HAKAN CAN YILMAZ HABERLERİ

Hakan Can Yılmaz haber, Hakan Can Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hakan Can Yılmaz

Hakan Can Yılmaz

Doğum Yeri Çanakkale / Türkiye
Doğum Tarihi 11.10.1973 - ...

Hakan Can Yılmaz Kimdir ?

Bozcaada Belediye Başkanı Dr.Hakan Can YILMAZ 11.Ekim.1973 ‘de Çanakkale doğdu. İlkokulu Çanakkale orta ve lise öğrenimini Çanakkale Anadolu Lisesi’nde tamamlayarak 1991 yılında mezun oldu.Aynı yıl Cerrah Paşa Tıp Fakültesi’ni kazanarak yüksek öğrenimine başladı.1998 Yılında Cerrah Paşa Tıp Fakültesinden tıp doktoru olarak mezun oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Hakan Can Yılmaz - 08.11.2020
Son dakika: BIFED büyük ödülünü, 'The Fever' isimli belgesel kazandı
BAŞKAN YILMAZ: 11 BİN KİŞİ İZLEDİ, BİZİM İÇİN BÜYÜK GURUR BIFED ekibinden Şevval Dolanbay'ın sunduğu çevrimiçi törende konuşan Festival ve Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz, "Yedinci festivalimizi deprem, pandemi, korkunç orman yangınları ve yalnızca son otuz yılda güzel mavi gezegenimizin 4,5 milyar yılda ürettiği kadar karbondioksit ürettiğimiz bilgisiyle kapatıyoruz.
Hakan Can Yılmaz - 29.05.2020
Bozcaada'da konaklama tesisleri kapılarını 15 Haziran'da açıyor
Tedbirler kapsamında Bozcaada Kaymakamı İbrahim Gültekin, Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz, Bozcaada Turizm İşletmecileri Derneği (BOZTİD) Başkanı Erkan Yavuz ile adadaki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle toplantı gerçekleştirildi.
Hakan Can Yılmaz - 23.05.2020
Kovid-19'un giremediği adada, pazar vatandaşın ayağına gidiyor
Güzel bir birliktelikle şu ana kadar herhangi bir sorun yaşamadıklarını anlatan Gültekin, şunları kaydetti: "Ada dışındaki hayırsever bir vatandaşımızın malzeme desteğiyle maske üretimine başladık. Bugüne kadar yaklaşık 10 bin maske ürettik. Tüm il ve ilçelerimizde olduğu gibi Vefa Sosyal Destek Grubumuz adada ihtiyaç sahibi ailelerin sürekli yanında. Arkadaşlarımız her gün 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarını talepleri doğrultusunda karşılıyorlar. İlçemiz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından da ihtiyaç sahibi ailelerimize gıda paketleri halinde yardımlar sunuyoruz. Ayrıca adadaki sivil oluşumlar tarafından yardım yapılması gerektiği zaman yine Vefa Destek Grubumuz tarafından dağıtımları gerçekleştiriyoruz." Belediye ekipleri sebze ve meyve siparişlerini cuma günleri teslim ediyor Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz da iş birliğiyle sürdürdükleri çalışmalar kapsamında, küçük ve kontrollü bir yer olmanın avantajını kullanarak halkın pazar ihtiyaçlarını evlerine götürme işini üstlendiklerini aktardı.
Hakan Can Yılmaz - 27.04.2020
Bozcaada'da konaklama tesisleri 31 Mayıs'a kadar kapalı olacak
Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz, yaptığı açıklamada, daha önce Bozcaada Turizm İşletmecileri Derneği Yönetim Kurulu ve Bozcaada Belediyesi tarafından 30 Nisan'a kadar konaklama tesislerinin kapalı kalması kararının alındığını hatırlattı.
Hakan Can Yılmaz - 26.03.2020
Bozcaada'da 180 hanenin pazar ihtiyacı karşılandı
Bozcaada Belediye Başkanı CHP'li Hakan Can Yılmaz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Viral salgın tehdidi dolayısıyla belediye başkanlığımız tarafından geçici olarak durdurulan halk pazarı, belediye vasıtasıyla halkımızın evlerine kadar ulaştı.
Hakan Can Yılmaz - 26.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 17
Bozcaada Belediye Başkanı CHP'li Hakan Can Yılmaz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Viral salgın tehdidi dolayısıyla belediye başkanlığımız tarafından geçici olarak durdurulan halk pazarı, belediye vasıtasıyla halkımızın evlerine kadar ulaştı.
Hakan Can Yılmaz - 19.03.2020
Bozcaada'da konaklama tesislerinin faaliyetleri geçici olarak durduruldu
Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz, yaptığı açıklamada, ilçeye gelişlerde son günlerde önemli artış olduğunu, tedbir kararı aldıklarını belirtti.
Hakan Can Yılmaz - 19.03.2020
Bozcaada'daki konaklama tesisleri 15 Nisan?a kadar kapandı
Bozcaada Belediye Başkanı CHP'li Hakan Can Yılmaz, alınan kararı sosyal medya hesabından duyurdu.
Hakan Can Yılmaz - 19.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 2
Bozcaada Belediye Başkanı CHP'li Hakan Can Yılmaz, alınan kararı sosyal medya hesabından duyurdu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hakan Can Yılmaz Haberleri | Hakan Can Yılmaz Kimdir - Haberler - Hakan Can Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hakan Can Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Bozcaada'ya bağda çalışan üzüm temalı kız heykeli.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 6.5.2021 21:36:13. #1.14#

title