GÜRSOY OSMAN BİLGİN HABERLERİ

Gürsoy Osman Bilgin haber, Gürsoy Osman Bilgin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gürsoy Osman Bilgin

Gürsoy Osman Bilgin

Doğum Yeri Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1965 - ...

Gürsoy Osman Bilgin Kimdir ?

Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, 1965 yılında Ankara'da doğdu.İlk, orta ve lise eğitimini Ankara'da tamamladı. 1984 yılında girdiği A. Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi'nden 1988 yılında mezun oldu. 6 ay kadar Ulaştırma Bakanlığında Ekonomist olarak çalıştı. 1989 yılında İçişleri Bakanlığına Muğla Kaymakam Adayı olarak intisap etti.
Biyografinin devamı için tıklayın
Gürsoy Osman Bilgin - 15.07.2014
Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Büyükberber Açıklaması
Büyükberber, yaptığı açıklamada, fakültelerin kurulmasında en kolay işin binanın tamamlanması olduğunu anlatarak, "Siz Polatlılılardan tek istirhamımız, şu fakültenin bir şekliyle kaba inşaatını çıkartın. İçerisini döşemek, içerisinin hocasını bulmak, öğrencisini bulmak bizim için hiç problem değil. 1800 öğrenci zaten hazır. Hacettepe'den Polatlı'daki meslek yüksekokullarını devralmak için gerekli anlaşmaları yaptık" diye konuştu.  Üniversitenin kurulması için 3 fakültenin önemli olduğunu vurgulayan Büyükberber, "Uygulamalı bilimler fakültesi, milli eğitim komisyonunda bekliyor. Üçüncü fakülte ama gelse ne yapacak, gelse nereye bu fakülteyi  açacağız, onun da hocaları hazır. O nedenle hakikaten iş sizlerin himmetine kalıyor, uğraşına kalıyor. Siz binayı bitirin içerisini yapmak 20 milyon da olsa, 30 milyon da olsa bu devlet için hiç bir şey değil" ifadesini kullandı.  Kaymakam Gürsoy Osman Bilgin ise  ilçenin önünde önemli bir fırsat geçtiğini, 120 bin nüfuslu şehir için 8-10 milyon liralık bir binayı tamamlamanın sorun olmadığını belirtti.
Gürsoy Osman Bilgin - 29.06.2014
Polatlı'da Sele Kapılan Kişi Aranıyor
Arama çalışmalarını takip eden Polatlı Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, yaptığı açıklamada, Güreş köyünde dün akşam saatlerinde etkili olan yağışın ardından yöredeki derenin kabardığını ve dereden karşıya geçmek isteyen bir vatandaşın sele kapıldığını söyledi.
Gürsoy Osman Bilgin - 06.06.2014
Kosgeb Polatlı Şubesi Hizmete Açıldı
 Polatlı Ticaret Odası(PTO) binasında hizmet vermeye başlayan Merkezin açılışında konuşan Kaymakam Gürsoy Osman Bilgin, KOSGEB Sincan Hizmet Merkezinin yıllardır Polatlılılara hizmet verdiğini ilçede açılan şubeyle daha çabuk daha iyi hizmet vereceğini söyledi.
Gürsoy Osman Bilgin - 05.06.2014
Dünya Çevre Günü
İlçedeki etkinliğe, tişört ve şapkalarıyla Kaymakam Gürsoy Osman Bilgin, Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, belediye meclisi ve kent konseyi üyeleri Polatlı Belediyesi iye Cumhuriyet Meydanı arasında yürüyüş gerçekleştirdi.
Gürsoy Osman Bilgin - 07.05.2014
Küskün Öğrencileri Arabulucular Barıştıracak
Kaymakamlık tarafından hayata geçirilen, ‘Akran Arabuluculuk ve Liderlik Çalışmaları’ projesi kapsamında 72 lise öğrencisine eğitim verildi. Sertifikalarını alan öğrenciler, okullarda öğrenciler arası huzuru sağlayıp, olumsuz olayların önüne geçecek. Projenin 2014-2015 eğitim, öğretim yılında tüm okullarda uygulanması hedefleniyor. Öğrencilere sertifikalarını Kaymakam Gürsoy Osman Bilgin verdi.
Gürsoy Osman Bilgin - 22.04.2014
Minik Pedallar 23 Nisan İçin Yarıştı
16 okulundan 31 öğrencinin katıldığı yarışmanın startını Kaymakam Gürsoy Osman Bilgin, Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya ve Kent Konseyi Başkan vekili Şenöz Eviner verdi.
Gürsoy Osman Bilgin - 05.12.2013
Polatlı'da Engelli Girişimci Kursu Açıldı
 KOSGEB tarafından Polatlı Belediyesi ve Beyazay Derneği işbirliğiyle düzenlenen kurs için düzenlenen törene, Kaymakam Gürsoy Osman Bilgin, Belediye Başkanı Yakup Çelik, KOSGEB Kobi Uzmanı Burhan Zırhlıoğlu, Beyazay Derneği Polatlı Şube Başkanı Ziya Suluyer ve kursiyerler katıldı.
Gürsoy Osman Bilgin - 21.11.2013
Bader Birlik ve Beraberlik Toplantılarına Devam Ediyor
Ankara'nın değerlerini gün yüzüne çıkartmak ve değerlendirmek amacını güttükleri istişare toplantısı sonucunda bir sonuç bildirgesi de hazırladıklarını anlatan Akdağ, "Haymana ilçesinde Adıgüzel Termal Otelde 2 gün boyunca süren istişare toplantımıza Ankara Milletvekilimiz Sayın Prof.Dr. Emrullah İşler, Eski Sağlık Bakanı Sayın Halil Şıvgın, Polatlı Kaymakamı ve Haymana Kaymakam Vekili Sayın Gürsoy Osman Bilgin, Sayıştay Üyesi Ali Karakaya, Adalet Bakanı Özel Kalem Müdürü Fahri Balcı, Prof.
Gürsoy Osman Bilgin - 18.11.2013
Bader Birlik ve Beraberlik Toplantısı
Toplantıya, Ankara Milletvekili Emrullah İşler, Eski Sağlık Bakanı Halil Şıvgın, Polatlı Kaymakamı ve Haymana Kaymakam Vekili Gürsoy Osman Bilgin, Sayıştay Üyesi Ali Karakaya, Adalet Bakanı Özel Kalem Müdürü Fahri Balcı, Gazi Üniversitesi dekanlarından Prof.
Gürsoy Osman Bilgin - 11.10.2013
Polatlı'ya Planetaryum
  İlçe Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, yaptığı konuşmada, Gökevi'nin Polatlı'ya büyük katkı sağlayacağını söyleyerek, "Polatlımızın potansiyeli harekete geçiyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gürsoy Osman Bilgin Haberleri | Gürsoy Osman Bilgin Kimdir - Haberler - Gürsoy Osman Bilgin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gürsoy Osman Bilgin kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhuriyet Bayramı'nda şehitler unutulmadı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.1.2021 23:36:51. #1.14#
title