Hüseyin Ali Haberleri

Hüseyin Ali haber, Hüseyin Ali son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hüseyin Ali - 18.10.2021
Hüseyin Ali MERMER hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Hüseyin Ali MERMER hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Hüseyin Ali - 10.08.2021
İran'da 1988'deki toplu idam kararlarında rolü olduğu öne sürülen eski savcı İsveç'te yargılanmaya başladı
İranlı din adamı Ahmed Muntazeri, toplu idamlarla ilgili hükümlere ilişkin devrimin önde gelen isimlerinden babası Ayetullah Hüseyin Ali Muntazeri'ye ait bir ses kaydını 2016'da sosyal medyada paylaşmıştı.
Hüseyin Ali - 11.07.2021
Son dakika haberleri | Konya'da su kuyusuna düşen çiftçi öldü
Güneysınır ilçesinin Aydoğmuş Mahallesi'nde ikamet eden Hüseyin Ali Kaplan, kendisine ait mısır tarlasını sulamaya gittiği sırada bilinmeyen nedenle su kuyusuna düştü.
Hüseyin Ali - 01.07.2021
Ürdün'deki darbe girişimi davasında mahkeme prenslerin tanıklık etmesi talebini reddetti
Ürdün'de eski Veliaht Prens Hamza bin Hüseyin'in de adının karıştığı darbe girişimi davasında, bazı prenslerin tanıklık için mahkemeye çağrılması talebi reddedildi.
Hüseyin Ali - 30.06.2021
Ürdün'deki darbe girişimi davasında bazı prenslerin tanıklık için mahkemeye çağrılması talep edildi
Ürdün'de eski Veliaht Prens Hamza bin Hüseyin'in de adının karıştığı darbe girişimi davasının sanıklarının savunma heyeti, bazı prenslerin tanıklık yapmaları için mahkemeye çağrılmasını talep etti.
Hüseyin Ali - 13.06.2021
Tanzanya Zanzibar Maarif Okullarında mezuniyet programı düzenlendi
Türkiye Maarif Okulları Zanzibar kampüsünde gerçekleştirilen mezuniyet programına Zanzibar Özerk Bölgesi Başkanı Hüseyin Ali Mwinyi'nin eşi Mariam Mwinyi, Zanzibar Eğitim Bakanı Simai Mohammed Said, Türkiye'nin Darüsselam Büyükelçisi Mehmet Güllüoğlu, Türkiye Maarif Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Ayşen Gürcan katıldı.
Hüseyin Ali - 26.04.2021
İngiltere, "Küresel Yolsuzlukla Mücadele Rejimi" kapsamında 22 kişiye yaptırım kararı aldı
Açıklamada, haklarında yaptırım kararı alınanlar, şu şekilde sıralandı: "Sergei Magnitsky tarafından ortaya çıkarılan ve sahte vergi iadesi planıyla Rusya'da 230 milyon dolarlık varlığı zimmetine geçirerek yakın Rus tarihinin en büyük yolsuzluğuna karışanlar, Güney Afrika'daki yolsuzluğun merkezinde bulunan Ajay Gupta, Atul Gupta, Rajesh Gupta ve ortakları Salim Essa, dünyanın en fakir ülkelerinden biri olan Sudan'da önemli miktarda devlet varlığını zimmetine geçiren ve bunları Güney Sudanlı elitlere yönlendiren Sudanlı iş insanı Eşref Tohum Ahmed Hüseyin Ali, Latin Amerika'da uyuşturucu ticaretini desteklemek için rüşvet alan ve vatandaşlarını kalkınma için gerekli olan hayati kaynaklardan yoksun bırakan birkaç kişi.
Hüseyin Ali - 26.03.2021
Hayatını kaybeden eski Tanzanya Devlet Başkanı Magufuli'nin cenazesi toprağa verildi
Törene, ailesi ve yakınları başta olmak üzere, Tanzanya Devlet Başkanı Samia Suluhu Hassan, Zanzibar Başkanı Hüseyin Ali Mwinyi ve ülkedeki üst düzey isimler ile liderler katıldı.
