Haluk Levent'in siyanürden öldükleri düşünülen aileyle ilgili yorumu tepki çekti
Haberler » Güncel » Haluk Levent'in siyanürden öldükleri düşünülen aileyle ilgili yorumu tepki çekti - Haber

Haluk Levent'in siyanürden öldükleri düşünülen aileyle ilgili yorumu tepki çekti

Antalya'da siyanürden zehirlendikleri düşünülen 4 kişilik ailenin ölümünün ardından baba Selim Şimşek'in maddi sıkıntı çektiğini yazdığı mektup herkesi derinden sarstı. Şarkıcı Haluk Levent, olaydan babayı sorumlu tutarak "Orada eşine ve iki yavruya kıymış katil bir baba var! Ne olursa olsun bu bir cinayettir" yorumuyla tepki çekti.

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Fatih'te 4 kardeşin siyanür içerek intihar etmesinin ardından bir acı de 'dan geldi. Evlerinde ölü bulunan 2'si çocuk 4 kişilik ailenin de siyanürden zehirlendiği ihtimali üzerinde duruluyor. Türkiye'yi derinden sarsan olayın ardından baba Şimşek'in maddi sıkıntı çektiğini anlatan mektup ise gündeme bomba gibi düştü.

Yaptığı yardım faaliyetleriyle takdir toplayan , acı olayla ilgili sosyal medya hesabından şaşırtan bir paylaşıma imza attı. Levent, haberden dolayı büyük üzüntü duyduğunu belirterek babanın cinayete sebep olduğunu yazdı.

"NE OLURSA OLSUN BU BİR CİNAYETTİR"

Ünlü şarkıcı, "Antalya'daki 4 kişilik ölüm babanın elbette geçim kaynağı ile ilgilidir.Bıraktığı mektuptan anlaşılıyor. Ama baba için "zavallı adam, onurluymuş" gibi kelimeler içimi yaralıyor be dostlar. Orda eşine ve iki yavruya kıymış katil bir baba var. Ne olursa olsun bu bir cinayettir." notunu düştü.

TEPKİ YAĞDI

Bu zamana kadar yaptıklarıyla alkış toplayan Haluk Levent, bu paylaşımından sonra tepki çekti. Sevilen şarkıcı gelen eleştiriler üzerine art arda yaptığı paylaşımlarla durumu açıklamaya çalıştı.

"HAYAL KIRIKLIĞI YAŞATTIĞIM İÇİN ÜZGÜNÜM"

Levent'in paylaşımları ve gelen tepkiler şöyle;

"Yazdığımı 20 kez okudum. Tepkiler olsa da silmeyeceğim. Ben her fikri doğru bir adam değilim ki zaten! Sistem insanları intihara sürükleyebilir bu ayrı! Birçoğunuz da hayal kırıklığı yaşattığım için üzgünüm. Fakat bu benim fikrim. Masum yavruları öldüren baba benim için katildir!"

"SÖYLEMEK İSTEDİĞİM BU"

"Muhakkak! Doğru tespit!Buna katılıyorum. Söylemek istediğim de bu."


Haber Videosu: Haluk Levent'in siyanürden öldükleri düşünülen aileyle ilgili yorumu tepki çekti
HABER YORUMLARI (136)

 • MAZLUM:
  ahir zamanda öldüren neden öldürdüğünü ölen neden öldürüldüğünü bilmeyecek. büyük binalar çoğalacak, insanlar mezarlara bakıp keşke ölseydim diyecek. olan budur. merhamet ölmüş maddiyat kaplamış içimizi. adaletsiz dünyanın garip işleri, maddiyatçı dünyanın canavar dişleri, dünyanın ortasında gözleri önünde nice masumlar ölüyor, niceleri kan ağlıyor. kimse halden anlamıyor.
 • AVNİCAN YILMAZ:
  o çocukların yaşam haklarını ellerinden almak tabiki cinayettir, bakamıyorsan verirsin devlet kurumlarına, orada yetişirlerdi,
 • TEPKİ NEDEN:
  Bu olaydan bahsetmek bile insanı yoruyor. Günahsız yavruların hesabını veremeyecek bir baba var ortada.
 • AH BEEE:
  Haluk bence haklı. . . . Allahın verdiği canı sadece Allah alır. . Ayetlerde Hadislerde bu kesin bir dille belirtilmiştir. . . Baba da olsa çocuklarının yaşamını sonlandırmaya hakkı yok. . Elbette yaşadığı zorluk geçim sıkıntısı onu çok bunaltmış sarsmış olabilir. Ama bu çocuklarının yaşamına son vermesinin önüne geçemez. . .
 • ADANALI MEHMET:
  niye? büyüyünce kilplerinde mi oynatacaktın kız çocuğunu? sahipsiz kalmış kızlar her zaman işine gelir eğlence dünyasının. tamam baba günah işledi ama normal düşünemezdi. bu pislik dünyada kendi tutunamadı yanında çok sevdiği çocukları götürmek istedi. koruduğunu düşündü. sosoyolojik vakaları incele oku biraz.
 • TAKAVİT:
  adanali ya cocuklarin yok yada omuzlariyin usdunde kafa yerine sandik tasiyorsun sen nezaman dusunuyorsun merak ediyorum
 • ADANALI MEHMET:
  adam cinnet anında sağlıklı düşünemez diyorum pek sayın adamlar kadınlar, !!!
 • CAHİLLİK DİZ BOYU:
  yobaz herif 1500 yıl öncede mi yaşıyoruz gömsünmü kızı toprağa bari Peygamber efendimizi örnek alın kadına verdiği değeri görürsünüz belki
Tüm 136 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Son Dakika Güncel Haberleri