Haberler

Taylan Kümeli'den Sağlık Beslenmenin Püf Noktaları

Güncelleme:

Akasya Acıbadem ziyaretçilerinin yoğun ilgi gösterdiği Taylan Kümeli, sağlıklı beslenme ve sağlıklı kilo verme ile ilgili önemli bilgiler paylaştı.

Taylan Kümeli Akasya Acıbadem'de sohbetine başlamadan önce, "Buraya ulaşım metro ile ne kadar kolaymış, ben de bundan sonra daha sık ziyaret edeceğim" dedi.

Akasya misafirlerinden söz istedi

Taylan Kümeli, Akasya Acıbadem' de kendisini dinlemeye gelen misafirlere "Yarından itibaren buraya gelen herkes bana sağlıklı beslenme sözü versin, dediklerimi uygulayarak sağlıklı beslenip, sağlıklı kilo vereceksiniz"diyerek telkinde bulundu. Kümeli, "Özellikle kulaktan dolma yanlış bilgileri hayatınızdan çıkarmanızı istiyorum" diyerek misafirler ile sağlıklı beslenmenin ve kilo vermenin püf noktalarını paylaştı.

Akasya Acıbadem misafirleri, Kümeli'nin sağlıklı yaşam ile ilgili paylaştığı püf noktalarından sonra danışmak istedikleri soruları yönelttiler.

Kim demiş akşam 7'den sonra yemek yenmez diye?

Sağlıklı bir insanın günde 3 öğün yemek yemesi gerektiğini ifade eden Kümeli, "Sağlıklı bir insanın günde 3 öğün yemek yemesi gerekiyor. Sağlıklı beslenmek ve sağlıklı kilo vermek için bu sistemi hayatınıza entegre edin, ara öğünleri de geçiştirmeyin" dedi.

Kümeli; "Kim demiş akşam 7'den sonra yemek yenmez diye? Hangimiz akşam o saatte evde olabiliyoruz ki artık. Akşam istediğiniz saatte yemek yiyin ama en az 2 saat sonra uyuyun" diyerek sağlıklı beslenme için akşam yemeğinin önemine dikkat çekti.

Porsiyon kontrolü yapın

Taylan Kümeli, Akasya Acıbadem misafirlerine "Porsiyon kontrolünüzü yapın, yemeği yemeden önce ben ne yiyorum diye bakın, bir yemeği yirmi dakikada yiyin" önerisinde bulundu. Sağlıklı beslenmenin yanında spor yapmanın önemine de değinen Kümeli, "Spora vaktiniz yoksa yemek yedikten sonra evinizde koridorda 30 adım atın ve mutlaka günde 12 bardak su içmeyi unutmayın" diyerek misafirler sağlıklıbeslenmenin püf noktalarını paylaştı.

Akasya Sohbetleri, 10 Şubat'ta Arda Türkmen, 24 Şubat'ta Güven İslamoğlu söyleşileriyle devam edecek.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Taylan Kümeli Güncel Haberler

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

Bakmadan Geçme

Steam çöktü mü? 25 Mayıs Cumartesi Steam sorun mu var? Galatasaray'da seçim ne zaman, seçim bugün mü? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 25 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 25 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 Yeni eğitim müfredatı onaylandı mı? Talim ve Terbiye Kurulu müfredatı onayladı mı? 25-26 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! #128680 25-26 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25-26 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 25 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar #128240 25-26 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! KPSS sınav yerleri ne zaman açıklanacak 2024? #128196 25-26 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! Gaddar ne zaman final yapacak? #129300 #128250 25 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi!
Meclis'e gelmesi beklenen düzenleme Erbakan'ı küplere bindirdi: Biz sokak hayvanlarının uyutulmasına karşıyız

Meclis'e gelmesi beklenen düzenleme Erbakan'ı küplere bindirdi: Biz sokak hayvanlarının uyutulmasına karşıyız

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title