Haberler

Kızıl Goncalar Cüneyd kimdir, babası nerede? Mert Yazıcıoğlu kimdir, kaç yaşında?

Güncelleme:

Kızıl Goncalar dizisinde Cüneyd karakterine hayat veren Mert Yazıcıoğlu'nun kim olduğu ve babasının nereli olduğu merak konusu oldu. Mert Yazıcıoğlu'nun yaşı ve diğer bilgileri de izleyiciler tarafından merak ediliyor. Oyuncu Mert Yazıcıoğlu kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte detaylar!

Rol aldığı dizi ve filmler sayesinde gündeme gelen Mert Yazıcıoğlu'nun kim olduğu merak ediliyor. Özellikle, son dönemde adından sıkça söz ettiren Kızıl Goncalar dizisiyle yeniden adını duyuran Yazıcıoğlu Cüneyd Güneş karakterini oynuyor. Peki, Mert Yazıcıoğlu kaç yaşında, kimdir? Detaylar haberimizde...

KIZIL GONCALAR CÜNEYD GÜNEŞ KİMDİR? CÜNEYD'İN BABASI NEREDE?

Pozitif bilimlerle bakılırsa tedaviye muhtaç, tarikat dünyasından bakınca cezbe ve hikmet sahibi bir velidir. Psikiyatr Levent, Zeynep ve Meryem'le tanışması hayatını derinden etkileyecek ve onun için bir dönüm noktası olacaktır.

Kızıl Goncalar Cüneyd kimdir, babası nerede? Mert yazıcıoğlu kimdir, kaç yaşında?Kızıl Goncalar

MERT YAZICIOĞLU KİMDİR?

Mert Yazıcıoğlu 10 Mayıs 1993 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul'da başarıyla tamamlayan Yazıcıoğlu, kolej hayatının ardından İstanbul Aydın Üniversitesi İşletme Bölümü'nde öğrenimine devam etmiş ancak oyunculuk tutkusu sebebiyle işletme bölümünü yarıda bırakarak oyunculuk alanında eğitim almaya karar vermiştir.

MERT YAZICIOĞLU KAÇ YAŞINDA?

10 Mayıs 1993 tarihinde doğan Mert Yazıcıoğlu 31 yaşındadır.
Kaynak: Haberler.com / Gündem

Mert Yazıcıoğlu Kızıl Goncalar Televizyon 3.Sayfa Gündem Magazin Haberler

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

İsrail savaş uçakları Yemen'e saldırdı, Husilerden korkutan açıklama geldi: Savaş başladı

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Eşinin üzerinde sigara kokusu alınca belini kırdı! Ölüm korkusuyla yaşayan kadın yardım bekliyor

Bakmadan Geçme

21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

İsrail, Yemen'in ardından bu kez komşusu Lübnan'ı vurdu

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title