen yönlerini anlatmak ve göstermektir. Bu ruhu görmek, tanımak, yaşamak için müzemiz bir hafta süreyle açık kalacaktır. Ocak ayı itibariyle Muğla ve tüm ilçelerinde müzemiz sergiye açılacaktır." Hisarönü Mahallesi Hüseyin Durmaz İlkokulu öğrencisi Hatice Ersöz, "Atalarımızın ülkemizin bağımsızlığı için verdiği mücadeleyi yerinde gördüm.
Hüseyin Durmaz - 16.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ-16
Çanakkale Savaşları Gezici Müzesi, Marmaris Belediye Çok Amaçlı Salon'da bugün ziyarete açıldı. Bir hafta süreyle açık kalacak olan müzede 1'inci Dünya Savaşı sırasında, 1915- 1916 yılları arasında Gelibolu Yarımadası'ndaki Çanakkale Savaşı'na ait malzemeler sergileniyor. Müzeyi, ilk gün ilçenin 13 kırsal mahallesindeki ilköğretim okulundan iki bin öğrenci ziyaret etti. Müze yetkilileri ve öğretmenler, eşyaları inceleyen çocuklara bilgiler verdi. Çanakkale Gezici Müzesi Koordinatörü Cengiz Yürükaslan, şunları söyledi:   "Çanakkale destanının bilinmeyen yönlerine ışık tutan müzemiz İçişleri ve Milli Eğitim Bakanlığı desteğiyle özel müzeler, koleksiyonerler ve köylülerin malzemelerinden derlendi. Türkiye'nin 81 ilini 9 yılda dolaşarak gezici müzeyi vatandaşın ayağına götürdük. Çanakkale'ye gidemeyen, oraları görme imkanı olmayan öğrencilere ve vatandaşlara Çanakkale'yi ve Çanakkale destanı ruhunu ayaklarına götürerek yaşatmaya çalışıyoruz. Büyük ve önemli sosyal projemiz kapsamında 9 yılda 10 milyon üzerinde ziyaretçimiz oldu. Müzemizde binin üzerinde eser mevcut. Bunların hepsi bir asırlık Çanakkale'de kullanılmış orijinal ve çok özel malzemelerdir. Müzemizde bulunan eserlerin bazıları Çanakkale'de dahi yoktur. Ziyaret eden öğretmenler, 'Çanakkale'de bu objeleri göremedik' diyorlar. Ayrıca Çanakkale destanını anlatan 30 tablomuz mevcuttur. Amacımız Çanakkale'nin bilinmeyen yönlerini anlatmak ve göstermektir. Bu ruhu görmek, tanımak, yaşamak için müzemiz bir hafta süreyle açık kalacaktır. Ocak ayı itibariyle Muğla ve tüm ilçelerinde müzemiz sergiye açılacaktır."  Hisarönü Mahallesi Hüseyin Durmaz İlkokulu öğrencisi Hatice Ersöz, "Atalarımızın ülkemizin bağımsızlığı için verdiği mücadeleyi yerinde gördüm.
Hüseyin Durmaz - 10.10.2019
Automotıve Meetings – Bursa'nın lansmanı yapıldı…
Bursa OSB Sosyal Tesislerinde düzenlenen toplantıda, Bursa OSB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Durmaz, Uludağ İhracatçılar Birliği (UİB) Koordinatör Başkanı ve Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) Başkanı Baran Çelik, Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim ve Bursa Organize Sanayi Bölgesi Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (BOSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Rasim Çağan ile ilgili kurum yöneticileri basın mensuplarıyla bir araya gelerek, etkinlik hakkında bilgilendirmelerde bulundular.
Hüseyin Durmaz - 10.10.2019
Otomotivin devleri Bursa'da buluşacak
Bursa Organize Sanayi Bölgesi (BOSB) Başkanı Hüseyin Durmaz, bölgedeki bir restoranda yapılan toplantıda, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde 12-14 Kasım'da düzenlenecek etkinlikte 5 bine yakın iş görüşmesinin yapılacağını söyledi.
Hüseyin Durmaz - 11.8.2019
Avustralya'da bayram namazı kılındı
-DİB bünyesinde hizmet veren Sunshine Camisi -Kurban Bayramı namazından, öncesindeki vaaz, -Hutbe ve cemaatten detaylar.
Hüseyin Durmaz - 11.8.2019
Avustralya'da bayram namazı kılındı
Melbourne'daki DİB bünyesinde hizmet veren Sunshine Camisi'ne gelen Müslümanlar, önce sabah namazını kıldı ardından imam Hüseyin Durmaz tarafından verilen bayram vaazını dinledi.
