Haberi Paylaş

Silahlı ve maskeli bir grup tekbir getirerek açıklama yaptı: Alaattin Çakıcı reisimiz ne derse onu yaparız

Güncel Haberler

Yunanistan'ın vize vermediği Alaattin Çakıcı'ya desteğini sosyal medyada yayınladıkları videoyla duyuran silahlı ve maskeli bir grup, bozkurt işaretleri yapıp tekbir getirdi. Grup adına açıklama yapan bir kişi, "Biz Alaattin Çakıcı reisimizin emrindeyiz ve yalnızca ona bağlıyız. Alaattin Çakıcı reisimiz ne derse onu yaparız." ifadelerini kullandı.

Organize suç örgütü liderliğinden hüküm giyen ve af ile tahliye olan Alaattin Çakıcı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Yunanistan vizesinin reddedildiğini duyurdu. Çakıcı, 3 sayfalık mektupta Yunanistan'a sert sözlerle yüklendi.

Alaattin Çakıcı'ya desteğini sosyal medyada video ile duyuran yüzleri maskeli, bozkurt işareti yapan bir grup Yunanistan'ın kararına tepki gösterdi. Silahlı grup, "İnsanların seyahat etme hakkını Yunanistan Büyükelçisi engelleyemez. İstersek Meyis Adası'na kadar sular çok ısınır. Biz Alaattin Çakıcı reisimizin emrindeyiz ve yalnızca ona bağlıyız. Alaattin Çakıcı reisimiz ne derse onu yaparız." ifadelerini kullandı. Grup, videonun sonunda tekbir getirdi.

Vize başvurusunun reddedilme sürecini anlatan Çakıcı, mektubunda şunları söyledi: "Son vize başvurusunda bulunduğumda mobil araç ile bir otelde parmak izlerimi ve biyometrik fotoğrafımı aldılar. Ve bana verdikleri söz, 'bugün vizeni veriyoruz.' Vizeni veren senin gözünün önünde kaşeyi vuracak. Sonra ne olduysa Fransa tarafından tahdit konduğunu Yunanlılar aracı firmaya söyletti. Sonra öğrendim ki vizeme ret kararını bu ruh hastası, Osmanlı'dan tarih süreci içerisindeki asırlar geçse de kilisenin ve Yunan politikasının bir haçlı ruhu kilisenin Müslüman Türklere karşı olarak genetik düşmanlığını silememiştirler...

Unutmasınlar ki İstanbul'un nüfusu 2.5 Yunanistan kadardır. İstanbul halkı yellenirse Atina'da, Gümülcine'de, Kavala'da ve Sparta'da 15 şiddetinde deprem olur. Unutma okyanus ötesi! Bu millet ne Yunanlıya benzer ne Rusya'ya. Eski köprünün altından çok sular geçti. Ya bu aziz milletle dost olun ya da herif gibi düşman."

Haberler.com / Turan Yiğittekin - Güncel

Alaattin Çakıcı Yunanistan Vize Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (68)

Mehmet Vatandaş:

Bir tarafta "okuyacaksınız çok okuyacaksınız okullarınızın birincisi olacaksınız" diyen rahmetli Sinan Ateş bir tarafta bunlar gibi soytarılar. Hangisi gerçek milliyetçi, ülkücü???

Cevap Yaz550Yayından Kaldır
bülent iyigün:

neler oluyor ülkemde kim bunlar eski faili mechul günlere gerimi döneceğim bu gidişat doğru değil

Cevap Yaz225Yayından Kaldır
Orcun Yazicioglu:

maskeli beşler :D

Cevap Yaz550Yayından Kaldır
Tüm 68 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title