Haber : Turkish Cargo, Almanya'nın Münih kentini uçuş ağına ekledi - Haberler

Haberi Paylaş

Turkish Cargo, Almanya'nın Münih kentini uçuş ağına ekledi

 - Güncelleme:
Turkish Cargo, Almanya'nın Münih kentini uçuş ağına ekledi

Dünyada en geniş uçuş ağına sahip hava kargo markası Turkish Cargo, Almanya'nın Münih kentine direkt sefer başlattı.

Dünyada en geniş uçuş ağına sahip hava kargo markası Turkish Cargo, Almanya'nın Münih kentine direkt sefer başlattı.

Turkish Cargo'nun internet sitesinde yer alan açıklamaya göre, kargo şirketi uçuş ağını güçlendirmeye devam ediyor. Turkish Cargo, Frankfurt'tan sonra Almanya'nın ekonomi metropolü Münih'i de direkt kargo uçuşu yaptığı destinasyonların arasına ekledi.

Almanya'nın teknoloji başkenti kabul edilen Münih, otomotiv, elektronik, medikal ve biyoteknoloji gibi sektörlerin pazar liderlerine ev sahipliği yapıyor. Turkish Cargo, "IST-MUC-IST" kargo seferlerinde "Airbus A330 F" tipi geniş gövde kargo uçakları ile bölgede bulunan şirketlere ve lojistik hizmet sağlayıcılarına sunduğu güvenilir, hızlı ve direkt hava taşımacılığı ile Avrupa ve Orta Doğu arasında kurduğu hava kargo köprüsünü güçlendirmeyi hedefliyor.

Turkish Cargo, bugün 17.25'te İstanbul'dan Münih'e, 21.20'de Münih'ten İstanbul'a 2 sefer düzenleyecek.

"Üstlendiğimiz kritik rolü kararlılıkla sürdürüyoruz."

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Hava Yolları Genel Müdür (Kargo) Yardımcısı Turhan Özen, Münih'e başlattıkları seferlerden dolayı mutluluk duyduklarını belirtti.

Özen, Münih'e icra edecekleri kargo seferleriyle ilgili şu bilgileri verdi:

"Uçuş ağımıza eklediğimiz bu yeni destinasyon ile birinci sınıf iş merkezi olan Münih'in hava kargo taşımacılığı ihtiyacına önemli bir katkıda bulunmanın yanı sıra pazarın lider ihracatçılarına global hava kargo markası olarak istikrarlı ve güvenilir bir iş birliği sunuyoruz. Turkish Cargo olarak yalnızca yaptığımız taşımalarla değil, ürettiğimiz fırsatlar, açtığımız alanlar, gelişimine katkı sağladığımız sektörler ve yarattığımız büyük lojistik ekosistemle birlikte ülkemizin kalkınmasında ve küresel ticaretin rekabet gücünün artırılmasında üstlendiğimiz kritik rolü kararlılıkla sürdürüyoruz."

Türk Hava Yolları Turkish Cargo İstanbul Münih Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.
title