Hollanda'da silahlı saldırı! 3 kişi öldü 1 kişi yaralandı

Hollanda'da silahlı saldırı! 3 kişi öldü 1 kişi yaralandı

Hollanda'nın Dordrecht şehrinde silahlı bir kişinin açtığı ateşte 3 kişinin öldüğü, 1 kişinin ise ağır yaralandığı bildirildi.

Hollanda'da silahlı saldırı! 3 kişi öldü 1 kişi yaralandı

Hollanda'nın Dordrecht şehrinde silahlı bir kişinin açtığı ateşte 3 kişinin öldüğü, 1 kişinin ise ağır yaralandığı bildirildi. Yetkililer, saldırının bir evde gerçekleştiği ve bir kişinin ailesini öldürdüğünden şüphelendiklerini bildirdi. Şüpheli kişinin polis olabileceği duyuruldu.

"ÇOK CİDDİ BİR SİLAHLI SALDIRI"

Dordrecht Belediye Başkanı Wouter Kolff da sosyal medya hesabından 'çok ciddi bir silahlı saldırı' ile karşı karşıya olduklarını ve olay yerine gittiğini duyurdu. Yerel medya, polisin olayın meydana geldiği sokakta bulunduğunu duyurdu.

Hollanda'da silahlı saldırı! 3 kişi öldü 1 kişi yaralandı
Kaynak: DHA
YORUMLAR (9)

  • XC:
    Adamlarda yılda 3 kişi vuruluyor dünyayı sarsıyor Bizde günde 30 cinayet olmasın kıyamet kopar en az 30 olursa ''bu günde ölmeden atlattık günü'' deriz Bazı kör arkadaşlarda Orada oturanların P si Türk demiş Burada ölenler Avrupalı mı ? Asıl soru şu Kim kafir kim Müslüman? Müslümanlık bu ise Kafir dediğin ne ? TRAJİKOMİKKK
  • XC:
    Rumuz zaten seni tarif etmiş Türkiye de Türkler ölmüyor mu Siyasi sonuçları var gibi bi saçmalık kullanırsan Herkesin bir canı var Fark orada can kıymetli burada senin gibiler yüzünden beş para etmiyor Buradaki yıkımı kimse görmüyor Önce kendi toprağındakileri koru ki diğer ülkedeki gurbetçiler Senin gücünden güc alsın Anavatan canın kıymetini öğrensin Böyle boş laflara kulak kabartmak boş Sadece lakırtı şuan bu hareketler. Ülkene bak sonra koru?
  • HER YER BİZİM:
    her yer bizim gibi, ulkemizde silahli saldiri kalmamis hollanda''dakini yaziyorsunuz, afrikadaki bicaklanan ve ingilteredeki oldurulenleride yazin . . .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.