Hakan Bahçeci Haberleri

Hakan Bahçeci haber, Hakan Bahçeci son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hakan Bahçeci 31.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 8
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -Birlik önünde bekleyen aileler -Muhabir Mehmet Yirun anons -Terhis olan erlerin ateşlerinin ölçülmesi -Otobüslere binilmesi -Otobüste komutanın konuşması -Detaylar Haber- Kamera : Mehmet YİRUN-Şafak TAŞOYAR/ÇORLU(Tekirdağ),- ======================= Dubai'de kalp krizinden ölen iş insanı Bolu'da toprağa verildi DUBAİ'de geçirdiği kalp krizi sonucu 52 yaşında yaşamını yitiren iş insanı Hakan Bahçeci, Bolu'da son yolculuğuna uğurlandı.
Hakan Bahçeci 27.5.2020
26 Mayıs 2020 Haberleri
26 Mayıs 2020 Manşet Haberleri.
Hakan Bahçeci 8.8.2019
Yeni Zelanda'dan Adanalı öğrencilere "teşekkür mektubu"
Derneğin eğitim komisyonu üyesi Hakan Bahçeci'ye, Yeni Zelanda Başbakanlık Ofisi tarafından gönderilen mektupta, şu ifadelere yer verildi: "15 Mart'ta, Christchurch'teki trajedi sonrasındaki mektubunuz için teşekkür ederiz.
Hakan Bahçeci 2.3.2017
Gtb Heyeti, Dubai'de Türk İş Konseyi Seminerine Katıldı
KOSGEB ve Ekonomi Bakanlığı tarafından desteklenen Baharat ve Bulgur-Bakliyat sektör grubu UR-GE projeleriyle Dubai'de bulunan GTB heyeti, son olarak Türk İş Konseyi tarafından Türk iş adamlarına yönelik düzenlenen 'Dubai'de İş Fırsatları' konulu seminere katıldı. Dubai Türk Ticaret Merkezinde düzenlenen seminerin açılış konuşmasını yapan Türk İş Konseyi Başkanı Hakan Bahçeci, katılımcılara Dubai'de öne çıkan ticari faaliyetler hakkında bilgiler verdi.
Hakan Bahçeci: Hemşireler Yorgunluk AttıHakan Bahçeci 13.5.2016
Hakan Bahçeci: Konyalı Yazarlar Muğla'yı YazacakHakan Bahçeci 11.4.2016
Hakan Bahçeci 11.4.2016
Konyalı Yazarlar Muğla'yı Yazacak
Aralarında Konya Bölge Yazma Eserler Müdürü Bekir Şahin, Basın Yayın Enformasyon İl Müdürü Cemil Paslı, Hadim Müftüsü Ahmet Demirel, NEÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Ali Fuat Baysal, Doç. Dr. Abdullah Harmancı, Yrd. Doç. Dr. Muammer Ulutürk, Mahalle Mektebi Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ulvi Kubilay Dündar, Zeki Oğuz, Hüzeyme Yeşim Koçak, Melahat Ürkmez, Ümit Savaş, Salih Sedat Ersöz, İsmail Detseli, Ömer Lütfi Ersöz, Lütfi Ayhan, Hakan Bahçeci, Sadık Gökçe, Osman Bozdemir, Atilla Yaramış, Bedir Köseoğlu, Abdülkadir Yurseven, Süleyman Mücahit İyiyolbulan, Fikret Küçükmumcu'nun da bulunduğu heyet, ilk olarak Köyceğiz gezisi kapsamında, Dalyan Tekne Turu ve İz Tuzu Plajı'nda gönüllerince vakit geçirdi.
Hakan Bahçeci: Hastaneden Çifte BayramHakan Bahçeci 12.3.2016
Hakan Bahçeci 10.11.2015
Küresel Baklagil Endüstrisi 2016 BM Uluslararası Baklagiller Yılını Kutluyor
KBK'nın UBY Komitesi Başkanı, BM Uluslararası UBY Yönlendirme Komitesinin KBK temsilcisi ve Hakan Foods CEO'su Hakan Bahçeci, "Baklagiller gelişmiş ve gelişmekte olan dünya için çok önemli gıda kaynaklarıdır.
