Hacer Sarı Haberleri

Hacer Sarı haber, Hacer Sarı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hacer Sarı - 22.12.2020
Konya'da kız kardeşler cinayetinin sanığına 3 kez müebbet hapis istendi
Konya'da komşuları öğretmen Şeyma ile kız kardeşi Tuğba Sarı'yı öldürdüğü, anneleri Hacer Sarı'yı da yaraladığı gerekçesiyle yargılanan tutuklu sanık Muzaffer Canpolat'ın, 3 kez müebbet hapisle cezalandırılması istendi.
Hacer Sarı - 19.11.2020
Son dakika haberleri: DHA YURT BÜLTENİ - 13
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ --------- Kadınların yürüyüşü Slogan atılması HDP önüne gelmeleri HDP İl Binası'ndan görüntü Emine Üstek ve Halime Fidan'ın açıklaması Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Sekvan KÜDEN / ŞIRNAK ============================ Şeyma öğretmen ve kardeşi Tuğba'nın katiline akıl sağlığı yerinde raporu verildi   KONYA'da platonik aşk beslediği komşusunun kızı öğretmen Şeyma Sarı (25) ile kız kardeşi Tuğba Sarı'yı (18) tabancayla vurarak öldüren, anneleri Hacer Sarı'yı (51) da ağır yaralayan Muzaffer Canpolat'a (53), İstanbul Adli Tıp Kurumu tarafından akıl sağlığı yerinde olduğu ve cezai ehliyetinin tam olduğu yönünde rapor verildi.
Hacer Sarı - 27.10.2020
Konya'da kız kardeşler cinayeti davası
Konya'da komşuları öğretmen Şeyma ile kız kardeşi Tuğba Sarı'yı öldürdüğü, anneleri Hacer Sarı'yı da yaraladığı gerekçesiyle yargılanan tutuklu sanık Muzaffer Canpolat'ın yargılanmasına devam edildi.
Hacer Sarı - 21.11.2019
Ölümden dönen anne, iki kızının katilini karşısında görünce gözyaşı döktü
Konya'da platonik aşık olduğu komşusunun kızı öğretmen Şeyma Sarı (25) ile kız kardeşi Tuğba Sarı'yı (18) tabancayla vurarak öldüren, anneleri Hacer Sarı'yı (51) da yaralayan Muzaffer Canpolat'ın (53) yargılanmasına başlandı.
Hacer Sarı - 01.10.2019
"Üçüz nineler"den ikisi artık birbirine daha bağlı
Perşembe ilçesi Yazlık Mahallesi'nde yaşamlarını sürdüren kardeşlerden Hacer Sarı, kısa süre önce kalçasına protez takılmasının ardından kızıyla birlikte kalıyor.
Hacer Sarı - 05.09.2019
Öğretmen ve kız kardeşinin öldürülmesine ilişkin iddianame
Olay Selçuklu ilçesi Binkonutlar Mahallesi Revan Caddesi'ndeki evinde yalnız yaşayan Muzaffer Canpolat, 27 Haziran'da, komşuları Hacer Sarı (51) ile kızları Şeyma ve Tuğba Sarı'yı evlerinde tabancayla vurmuş, öğretmen olduğu öğrenilen Şeyma Sarı olay yerinde hayatını kaybetmişti.
Hacer Sarı - 29.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: --------------- -Olay yerinde aracın görüntüsü -Polis araçta inceleme yaparken -Sağlık ekipleri ve polis detayları Haber-Kamera: Dinçer AKBİR / KARTEPE(Kocaeli) ================================= İki kardeş gözyaşları içinde toprağa verildi Konya'da, platonik aşık olan komşusu Muzaffer Canpolat tarafından tabancayla vurularak öldürülen öğretmen Şeyma Sarı ile kız kardeşi Tuğba Sarı'nın cenazesi, otopsinin ardından Yazır Mezarlığı'na getirildi. İki kardeşin arkadaşları, tabutlara sarılıp ağladı.  Saldırıda kızlarını kaybeden baba Burhanettin Sarı güçlükle ayakta durabildi. İki kardeşin cenazesi kılınan namazın ardından yan yana toprağa verildi.  Saldırıda başından yaralanan anne Hacer Sarı'nın hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.
