Jaeger-LeCoultre, TESYEV'in Sponsoru Oldu - Haberler
Haberi Paylaş

Jaeger-LeCoultre, TESYEV'in Sponsoru Oldu

Bültenler - Güncel
Jaeger-LeCoultre, TESYEV'in Sponsoru Oldu

Kokteyl ile başlayan davet, Türkiye'nin ünlü Modacısı Siren Ertan'ın Defilesi ile devam etti.

TESYEV tarafından kaynak yaratmak amacıyla, 22 Kasım 2011'de, Çırağan Palace Kempinski Otel'in Balo Salonu'nda gerçekleşen gala yemeği, İsviçreli saat üreticisi Jaeger-LeCoultre'nin CEO'su Jerome Lambert ile TESYEV Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Kocaömer, TESYEV Yönetim Kurulu üyesi Siren Ertan Çarmıklı ve Damas Türkiye'nin CEO'su Gökçe Atuk ve Sapan Saatçilik Başkanı Selim Sapan'ı bir araya getirdi.

Ardından, "Hoşgeldiniz" konuşması yapan TESYEV Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Kocaömer Jaeger-LeCoultre'nin CEO'su Jerome Lambert'i gecenin ana sponsoru olarak sahneye davet etti.

Yaptığı konuşmada, Master Grande Tradition Grande Complication Venice Edition adını taşıyan ve tek adetle sınırlı olarak üretilen benzersiz saatin satışından elde edilecek gelirin bir kısmının TESYEV'e bağışlanacağını duyuran Lambert, "Kurumsal sosyal sorumluluk alanıyla güçlü bağları bulunan Jaeger-LeCoultre, her zaman yardım projelerinde yer alarak, dünyada fark yaratmak için çalışmaktadır. Jaeger-LeCoultre'nin bu alandaki önemli projeleri arasında, dünya mirası deniz merkezlerinin korunmasına yönelik UNESCO'ya verdiği sürekli destek bulunmaktadır. Jaeger-LeCoultre ayrıca, tamamen arkasında durduğu saygı ve sorumluluk değerlerini benimseyen yerel girişimlerin de tutkulu bir destekçisi olmaya devam etmektedir. Bu nedenle, Jaeger-LeCoultre, özellikle spor etkinlikleri yoluyla engelli insanların yaşam koşullarının iyileştirilmesi yönünde çalışan TESYEV'e destek vermekten büyük onur duymaktadır," dedi.

Master Grande Tradition Grande Complication Venice Edition'un yanı sıra, davet boyunca beğeniye sunulan birbirinden etkileyici "Master Twinkling Diamonds Mosnachre", "Master Lady Night & Day" ve "101 Manchette" adını taşıyan mücevher saatler ile komplike saatte dönüm noktası olan "Reverso A Triptyque", "Gyrotourbillon 1" ve "Gyrotourbillon 2" modelleri hayranlık uyandırdı.

Çırağan Sarayı'nın Balo Salonu'nda gerçekleşen bu gösterişli davete, sosyete ve iş hayatının renkli simalarından Arzu ve Ergun Savlı, Candan ve Ismail Çarmıklı, Asuman ve Hüsnü Güreli, Gülin ve Akın Öngör, Sanem ve Ralf Tezman, Demet Şener ve İbrahim Kutluay çifti, Feraye Tanyolaç ve Kaya Çilingiroğlu çifti, Siren Ertan ve Gökhan Çarmıklı,Cezmi Mutlu ve kızı Zeynep Mutlu, Ayşe Erdem, Ethel Baler, Şirin Yalçın, Elif Dürüst, Esra Öztürk, Tuba Güçbilmez, Dilek Ertek ve daha nice ünlü konuk katıldı.

Bültenler / Güncel

Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title