Haberi Paylaş

Dört teyze sosyal medyada canlı yayın yaparak gençlere seslendi: Evlenmeyin

Güncel Haberler

Sosyal medya paylaşımlarının oldukça dikkat çektiği günümüzde, bir sosyal medya uygulamasından yapılan canlı yayın gündem oldu. Dört teyze TikTok uygulamasından yaptığı canlı yayın ile izleyenleri oldukça şaşırttı. Teyzelerin canlı yayın yapmasının yanı sıra genç kızlara seslenerek, "Evlenmeyin, babanızın evinde oturun" sözleri dikkat çekti.

Sosyal medyayı her yaştan insanın kullanması farklı görüntülerin ve paylaşımların ortaya çıkmasına da sebebiyet veriyor. Son olarak dört teyzenin TikTok üzerinden yaptığı canlı yayın herkesin dikkatini çekmeyi başardı.

"EVLENMEYİN, BABANIZIN EVİNDEKİ RAHATLIĞINI BULAMAZSINIZ"

Teyzelerin canlı yayın yapması herkesi şaşırtırken, aynı zamanda canlı yayın sırasında kullanılan ifadeler de oldukça komikti. Teyzeler yayın sırasında genç kızlara seslenerek, "Evlenmeyin, babanızın evindeki rahatlığı hiçbir yerde bulamazsınız, Evlenip ne yapacaksınız?" ifadeleri kullanması komik anların yaşanmasına neden oldu.

PAYLAŞIM VE BEĞENİ İSTEDİLER

Teyzeler yayın sırasında katılımcılardan yayının paylaşılması ve beğeni de istediler. Hatta etkileşimin düşük olduğunu da söylemeleri yine yayında ilginç anlar yaşattı.

Haberler.com / Yavuz Selvi - Güncel

Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (1)

Süleyman Demir:

BU TEYZE LER KENDİ ÇOCUKLARINI EVLENDİRMİYORLAR ZAAR

Cevap Yaz147Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title