Hüseyin Ali - 22.03.2021
Terör örgütü DEAŞ Irak'ta 3 çiftçiyi kaçırdı
Salahattin kentine bağlı Tuzhurmatu İlçe Polis Müdürü Hüseyin Ali, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçeye bağlı Hıleva köyüne giren terör örgütü DEAŞ militanlarının 3 çiftçiyi kaçırdığını söyledi.
Hüseyin Ali - 05.03.2021
Son dakika haberleri... Terör Örgütü Eş-Şebab'dan Somali'de hapishaneye saldırı: 1 ölü, 2 yaralı
Bosaso Polis Şefi Hüseyin Ali Mahmut, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, saldırıda 1 askerin öldüğünü, 2 askerin yaralandığını bildirdi.
Hüseyin Ali - 06.12.2020
Tanzanya'da yeni hükümet kuruldu
Zanzibar Devlet Başkanı Hüseyin Ali Mwinyi ve Tanzanya Birleşik Cumhuriyeti Başkan Yardımcısı Samia Suluhu Hassan dışında Zanzibar'dan hükümete giren olmadı.
Hüseyin Ali - 02.12.2020
Albinizm hastası Hüseyin Ali azmiyle örnek oluyor
Doğuştan yüzde 90 görme engeli bulunan ve halk arasında "albino" diye bilinen albinizm hastası Hüseyin Ali Taş, fen bilimleri öğretmeni olmak istiyor.
Hüseyin Ali - 10.11.2020
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz.Saygılarımızla.
Ürdün'de Kovid-19 salgınında günlük en yüksek ölü sayısı kaydedildi İran Meclisi Sağlık Komisyonu Başkanı Hüseyin Ali Şehriyari, ülkedeki Kovid-19 salgınının kontrolden çıktığını belirterek, öncelikle başkent Tahran olmak üzere büyük kentlerde en az 15 gün süreyle karantina kararı alınması için hükümete çağrıda bulundu.
Hüseyin Ali - 10.11.2020
İran Cumhurbaşkanı Ruhani'ye "kentleri en az 15 gün karantinaya alın" çağrısı
İran Meclisi Sağlık Komisyonu Başkanı Hüseyin Ali Şehriyari, ülkedeki yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının kontrolden çıktığını belirterek, öncelikle başkent Tahran olmak üzere büyük kentlerde en az 15 gün süreyle karantina kararı alınması için hükümete çağrıda bulundu.
Hüseyin Ali - 08.11.2020
Son dakika haber... Irak'ta DEAŞ saldırısı: 1 ölü, 2 yaralı
Irak'ın Musul ve Salahaddin kentlerinde, terör örgütü DEAŞ tarafından düzenlenen iki ayrı saldırıda bir kişinin öldüğü ve iki kişinin yaralandığı belirtildi. Musul polisinden Salih Hadidi, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kentin güneyindeki Albu Seyf köyü yakınlarında daha önce terör örgütü DEAŞ mensupları tarafından tarla yoluna döşenen bombanın infilak ettiğini söyledi. Bir ailenin yoldan geçtiği sırada bombanın patladığını aktaran Hadidi, saldırı sonucu bir çocuğun öldüğünü ve bir diğerinin ağır yaralandığını ifade etti. Hadidi, olaydan sonra bölgede operasyon başlatıldığını kaydetti. Tuzhurmatu Polis Müdürü Hüseyin Ali de AA muhabirine yaptığı açıklamada Salahaddin kentinin Amirli Nahiyesi yakınlarında balıkçılara terör örgütü DEAŞ mensupları tarafından saldırı düzenlendiğini belirtti.
Hüseyin Ali - 23.09.2020
Son dakika... Irak'ın Salahaddin vilayetinde DEAŞ mensubu 4 kişi yakalandı
Tuzhurmatu İlçe Polis Müdürü Hüseyin Ali, AA muhabirine yaptığı açıklamada, polisin ilçe merkezinde iki ayrı adrese baskın düzenlediğini belirtti.
Hüseyin Ali - 05.09.2020
İran'da Kovid-19'a rağmen okulların açılması eleştirilere neden oldu
"Şaka gibi duruyor" İran Meclisi Sağlık Komisyonu Başkanı Hüseyin Ali Şehriyar ise özellikle yaşı daha küçük olan çocukların sağlık ve hijyen önlemlerine uymasının mümkün olmadığını söyleyerek, kararı eleştirdi.