Hacer Sarı - 28.06.2019
Şeyma öğretmen ile kız kardeşini öldüren zanlı: Hoşlanıyordum (3)
İKİ KARDEŞ GÖZYAŞLARI İÇİNDE TOPRAĞA VERİLDİ Konya'da, platonik aşık olan komşusu Muzaffer Canpolat tarafından tabancayla vurularak öldürülen öğretmen Şeyma Sarı ile kız kardeşi Tuğba Sarı'nın cenazesi, otopsinin ardından Yazır Mezarlığı'na getirildi. İki kardeşin arkadaşları, tabutlara sarılıp ağladı.  Saldırıda kızlarını kaybeden baba Burhanettin Sarı güçlükle ayakta durabildi. İki kardeşin cenazesi kılınan namazın ardından yan yana toprağa verildi.  Saldırıda başından yaralanan anne Hacer Sarı'nın hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.
Hacer Sarı - 28.06.2019
Konya'daki silahlı saldırı
Olay Merkez Karatay ilçesi Binkonutlar Mahallesi Revan Caddesi'ndeki evinde yalnız yaşayan Muzaffer C, komşuları Hacer Sarı (51) ile kızları Şeyma (25) ve Tuğba Sarı'yı (18) evlerinde tabancayla vurmuş, öğretmen olduğu öğrenilen Şeyma Sarı olay yerinde hayatını kaybetmişti.
Hacer Sarı - 28.06.2019
DHA YURTBÜLTENİ-18
Haber-Kamera: Burak GEZEN/ÇANAKKALE, ========================= Şeyma öğretmen ile kız kardeşini öldüren zanlı: Hoşlanıyordum (3)   İKİ KARDEŞ GÖZYAŞLARI İÇİNDE TOPRAĞA VERİLDİ Konya'da, platonik aşık olan komşusu Muzaffer Canpolat tarafından tabancayla vurularak öldürülen öğretmen Şeyma Sarı ile kız kardeşi Tuğba Sarı'nın cenazesi, otopsinin ardından Yazır Mezarlığı'na getirildi. İki kardeşin arkadaşları, tabutlara sarılıp ağladı.  Saldırıda kızlarını kaybeden baba Burhanettin Sarı güçlükle ayakta durabildi. İki kardeşin cenazesi kılınan namazın ardından yan yana toprağa verildi.  Saldırıda başından yaralanan anne Hacer Sarı'nın hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.
Hacer Sarı - 28.06.2019
Şeyma öğretmen ile kız kardeşini öldüren zanlı: Hoşlanıyordum (2)
TUTUKLANDI Konya'da, platonik aşık olduğu komşusunun kızı öğretmen Şeyma Sarı (25) ile kız kardeşi Tuğba Sarı'yı (18) tabancayla vurarak, öldüren, annesi Hacer Sarı'yı (51) da ağır yaralayan Muzaffer Canpolat, sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.
Hacer Sarı - 28.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ -15
ŞEYMA ÖĞRETMEN İLE KIZ KARDEŞİNİ ÖLDÜREN ZANLI: HOŞLANIYORDUM (EK)1)TUTUKLANDI Konya'da, platonik aşık olduğu komşusunun kızı öğretmen Şeyma Sarı (25) ile kız kardeşi Tuğba Sarı'yı (18) tabancayla öldüren, annesi Hacer Sarı'yı (51) da ağır yaralayan Muzaffer Canpolat, yapılan...
Hacer Sarı - 28.06.2019
Şeyma öğretmen ile kız kardeşini öldüren zanlı: Hoşlanıyordum
KONYA'da, platonik aşık olduğu komşusunun kızı öğretmen Şeyma Sarı (25) ile kız kardeşi Tuğba Sarı'yı (18) tabancayla öldüren, annesi Hacer Sarı'yı (51) da ağır yaralayan Muzaffer C.'nin (53) emniyetteki sorgusu sürüyor.
Hacer Sarı - 28.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ- 8
1)PLATONİK AŞIK OLDUĞU ÖĞRETMENİ VE KIZ KARDEŞİNİ ÖLDÜRÜP, ANNESİNİ YARALAYAN ZANLI: "ONDAN HOŞLANIYORDUM" Konya'da platonik aşık olduğu komşusunun kızı öğretmen Şeyma Sarı (25) ile kız kardeşi Tuğba Sarı'yı (18) tabancayla öldüren, annesi Hacer Sarı'yı (51) ağır yaralayan Muzaffer C.
Hacer Sarı - 28.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ- 8
1)PLATONİK AŞIK OLDUĞU ÖĞRETMENİ VE KIZ KARDEŞİNİ ÖLDÜRÜP, ANNESİNİ YARALAYAN ZANLI: "ONDAN HOŞLANIYORDUM" Konya'da platonik aşık olduğu komşusunun kızı öğretmen Şeyma Sarı (25) ile kız kardeşi Tuğba Sarı'yı (18) tabancayla öldüren, annesi Hacer Sarı'yı (51) ağır yaralayan Muzaffer C.
