Sahil Güvenlik Komutanı Ahmet Kendir'den Mudanya Kaymakamı Ayhan Terzi'ye ziyaret - Haberler
Haberi Paylaş

Sahil Güvenlik Komutanı Ahmet Kendir'den Mudanya Kaymakamı Ayhan Terzi'ye ziyaret

AA / Yavuz Gerçekçi - Haberler | Güncel
Sahil Güvenlik Komutanı Ahmet Kendir'den Mudanya Kaymakamı Ayhan Terzi'ye ziyaret

Sahil Güvenlik Komutanı Tümamiral Ahmet Kendir, beraberinde Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Bölge Komutanı Tuğamiral Tayfun Paşaoğlu, Sahil Güvenlik Güney Marmara Grup Komutanı Yarbay Umut Yavaş ile birlikte son kararname ile Mudanya Kaymakamlığı'na atanan Ayhan Terzi'ye nezaket...

Sahil Güvenlik Komutanı Tümamiral Ahmet Kendir, beraberinde Sahil Güvenlik Marmara ve Boğazlar Bölge Komutanı Tuğamiral Tayfun Paşaoğlu, Sahil Güvenlik Güney Marmara Grup Komutanı Yarbay Umut Yavaş ile birlikte son kararname ile Mudanya Kaymakamlığı'na atanan Ayhan Terzi'ye nezaket ziyaretinde bulundu.

Karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı ziyarette, Mudanya ve Güzelyalı limanında konuşlanan komutanlık çalışmaları, bölge ve sahillerin genel durumu gibi konular ele alındı.

Kaymakam Terzi, Sahil Güvenlik Komutanı Tümamiral Ahmet Kendir ve beraberindeki heyete ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti.

Tümamiral Kendir ise, günün anısına Kaymakam Terzi'ye komutanlığın brövesini takdim etti.

AA / Yavuz Gerçekçi - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title