Haberler

Gönen'de Kaymakam pazarda denetimlerde bulundu

Abone Ol

Gönen İlçe Kaymakamı Arslan Yurt, ilçede kurulan salı pazarını yetkililerle birlikte denetledi.

Gönen İlçe Kaymakamı Arslan Yurt, ilçede kurulan salı pazarını yetkililerle birlikte denetledi.

İlçe Hıfzıssıhha Kurulunun en son kararlarının uygulanma düzeyini yerinde görmek ve denetlemek üzere vatandaşlarımızın en çok bir araya geldiği yerlerden biri olan pazaryerini ziyaret eden Kaymakam Yurt, alınan son tedbirler doğrultusunda pazaryeri girişlerinde oluşturulan kontrol noktasında incelemelerde bulundu.

Gönen İlçe Emniyet Müdürlüğünce kadına şiddet olaylarının önüne geçebilmek ve kadınlara yardım edebilmek amacıyla geliştirilmiş, eşinden veya bir başkasından şiddet gören ya da şiddete maruz kalma ihtimali olan kadınlar, akıllı telefonları üzerinden yapacakları ihbarlarda hızlı bir şekilde bu iş için kurulan Kadın Acil Destek İhbar Sistemi "KADES" ile ilgili açılan bilgilendirme standında konuya ilişkin incelemelerde bulundu. Ayrıca İlçe Pazarı çevresinde bulunan yaya geçitlerinde denetimlerde bulunarak uygulama sırasında durdurulan araçlardaki sürücülere trafik kurallarına riayet etmeleri, emniyet kemerlerini mutlaka takmaları, yaya geçitlerinde yaya güvenliğine önem vermeleri ve hız limitleri ile trafik işaret ve kurallarına uymaları konusunda hatırlatmalarda bulundu.

Pazarcı esnaflarımızın genel olarak önlemlere uyma konusunda gereken hassasiyeti gösterdiğini ifade eden İlçe Kaymakamı, toplum sağlığını tehlikeye atmamak ve herhangi bir cezai yaptırım ile karşı karşıya kalmamak için tüm kesimlerin alınan tedbirlere harfiyen uyması gerektiğini vurguladı ve hastalığın yayılımını engellemek amacıyla maske, mesafe ve temizlik kurallarından taviz verilmemesi konusunda vatandaşlarımıza bir kez daha uyarılarda bulundu. - BALIKESİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Arslan Yurt Gönen Salı Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Tesla Cybertruck Türkiye fiyatı ne kadar, belli oldu mu? Cybertruck özellikleri neler, içi nasıl? Yalı Çapkını YENİ BÖLÜM (48. BÖLÜM) İZLE! Yalı Çapkını yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Ümit Özdağ hakkında neden soruşturma başlatıldı? Porshce CEO'su Nazif Mehmet Yazıcı kimdir? 2 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Amardeep Anand kimdir? MasterChef Şef Amardeep Anand kaç yaşında, nereli, mesleği ne? 2 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Ağustos 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 2 Ağustos Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 2 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 2 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 4 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları: 4 Aralık Pazartesi burç yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor? 2 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title