HURŞİT GÜNEŞ HABERLERİ

Hurşit Güneş haber, Hurşit Güneş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hurşit Güneş

Hurşit Güneş

Doğum Yeri Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi 23.4.1957 - ...

Hurşit Güneş Kimdir ?

Hurşit Güneş, 23 Nisan 1957'de Ankara'da doğmuştur. Eski Dışişleri Bakanı Turan Güneş'in oğludur.1986 yılında Belçikada kurulan Avrupa Ekonomik Birliği'nin kurucu üyesi, 1990 yılında da doçent oldu. 1990 yılında iki meslektaşıyla Avrupa Birliği'nin Avrupa Entegrasyonu Proje Ödülü'nü kazandı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hurşit Güneş - 15.05.2018
Kocaeli'den Kısa Kısa
Öğrenciler daha sonra Tasvire Hurşit Güneş Kültür Merkezinde düzenlenen etkinlikle gösterilerini sergiledi.
Hurşit Güneş - 09.06.2017
Engelli Sezer Yaşar'ın Karne Sevinci
Vali Güzeloğlu, Tasvire Hurşit Güneş Ortaokulu'nda eğitim alan Sezer Yaşar'ı ziyaret ederek, karnesini verdi.
Hurşit Güneş - 23.01.2017
Eski Dışişleri Bakanı Halefoğlu, Son Yolculuğuna Uğurlandı
Cenaze törenine, CHP Grup Başkanvekili Akif Hamza Çebi, Eski CHP Ankara Milletvekili Onur Öymen, Eski CHP Milletvekili Hurşit Güneş, Emekli Büyükelçi Özden Sanberk, Eski Özelleştirme İdaresi Başkanı Uğur Bayar, Eski Demokrat Türkiye Partisi (DTP) Genel Başkanı Mehmet Ali Bayar, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin, Eski İstanbul Sanayi Odası Başkanı Hüsamettin Kavi, Eski Bakırköy Belediye Başkanı Ali Talip Özdemir, Emekli Büyükelçi Volkan Vural, işadamı Mehmet Nezih Erdem ve çok sayıda diplomat katıldı.
Hurşit Güneş - 18.06.2016
CHP Kandıra İlçe Teşkilatından İftar Programı
Turan Güneş Kültür Merkezi'nde düzenlenen iftar proframına CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, CHP Kocaeli Milletvekilleri Fatma Kaplan Hürriyet ve Haydar Akar, CHP İl Sekreteri Hüseyin Acurman, il kadın kolları başkanı Sevim Pekyörür, eski milletvekili Hurşit Güneş, eski Kandıra Belediye Başkanı Kenan Evin ile partinin il ve ilçe yöneticileri katıldı.
Hurşit Güneş - 28.04.2016
Feyzioğlu Urfa'da Avukatları Dinledi
Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu Şanlıurfa Barosunu ziyarete etti.
Hurşit Güneş - 19.04.2016
CHP Genel Başkan Yardımcısı Güneş'in Kayseri Ziyareti
CHP Genel Başkan Yardımcısı Hurşit Güneş, Kayseri temasları kapsamında CHP İl Başkanlığını ziyaret etti.
Hurşit Güneş - 28.12.2015
Öğrenciler Bilimle Buluştu
Kocaeli Bilim Merkezine yapılan ziyarete, Araman, Bozburun, Seyitaliler, Kırkarmut, Kocakaymaz, Akçaova, Çerçili, Bağırganlı, Safalı, Zafer, Karaağaç, Özbey, Çamkonak, Ballar, Kefken, Yusufça, Eğercili, Tasvire Hurşit Güneş ve İmamHatip ortaokulu öğrencileri katıldı.
Hurşit Güneş - 23.08.2015
CHP'li Eski Vekil Güneş, Pm'nin Merkez Yoklaması Kararını Eleştirdi
CHP'li eski vekil Hurşit Güneş, CHP’nin 15 Şubat 2015 tarihinde toplanan Parti Meclisi’nde (PM) 2015 Genel Seçimlerinde 16 ilde uygulanacak Merkez Yoklaması (MY) yoluyla aday belirleme yönteminin hatalı olduğunu savundu.
