Demet Mutlu, Girls In Tech London Listesindeki Tek Türk! - Haberler
Haberi Paylaş

Demet Mutlu, Girls In Tech London Listesindeki Tek Türk!

Bültenler - Güncel
Demet Mutlu, Girls In Tech London Listesindeki Tek Türk!

Girls In Tech, en etkin 100 iş kadınının yer aldığı listede Trendyol.com'un Kurucu Ortağı ve Ceo'su Demet Mutlu yer alıyor.

19 Farklı ülkeden 100 iş kadınının belirlendiği liste; kadınların internet teknolojilerine yön veren projeleri, girişimcilik ruhları, liderlik vasıfları gibi çeşitli kriterler dikkate alınarak hazırlandı.

Twitter, Apple, Skype ve Facebook'tan başarılı isimlerin de bulunduğu listede Demet Mutlu, tek Türk iş kadını olarak dikkat çekiyor. Yakın zamanda Modagram.com adlı özel alışveriş sitesini faaliyete sunan ve daha önce de Fortune dergisi tarafından "Dünya'nın en güçlü 10 kadın girişimcisi" arasında gösterilen Demet Mutlu, Türk kadınlarını uluslar arası platformda başarıyla temsil etmeye devam ediyor.

Demet Mutlu'nun kurucusu olduğu Trendyol.com, 5 milyon aktif üye, 12 milyon ziyaretçisi ile Türkiye'nin en önemli e-ticaret siteleri arasında yer alıyor. Mart ayında ikinci yılını kutlayan Trendyol.com'un bünyesinde Modagram.com ile birlikte 800 kişi çalışıyor ve Trendyol.com 2011 yılı verilerine göre % 300 büyüme sağladı.

Bültenler / Güncel

Trendyol Twitter Apple Girls Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title