UniAct Studio Genç Oyuncuları Bekliyor - Haberler
Haberi Paylaş

UniAct Studio Genç Oyuncuları Bekliyor

Bültenler - Güncel
 - Güncelleme:
UniAct Studio Genç Oyuncuları Bekliyor

Kadrosuyla dikkat çeken UniAct Studio oyunculuk okulu 5 Ekim'de yeni sınıf açılışlarını veriyor.

Serra Yılmaz-Gianluca Enria,Anthony Vincent Bova, Meltem Cumbul, Nursel Köse gibi alanında uzman oyuncu eğitmenlerle verilen workshoplar ve Celal Kadri Kınoğlu, Zeynep Eronat, Ergün Demir, Gökçer Genç, Zeynep Aydemir, Çiğdem Kiziroğlu, İrfan Atasoy gibi isimlerden oluşan kadrosuyla dikkat çeken Uniact Studio oyunculuk okulu 5 Ekim'de yeni sınıf açılışlarını veriyor.

Öncelikle komple bir sanatçı olma algı ve düşünce yapısının öğrenciye nakledilmesinin benimsendiği 120 saatlik programda; oyunculuğun temel kuram ve tekniklerinden yola çıkılarak kişiye bedenini, sesini ve yeteneğini keşfetme,kendini geliştirerek bir oyuncu kimliği oluşturma perspektifi sağlanmaktadır. Dünyanın kabul ettiği farklı oyunculuk ekollerinin sahnede uygulandığı derslere ek olarak; diyafram ve sesin doğru kullanımı, konuşmanın etkin ve boyutlu hale getirilmesi, şarkı söyleme teknikleri, jest-mimik, kamera önünde oyunculuğunuzu geliştirme yöntemleri gibi dersler eğitim programında planlanmıştır.

Alanında uzman eğitmenlerimizin yürüteceği programımız; Oyunculuk, diksiyon, şan,ve kamera önü oyunculuk eğitimi içermekte olup 4 ayda tamamlanacaktır.

Uniact Studio kuruluşundan bu yana Oyunculuk dersleri,söyleşiler,workshop ve karşılıklı organizasyonlarla, kendi öğrenci ve sanatçılarını farklı kültürlerdeki ünlü sanatçı ve uzman eğitmenlerle buluştururken aynı zamanda güçlü sanatsal birliktelikler oluşturmayı hedefliyor.

Bu kapsamda dünyaca ünlü oyuncu koçu Anthony Vincent Bova da 30 Eylül'de türk oyuncularla buluşuyor olacak

Uniact Studio, şirketlerin de hizmetinde!

Uniact Studio'da kurumsal eğitimler kapsamında usta tiyatrocu Celal Kadri Kınoğlu ile 'Drama eğitimleri', 'Eğitim filmleri' ve şirketlere yönelik tiyatro çalışmaları yapılıyor. Şirketlerin hedeflerine yönelik iş verimliliğini ve çalışma performansını arttırma amaçlı eğitim programları ve bu eğitimlere uygun dramalar hazırlanıyor. Dramada yaşayarak öğrenmenin etkisi üzerinde durup, hem eğlenceli hem de unutulmaz etkin eğitimler veriliyor.

Profesyonel yazar ekibimizle birlikte, konusunda uzman eğitmenlerimiz danışmanlığında kapsamlı bir eğitim içeriği hazırlanan şirketlere yönelik eğitim filmlerinde ise bu içeriğe uygun senaryo yazılıyor. Ünlü oyuncuların da oynadığı şirketler için özel olarak hazırlanan eğitim filmlerini istenilen her noktada ve istenilen sıklıkta eğitim verme amaçlı kullanma imkânı yaratılıyor.

Şirketinize yönelik özel haftalar ve günler için özel olarak yazılan oyunlarda, Uniact Studio oyuncuları çalışanlarınızla birlikte sahneye çıkıyor. Çalışanlara oyunculuk eğitimi verip hazırlanan metinde oyuncu koçluğu yaparak kendi oyunlarını çıkartmalarına destek oluyor, ayrıca hazır bir tiyatro metnini yıl sonu motivasyon günü için hazırlanıyor. Uniact Studio ayrıca istediğiniz bir konu hakkında metin oluşturup sahneliyor.

Bültenler / Güncel

Celal Kadri Kınoğlu Meltem Cumbul Serra Yılmaz Nursel Köse Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title