Hüseyin Durmaz - 8.6.2019
Kars'ta otobüs devrildi: 6 yaralı
Yaralanan sürücü Murtazaoğlu ile otobüsteki Mahsum Öylek, Mehmet Arslan, Selma Delibaş, Savaş Özkaya ve Hüseyin Durmaz ambulanslarla Kars'taki çeşitli hastanelere kaldırıldı.
Hüseyin Durmaz - 3.6.2019
ALTIN FIRSAT KAPISI: MESLEK LİSELERİ - 150 yıllık meslek lisesi Bursa sanayisine güç veriyor
"Sanayiye yön veren mezunlarımız var" Böyle bir okulda görev yapmanın onur ve gurur verici olduğunu vurgulayan Ay, şöyle devam etti: "Türkiye'nin değişik sanayi şehirlerinde ve özellikle Bursa'da makine ve metal sektöründe söz sahibi, holding sahibi olan çok değerli mezunlarımız var. Merhum Mehmet Kemal Coşkunöz hocamız var. Coşkunöz Holding'in kurucusu. Durmazlar Makine'nin yönetim kurulu başkanı Hüseyin Durmaz, Ermetal'in sahibi Fahrettin Gülener, İnoksan'ın sahibi Vehbi Varlık var.
Hüseyin Durmaz - 30.5.2019
İş insanları 'çevre' için rock klibinde yer aldı
Bursa Organize Sanayi Bölgesi ve Bursa Organize Sanayi Bölgesi Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği'nin (BOSİAD), "Çevreci Üretim, Temiz Gelecek" sloganıyla bu yıl 4'üncüsünü düzenlediği Çevreye Duyarlı Sanayi Tesisi Yarışması'nda kazananlar belli oldu. Ödül gecesine ise BOSİAD tarafından hazırlanan klip damga vurdu. Daha önce mesleki eğitime dikkat çekmek için bir rap klibi hazırlayan ve ülke genelinde büyük ilgi gören BOSİAD yönetimi, bu kez de temiz çevre ve temiz üretim için çocuklarla kamera karşısına geçti. Müziğin evrensel dilini kullanmayı tercih eden BOSİAD, temiz üretime ve temiz çevreye dikkat çekmek amacıyla bu kez rock klibinde rol aldı. Sözlerini Gazeteci Elif Sezgin ile Sanayici İhsan İpeker'in yazdığı şarkı, Bursalı sanatçı İsmet Taşçeşme tarafından bestelendi. Botanik Park'ta çekilen klipte, Bursa'nın yeniden 'Yeşil Bursa' kimliğine kavuşması gerekliliğine vurgu yapıldı.Gece için özel bestelenen şarkıda kirletmeden üretim ve daha yeşil Bursa vurgusu yapılırken, BOSİAD Yönetim Kurulu üyeleri, ile Çağdaş Öncü Okulları ve Barış için Müzik Vakfı Nilüfer Orkestrası öğrencilerinin rol aldığı klip büyük ilgi gördü ve dakikalarca alkışlandı. ÇAĞAN: AMACIMIZ ÇEVRECİ ÜRETİME FARKINDALIK OLUŞTURMAK Ödül töreninin açılışında konuşan BOSİAD Başkanı Rasim Çağan, "Bu bir yarışma olsa da bu yarışmanın kaybedeni yok ve kazananı ise Bursa olacaktır. Amacımız çevreci üretimi desteklemek ve bu farkındalığı artırmak. Özellikle şehir içinde kalmış bir organize sanayi bölgesi olarak bu bizim için çok daha önemli. BOSİAD olarak bu dönemde çok önem verdiğimiz iki proje var. Bunlardan bir tanesi mesleki eğitimi özendirme projesi. Bu konuda çok mesafe kat ettik ve sanayi bölgemiz sınırları içinde yer alan Atatürk Endüstri Meslek Lisesi'nin sorumluluğunu üstlendik. Buradaki amacımız, öğrenci ve öğretmenlerin eğitimi ve okulun altyapısının geliştirilmesi. Bu projeyi daha geniş kesimlere duyurabilmek için müziğin evrensel dilini kullanmıştık. Aynı noktadan hareketle ikinci projemiz çevre için de bir klip daha hazırlamak istedik" dedi. Bursa OSB Başkanı Hüseyin Durmaz da, şimdiden tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı kutlayarak, yarışmada başarılı olan ve ödül alan şirketleri tebrik etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hüseyin Durmaz Haberleri | Hüseyin Durmaz Kimdir - Haberler - Hüseyin Durmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Durmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.9.2020 02:14:32. #1.14#
title