Hindistan'da "Bizi koronadan koruyamadılar" diyen halk putları kırmaya başladı
Advertisement

Hindistan'da "Bizi koronadan koruyamadılar" diyen halk putları kırmaya başladı

Haberler.com / Olgun Kızıltepe - Haberler | Dünya

Koronavirüs salgını nedeniyle zor günler geçiren Hindistan'dan ilginç görüntüler gelmeye devam ediyor. Ülkede bazı insanlar "Bizi koronadan koruyamadı" diyerek putları kırmaya başladı.

Son dönemlerde koronavirüsün en çok etkilediği ülkelerden biri olan Hindistan'da vakaların patlak vermesiyle sağlık sistemi çökme noktasına geldi. Salgın nedeniyle hayatını kaybedenlerin toplu olarak yakıldığı ülkede, her bölgeden dumanlar yükseliyor.

PUTLARI KIRMAYA BAŞLADILAR

Virüs nedeniyle eşlerini kaybeden Hint kadınlar ise faturayı putlara kesti. Salgının patlak verdiği günlerde putların kendilerini koronavirüsten koruyacağına inanan Hintler, ölümlerin artmasıyla birlikte putları kırmaya başladı.

Hindistan'da 'Bizi koronadan koruyamadılar' diyen halk putları kırmaya başladı
Haber Yorumları (5)
OSMAN TOKGONUL: Şu yazılanlara bakılırsa kafalar aynı. Demek ki bizdekilerin de aykuları Hintliler kadarmış ... AKLINI KULLANMAYANI ALLAH'DA KORUMAZ, KOLLAMAZ...
OKTAY TOKMAK: Bırak sizi korumayı, bakın kendini bile koruyamamış zavallı tanrı oklar. Her halde kendisine bile faydası olmayan şeylerden medet umulmayacağını anlamışsınızdır.
ENGİN TURAN: Şimdi Müslümanlık ta insanlar ölmuyormu Açın nüfusa ve ölüm oranlarına bakın Gerisini siz düşünün artık
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title