Hakan Bahçeci: Op. Dr. Ramazan Fesli Medical Park'taHakan Bahçeci 31.10.2015
Hakan Bahçeci: Medical Park Tatilde AçıkHakan Bahçeci 18.9.2015
Hakan Bahçeci: Hastanede Doğum Günü SürpriziHakan Bahçeci 15.7.2015
Hakan Bahçeci: Medical Park Tarsus 4 YaşındaHakan Bahçeci 25.2.2015
Hakan Bahçeci 30.1.2015
2016 Uluslararası Bakliyat Yılı"
- "2016 sonuna kadar bakliyat içeren ürünlerde yüzde 10 artış" Dünya Bakliyatçılar Birliği Başkanı Hakan Bahçeci, bakliyatı, ticareti yapılan geleneksel gıda ürünü statüsünden gıda katkı sektörüne dönüştürmek istediklerini dile getirdi.
Hakan Bahçeci: Hayat Kurtaran Hoca Ameliyat OlduHakan Bahçeci 18.7.2014
Hakan Bahçeci 18.6.2013
Gündem / 18 Haziran 2013
Bakan Eker, 38. FAO Konferansı'nın Genel Oturumu'nun sabah bölümünde  konuşma yapacak, öğleden sonra FAO Genel Direktörü Jose Graziano Da Silva, BM Genel Sekreter Başyardımcısı Gyan Chandra Acharya ile görüşecek.  Bakan Eker, daha sonra "En Az Gelişmiş Ülkelerde Gıda Güvenliği, Sürdürülebilir Tarım ve Yapısal Dönüşümler" paneline ve Uluslararası Bakliyat Ticaret ve Endüstri Konfederasyonu (IPTIC/CICILS) Başkanı Hakan Bahçeci tarafından verilecek yemeğe katılacak.
Hakan Bahçeci 20.3.2013
Tarsus'ta 143 Kiloluk Hastaya Fıtık Ameliyatı
Yılmaz'ın yapılan muayene ve tetkiklerin ardından kapalı yöntemle ameliyat edilmesine karar verildi. Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Hakan Bahçeci ve ekibi tarafından ameliyata alınan Yılmaz, kısa sürede yürümeye başladı.
Hakan Bahçeci 5.3.2013
Gaziantep'ten Kısa Kısa
Açıklamada, fuara yönelik düzenlenen ziyaret ve iş gezisi programına gıda ve ilgili sektörlerde faaliyet gösteren 40 firma temsilcisinin yer aldığı ve program kapsamında Dubai Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren Türk İş Konseyi Başkanı Hakan Bahçeci'nin de ziyaret edildiği vurgulandı.
Hakan Bahçeci 17.5.2012
Endoskopik Bel Fıtığı Ameliyatıyla Hasta Kısa Sürede Yürüyebiliyor
Hastanenin Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hakan Bahçeci, bel fıtığı ameliyatlarında son birkaç yıldır yaygınlaşmaya başlayan endoskopik yöntemin, klasik yönteme göre avantajları olduğunu kaydetti.
Hakan Bahçeci 12.3.2012
Tarsus Tenis Kulübü 'Kış Kupası' Turnuvası Sona Erdi
Turnuvada süper master erkekler kategorisinde Cengiz Büyükturan 1., Mert Naci Türker 2., master erkeklerde Halit Peçinkaya 1., Oğuzhan Aksoy 2., A kategorisi erkeklerde Osman Yücel 1., Hakan Bahçeci 2.
Hakan Bahçeci 29.6.2011
Tarsus Tenis Kulübü Başkanlığına Levent Alpaltaş Getirildi
Kulüpten yapılan yazılı açıklamaya göre, bir süre önce yapılan genel kurulun ardından görev dağılımı yapıldı. Başkanlığa Levent Alpaltaş, 2. başkanlığa Ferit Çetiner, Genel Sekreterliğe Semiha Yazıcıoğlu, saymanlığa Hüsnü Yağcı, yönetim kurulu üyeliklere ise Aydın Üstündağ, Sabahattin Yıldırım, Aydın Sendan, Dursun Uyan, Emine Patır, Aydan Dirik, Hakan Bahçeci, Hacı İbrahim Türker, Hüsnü Yüksel ile Orhan Keskinnişancı getirildi.
Şu an buradasınız: Hakan Bahçeci Haberleri | Hakan Bahçeci Kimdir - Haberler - Hakan Bahçeci haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hakan Bahçeci kimdir, hayatı ve biyografisi. Küresel Susam Endüstrisinden anlamlı karar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.8.2020 22:56:22. #1.15#
title