Hacer Sarı - 28.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Görüntü Dökümü: ------------------------------- -İtfaiyenin söndürme çalışmnasından detay -Ahırda bulunan hayvanlardan detay -Çiftçilerin tarımn aletlerini kurtarma çalışması -Genel ve detay görüntü Haber-Kamera: Hayrettin GÖK / MUSTAFAKEMALPAŞA(Bursa), ================================================= 9)PLATONİK AŞK YAŞADIĞI KOMŞUSUNU VE KIZ KARDEŞİNİ ÖLDÜRDÜ, ANNESİNİ YARALADI   KONYA'da, 2 yıl önce eşinden boşanan Muzaffer C. (53), iddiaya göre platonik aşk yaşadığı karşı komşusu Şeyma Sarı'yı (25), tabancayla vurarak öldürdü, annesi Hacer Sarı (51) ve kardeşi Tuğba Sarı'yı (18) da ağır yaraladı.
Hacer Sarı - 28.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 20
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- Şüphelilerin emniyetten çıkarılması Şüphelilerin adliyeye sevk edilmesi Genel detay Haber-Kamera: Hasan OLUM / NALLIHAN(ANKARA), ================================= Platonik aşk yaşadığı genç kadın ile kardeşini öldürdü, annelerini yaraladı (2) ÖLÜ SAYISI 2'YE YÜKSELDİ Konya'da, 2 yıl önce eşinden boşanan Muzaffer C.'nin platonik aşık olduğu karşı komşusu Şeyma Sarı'yı tabancayla öldürdükten sonra yaraladığı kız kardeşi Tuğba Sarı da kaldırıldığı Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Aynı saldırıda yaralanan anne Hacer Sarı'nın hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi.
Hacer Sarı - 28.06.2019
Platonik aşk yaşadığı genç kadın ile kardeşini öldürdü, annelerini yaraladı (2)
ÖLÜ SAYISI 2'YE YÜKSELDİ Konya'da, 2 yıl önce eşinden boşanan Muzaffer C.'nin platonik aşık olduğu karşı komşusu Şeyma Sarı'yı tabancayla öldürdükten sonra yaraladığı kız kardeşi Tuğba Sarı da kaldırıldığı Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Aynı saldırıda yaralanan anne Hacer Sarı'nın hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi.
Hacer Sarı - 27.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 19
PLATONİK AŞK YAŞADIĞI KOMŞUSUNU ÖLDÜRDÜ, ANNESİ VE KIZ KARDEŞİNİ YARALADI KONYA'da, 2 yıl önce eşinden boşanan Muzaffer C. (53), iddiaya göre platonik aşk yaşadığı karşı komşusu Şeyma Sarı'yı (25), tabancayla vurarak öldürdü, annesi Hacer Sarı (51) ve kardeşi Tuğba Sarı'yı (18) da ağır yaraladı.
Hacer Sarı - 27.06.2019
Platonik aşk yaşadığı komşusunu öldürdü, annesi ve kız kardeşini yaraladı
KONYA'da, 2 yıl önce eşinden boşanan Muzaffer C. (53), iddiaya göre platonik aşk yaşadığı karşı komşusu Şeyma Sarı'yı (25), tabancayla vurarak öldürdü, annesi Hacer Sarı (51) ve kardeşi Tuğba Sarı'yı (18) da ağır yaraladı.
Hacer Sarı - 01.10.2018
Ölümün Ayırdığı Nineler Kardeşlerini Unutamıyor
Hacer Sarı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ölen kardeşi Hayriye Sarı ile 86 yıl hiç ayrılmadıklarını belirterek, "Kardeşimizin ölümü bizi çok üzdü.
Hacer Sarı - 12.04.2017
Dha Yurt Bülteni-8
Ordu'nun Perşembe İlçesi'ne bağlı Yazlık Mahallesi'nde oturan tek yumurta üçüzleri Emriye ve Hayriye Sarı ile geçen yıl Kasım ayında ilik kanserinden yaşamını yitiren Hacer Sarı, 4 yıl önce konuk olarak katıldıkları bir televizyon programında, barındıkları köy evi ile ilgili sıkıntılarını dile getirdi.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hacer Sarı Haberleri | Hacer Sarı Kimdir - Haberler - Hacer Sarı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hacer Sarı kimdir, hayatı ve biyografisi. Konya'da kız kardeşler cinayetinin sanığına 3 kez müebbet hapis istendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 18.1.2021 05:15:32. #1.15#
title