Son dakika haberi | 'Hatay Yangını Hatıra Ormanı'na sembolik 81 fidan - Haberler
Haberi Paylaş

Son dakika haberi | 'Hatay Yangını Hatıra Ormanı'na sembolik 81 fidan

Demirören Haber Ajansı - Haluk Turgut - Güncel
 - Güncelleme:
Son dakika haberi | 'Hatay Yangını Hatıra Ormanı'na sembolik 81 fidan

Gelen son dakika haberlerine göre KOCAELİ'nin Çayırova ilçesinde oluşturulan 'Hatay Yangını Hatıra Ormanı'na 81 il için 81 fidan dikildi.

KOCAELİ'nin Çayırova ilçesinde oluşturulan 'Hatay Yangını Hatıra Ormanı'na 81 il için 81 fidan dikildi.

Çayırova Belediyesi ve Çayırova Kent Konseyi Gençlik Meclisi'nin ortaklaşa düzenlediği programda, Kuştepe Mesire alanında 'Hatay Yangını Hatıra Ormanı' oluşturuldu. Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Çayırova Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Temel Çorlu, gençlik meclisi üyeleri ve çocukların katıldığı programda fidanlar dikildi. Çayırova Belediye Başkanı Çiftçi, Hatay'da çıkan yangında kül olan ormanlar için büyük üzüntü duyduğunu dile getirerek, "Burada oluşturduğumuz 'Hatay Yangını Hatıra Ormanı'na 81 ilimizi temsilen 81 fidan dikiyoruz. Yaşadığımız şehirde olabildiğince yeşil alan sayısını artırıyoruz. Göreve geldiğimiz günden bugüne, bulduğumuz alanları yeşillendiriyoruz. Dünyada bütün canlılara değer vermeliyiz ve sevmeliyiz. Yavrularımıza güzel bir dünya bırakmak zorundayız" dedi.


Demirören Haber Ajansı / Haluk Turgut - Güncel

Kent Konseyi Çayırova Çiftçi Güncel Haberler Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title