Hurşit Güneş - 04.06.2015
Devlet Yardımları' ve 'Bağışlar' ile İlgili TBMM'ye Kanun Teklifi Verildi
CHP Kocaeli Milletvekili Prof. Dr. Hurşit Güneş, 2820 sayılı Siyasi Partiler Kanunu'nun 'devlet yardımları' ve 'bağışlar' ile ilgili maddelerinde değişiklik yapılmasına dair kanun teklifi verdi.
Hurşit Güneş - 08.04.2015
Kocaeli'de 6 Milletvekili ile AK Parti ve CHP'nin İl Başkanları Aday Gösterilmedi
CHP'de de adaylık nedeniyle İl Başkanlığı görevinden istifa eden ve ilk 3 içinde olmayı bekleyen Yalçın Kuşkan listede yeralamazken, birinci sırada Avukat Fatma Kaplan Hürriyet, ikinci sırada ise en aktif milletvekillerinden biri olarak tanınan Haydar Akar yeraldı. Milletvekilleri Hurşit Güneş ve Mehmet Hilal Kaplan'ın aday gösterilmemesi büyük sürpriz olarak nitelendirildi.
Hurşit Güneş - 18.03.2015
CHP Kocaeli Milletvekili Güneş Açıklaması
CHP Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş, "Merkez Bankası, saraydaki laubali demeçler sonucunda kendi kasasından 3 milyar doları piyasaya satmak, rezervlerini eritmek zorunda kalmış" dedi.
Hurşit Güneş - 12.03.2015
Hurşit Güneş: Saray'daki Toplantı Hiç Öyle Laylaylom Geçmemiş
CHP Milletvekili Hurşit Güneş, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’ndaki ekonomi sunumun hiç de ‘laylaylom’ havada geçmediğini ifade ederek “Bu sunum Cumhurbaşkanına bir ders niteliğindedir.
Hurşit Güneş - 12.03.2015
CHP'li Güneş: "Faiz, Enflasyon ve İstikrar ve Güven Artırıcı Adımlarla Düşer"
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş, “Faizin inmesini istiyor musun? Bunun bir gereği var. Biri enflasyon, ikincisi de istikrar ve güven arttırıcı adımlarla faiz düşer" dedi.
Hurşit Güneş - 12.03.2015
CHP Kocaeli Milletvekili Güneş Açıklaması
CHP Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş, "Bana kalırsa 130 sayfalık, Saray'daki Merkez Bankası'nın sunumu, hakikaten Cumhurbaşkanı'na bir ültimatom gibi, 'kendine gel' demek gibi olmuş" dedi.
Hurşit Güneş - 09.03.2015
CHP'li Güneş: Fikri Işık'a Söyleselerdi O Hissederdi Geçerli Olup Olmadığını
CHP Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş, TÜBİTAK'ın Gaziantep'te görülen bir davada harddisk dijital analiz incelemesi talebini "Kurumda son 6 ayda personel değişiklikleri sebebiyle ehliyetli personel olmaması" gerekçesiyle reddetmesini değerlendirirken, "Fikri Işık'a söyleselerdi o hissederdi geçerli olup olmadığını. O kurumun bağlı olduğu bakanın öyle bir yeteneği var." diye konuştu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hurşit Güneş Haberleri | Hurşit Güneş Kimdir - Haberler - Hurşit Güneş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hurşit Güneş kimdir, hayatı ve biyografisi. Hurşit Güneş kimdir? Nereli, kaç yaşında, mesleği ne? Hurşit Güneş'in hayatı ve biyograf
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.4.2021 07:03:24. #1.15#
title