"HAYAT Ağacı" 10. Bölümüyle 25 Kasım Günü Trt1'de - Haberler
Haberi Paylaş

"HAYAT Ağacı" 10. Bölümüyle 25 Kasım Günü Trt1'de

Bültenler - Haberler | Güncel

Umut'un kalbi Kenan diye çarparken eve gelen zarf tüm işlerin bir anda karışmasına sebep olur!

Kenan'ın kim olduğunu öğrenen Umut bu gerçeği ailesi ile paylaşmadan önce Kenan'la yüzleşmesi gerektiğine inanır! Ayşen, Cengiz konusunda bir karara varmıştır. Ondan boşanacaktır! Ayşen'in bu kararı Birce'nin kendisini büyük bir tehlike içinde bulmasına neden olur.

Pelin, Kenan ve Umut'u ayırdığına emindir. Kenan'a destek olmak maksatlı soluğu Kenan'ın yanında alır ve Kenan'ın en yumuşak karnı olan aile geçmişiyle oynamaya devam eder.

Umut, kendisini Kenan tarafından intikamı için kullanılmış sanmaktadır. Kenan'la yüzleşir. Ancak asıl soru eve gelen zarfı Umut'a kimin gönderdiğidir. Bu sorunun cevabı Umut'u çok zor bir seçime zorlar. Umut ailesiyle Kenan arasında kalıp bir seçim yapmak zorunda kalacaktır!

Yapımcılığını Focus Film'in üstlendiği, senaryosunu Volkan Yazıcı'nın yazdığı, yönetmen koltuğunda ise Barış Yöş'ün bulunduğu dizinin başrollerini, Fikret Kuşkan, İdil Fırat, Onur Saylak, Özge Özberk, Tolga Güleç, Beyza Şekerci, Enis Arıkan, Zeynep Aydemir, Fırat Temir, Aycan Koptur, Hande Erçel, Mertcan Özsoy, Çağdaş Tekelioğlu, Alya İydiş, Ergin Torun ve usta oyuncular Kenan Bal ve Ayşe Tunaboylu paylaşıyor.

Bültenler - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title