HAŞİM ŞENTÜRK HABERLERİ

Haşim Şentürk haber, Haşim Şentürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Haşim Şentürk

Haşim Şentürk

Doğum Yeri Bayburt / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1958

Haşim Şentürk Kimdir ?

Haşim Şentürk, 1958 yılında Bayburt’ta dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Bayburt’ta tamamladıktan sonra 1981 yılında İstanbul’a göç etti. İstanbul'da toplu taşıma alanında çalıştı. Haşim Şentürk evli ve 4 çocuk babasıdır. 2014 seçimelrinde MHP'den Bayburt Aydıntepe İlçesi Belediye Başkanı seçildi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Haşim Şentürk - 11.06.2020
Bayburt Valisi Epcim, Aydıntepe ilçesini ziyaret etti
Halı ve kilim atölyesi ile çini atölyelerinin toplumsal ihtiyaca cevap verebilecek nitelikte olduğuna dikkati çeken Vali Epcim, şunları kaydetti: "Kısıtlı imkanlarla da olsa burada böyle bir ortamın oluşturulması çok güzel. Biz şu anda Bayburt Kalesi'ni çini ile buluşturmaya çalışıyoruz. Kaleyi doğal haliyle 800 yıl önce yapılmış çinilerle bezediğimiz durumda bu çinileri şehrimizin turistik bir değeri haline getirmeyi ve şehrimizin sembolü olarak birtakım üretimler yapmayı planlıyoruz. Sizlerden isteğimiz Bayburt'un simgesi olan yaklaşık on çini modelimiz var. Bunları sizlerle çalışarak üretelim. İlimizi ziyaret eden kimselere sunabileceğimiz bir ortam oluşturalım." Vali Epcim, Aydıntepe Belediye Başkanı Haşim Şentürk'ü makamında ziyaret ettikten sonra esnaf ziyareti gerçekleştirdi.
Haşim Şentürk - 24.09.2019
Bayburt'ta belediye başkanları toplandı
Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya, Aydıntepe Belediye Başkanı Haşim Şentürk, Demirözü Belediye Başkanı Arslan Gürer, Arpalı Belediye Başkanı Abdurrahman Şentürk ve Gökçedere Belediye Başkanı Yavuz Bakır katıldı.
Haşim Şentürk - 14.09.2019
MHP Genel Başkanı Bahçeli, Bayburt'ta
Aydıntepe Belediye Başkanı Haşim Şentürk ile Demirözü ilçesine bağlı Gökçedere Belde Belediye Başkanı Yavuz Bakır da Bahçeli'ye çeşitli hediyeler sundu.
Haşim Şentürk - 28.07.2019
Bayburt Dede Korkut 25. Uluslararası Kültür ve Sanat Şöleni
Aydıntepe Belediye Başkanı Haşim Şentürk de binlerce kişinin bir araya gelmesine vesile olanlara teşekkür etti.
Haşim Şentürk - 02.07.2019
Pekmezci, BAY-GÜ KAB Başkanı oldu
Birlik başkanlığı, birlik başkan vekilliği, katip üyelik ve encümen üyeleri seçimlerinin yapıldığı toplantıda, birlik başkanlığına Bayburt Belediye Başkanı Pekmezci, birinci başkan vekilliğine Gümüşhane Belediye Başkanı Çimen, ikinci başkan vekilliğine Köse Belediye Başkanı Turgay Kesler seçildi. Katip üyeliklere Demirözü Belediye Başkanı Arslan Gürer ile Özkürtün Belediye Meclis Üyesi Cemalettin Şahin seçilirken, encümen üyeleri Aydıntepe Belediye Başkanı Haşim Şentürk, Arpalı Belediye Başkanı Abdurrahman Polattimur, Gökçedere Belediye Başkanı Yavuz Bakır, Kelkit Belediye Başkanı Aziz Nas ve Gümüşhane Belediye Meclis Üyesi Özcan Ulutaş oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Haşim Şentürk Haberleri | Haşim Şentürk Kimdir - Haberler - Haşim Şentürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Haşim Şentürk kimdir, hayatı ve biyografisi. Bayburt'ta Üreten Eller Kadın Kültür Sanat Festivali.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.9.2021 13:15:42. #1.16#

title