Güzel Sanatlar Lisesi Öğrencilerinden Sergi

Güzel Sanatlar Lisesi Öğrencilerinden Sergi

Kırıkkale Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından bir alışveriş merkezinde, resim ve heykel sergisi açıldı.70 eserden oluşan sergi, 3 gün boyunca ziyaretçilere açık olacak.

Güzel Sanatlar Lisesi Öğrencilerinden Sergi

Kırıkkale Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından bir alışveriş merkezinde, resim ve heykel sergisi açıldı. 70 eserden oluşan sergi, 3 gün boyunca ziyaretçilere açık olacak.

Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından yapılan 70 parçadan oluşan resim ve heykeller, alışveriş merkezindeki alanda sergilenmeye başlandı. Okul Müdürü Adil Tanrıverdi, öğrencilerini göstermiş olduğu başarılardan dolayı kutladı. Güzel Sanatlar Lisesi öğretmenleri İlknur Aslan, Selçuk Aslan, Deniz Yıldız, Duran Demirkol ve Kadir Duruel'in koordinatörlüğünde dönem boyunca hazırlanan resim ve heykeller büyük ilgi gördü. Sergi de ayrıca telden yapılma köprü, uçak ve insan figürleri yer aldı.

Serginin açılış kurdelesini Vali Yardımcısı Yusuf Ziya Karacaev, İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ali Okur, Güzel Sanatlar Lisesi Okul Müdürü Adil Tanrıverdi kesti. Açılışın ardından protokol üyeleri sergiyi gezerek, resim öğretmeni İlknur Aslan'dan bilgi aldı. Vali Yardımcısı Yusuf Ziya Karacaev, Sefercan Yılmaz isimli öğrencinin Trabzon Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi tarafından yapılan uluslararası sergiye davet edildiğini söyledi. - Kırıkkale