Hüseyin Ali - 21.07.2020
Irak'ta DEAŞ mensubu 4 terörist yakalandı
Tuzhurmatu Polis Müdürü Hüseyin Ali, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Irak ordusundaki Acil Müdahale Gücü tarafından ilçeye bağlı bir köyde düzenlenen operasyonda 4 teröristin yakalandığını söyledi.
Hüseyin Ali - 21.07.2020
Filistinli aşiret, Al Arabiya'yı yalan haber yapmakla suçladı
Gazze'de pek çok aileyi bünyesinde barındıran bir aşiret, Al Arabiya'nın da aralarında olduğu bazı Arap basın organlarını, aşiret üyesi İzzeddin Züheyr Bedr Hüseyin Ali hakkında yalan haber yapmakla suçladı.
Hüseyin Ali - 13.07.2020
İran'da bir milletvekili daha Kovid-19 nedeniyle hayatını kaybetti
İran Meclisi 11'inci dönem milletvekillerinden 10'unda virüsün tespit edildiği açıklanmıştı. Meclis Sağlık Komisyonu Başkanı Hüseyin Ali Şehriyar, Meclis'te Kovid-19 vakalarının artması nedeniyle Meclis Başkanlığından, oturum ve komisyon toplantılarına ara verilmesini istemişti.
Hüseyin Ali - 04.07.2020
İran'da 5 milletvekili korona virüse yakalandı
Korona virüse yakalanan Kohgiluye ve Buyer Ahmed milletvekili Muhammed Muvehhed, Şahin Şehri milletvekili Hüseyin Ali Deligani, Behbahan milletvekili Muhammed Mazlumi, Mescid-i Süleyman milletvekili Ali Asker Zahidi ve Kerman milletvekili eski Meclis Araştırma Komisyonu Başkanı Muhammed Mehdi Zahidi'nin karantina altında olduğu belirtildi.
Hüseyin Ali - 02.07.2020
Denizli'de elektrik akımına kapılan işçi hayatını kaybetti
Alınan bilgiye göre, Kaklık Mahallesi'ndeki bir mermer fabrikasında çalışan Hüseyin Ali Ökten (52), elektrik akımına kapıldı.
Hüseyin Ali - 16.06.2020
Irak'ta DEAŞ saldırısı: 3 ölü, 2 yaralı
Irak'ın Salahaddin vilayetine bağlı Tuzhurmatu ilçesinin güney doğusunda terör örgütü DEAŞ tarafından düzenlenen saldırıda 3 kişinin öldüğü, 2 kişinin yaralandığı bildirildi. Tuzhurmatu Polis Müdürü Hüseyin Ali, AA muhabirine yaptığı açıklamada, DEAŞ mensuplarının Palkana bölgesinde acil müdahale gücüne saldırı düzenlediğini, çıkan çatışmada 3 kişinin öldüğünü, 2 kişinin yaralandığını söyledi.
Hüseyin Ali - 18.05.2020
Irak'ta DEAŞ saldırısı: 1 ölü, 3 yaralı
Tuzhurmatu Polis Müdürü Hüseyin Ali, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Tuzhurmatu ilçesi yakınlarında bombalı saldırı düzenlendiğini söyledi.
Hüseyin Ali - 09.05.2020
Irak'ta DEAŞ saldırısı: 4 yaralı
Tuzhurmatu Polis Müdürü Hüseyin Ali, AA muhabirine yaptığı açıklamada, terör örgütü DEAŞ mensuplarının Tuzhurmatu ilçesine bağlı Süleyman Bey yakınlarında federal polis gücüne bombalı saldırı düzenlediğini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hüseyin Ali Haberleri | Hüseyin Ali Kimdir - Haberler - Hüseyin Ali haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hüseyin Ali kimdir, hayatı ve biyografisi. BURSA'DA, BULGARİSTAN SEÇİMİ İÇİN SANDIKLARDA UZUN KUYRUK OLUŞTU.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.12.2021 01:45:01. #1.15#

title