Haberler

Bodrum Fatma Girik, Memduh Ün İçin Lokma Döktürdü

Güncel Haberler

Fatma Girik, Memduh Ün için lokma döktürdüSİNEMA Sanatçısı Fatma Girik, hayat arkadaşı ve Yönetmen Memduh Ün'ün ölümünün ikinci yıldönümü nedeniyle Muğla'nın Bodrum ilçesindeki evinin önünde lokma döktürttü.

Fatma Girik, Memduh Ün için lokma döktürdü

SİNEMA Sanatçısı Fatma Girik, hayat arkadaşı ve Yönetmen Memduh Ün'ün ölümünün ikinci yıldönümü nedeniyle Muğla'nın Bodrum ilçesindeki evinin önünde lokma döktürttü.

56 yıllık hayat arkadaşı için lokma döktürten Fatma Girik'i arkadaşları ve komşuları yalnız bırakmadı. Girik, lokmaları dağıtırken, hayranlarıyla sohbet edip, birlikte fotoğraf çektirme isteklerini de geri çevirmedi. Lokmaya almaya gelenler, sanatçıya "Allah kabul etsin" dileğinde bulundu. Ünlü Oyuncu Fatma Girik, "Memduh Ün'ün ölüm yıldönümü yarın (Pazartesi). Ancak, iş gününe denk gelmesi nedeniyle kimse olmayabilir, diye bugünden lokma döktürdük. Yoldan geçen araçları durdurup, lokmaları dağıtıyorum. Çünkü burası tatil bölgesi. Ben de tatile gelmiş olsam, böyle bir şey parayla satılıyor zannederim. Arabaları durdurup, insanları bilgilendirip, ikramımızı yapıyoruz. Böylece daha çok kişiye ulaşmış oluyoruz" dedi.

Bodrum'un Torba Mahallesi'nde Fatma Girik ile yaşayan Memduh Ün, 16 Ekim 2015 tarihinde, kronik böbrek ve solunum yetmezliği nedeniyle tedavi gördüğü hastanede, 95 yaşında yaşamını yitirmişti.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Güncel

Fatma Girik Memduh Ün Bodrum Muğla Politika Güncel Haberler

title