Bingöl'de 205 öğrenciye tablet - Haberler
Haberi Paylaş

Bingöl'de 205 öğrenciye tablet

Demirören Haber Ajansı - Güncel
 - Güncelleme:
Bingöl'de 205 öğrenciye tablet

BİNGÖL Kültür, Tarih ve Tanıtım Doğa Derneği'nin başlattığı 'İnternetsiz ev, tabletsiz öğrenci kalmasın' kampanyası kapsamında, Karlıova ilçesinde eğitim gören 205 öğrenciye tablet dağıtıldı.

BİNGÖL Kültür, Tarih ve Tanıtım Doğa Derneği'nin başlattığı 'İnternetsiz ev, tabletsiz öğrenci kalmasın' kampanyası kapsamında, Karlıova ilçesinde eğitim gören 205 öğrenciye tablet dağıtıldı.

Bingöl Kültür, Tarih ve Tanıtım Doğa Derneği, uzaktan eğitim alan öğrencilerin tablet ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 'İnternetsiz ev, tabletsiz öğrenci kalmasın' kampanyası başlattı. İstanbul'da faaliyet gösteren Viranşehir Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin de desteğiyle toplanan 205 tablet, düzenlenen törenle Karlıova'daki öğrencilere dağıtıldı.

Viranşehir Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Poyraz, öğrencilere yönelik destek çalışmalarının devam edeceğini belirterek, "İstanbul, Batman ve ülkemizin farklı yerlerindeki iş insanlarımızın verdiği destekle toplanan tabletleri çocuklarımıza ulaştırmanın gururunu yaşıyoruz. Yaptığımız bu faaliyetin de bölgemizdeki tüm dernek ve iş insanlarına örnek olmasını diliyorum" dedi.

Kampanyanın yürütücüsü Bingöl Kültür, Tarih ve Tanıtım Doğa Derneği Başkanı Galip Akengin, daha önce 400 öğrenciye tablet hediye ettiklerini dile getirip, kampanyaya destek verenlere teşekkür etti.

Demirören Haber Ajansı / Güncel

Doğa Derneği Karlıova Bingöl Tablet Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (2)

Erol POYRAZ:

kampanyayı başlatan POYRAZLAR AİLE BİRLİĞİ DERNEDİĞİ'' dir bu güzelim çalışmayı Viranşehir köyü Derneği çalışmasıymış gibi yazılmasına anlamış değilim neden böyle bir başlık yazıldı bilmiyorum geçerli bir açıklama bekliyoruz lütfen. . . Üyesi olduğum Viranşehir köyü Derneği de bizim Derneğimiz hiç farkımız yok amma her iki derneğimizin hizmetleri farklı.

Osman poyraz:

Derneğin adı yanlış verilmiş, yardımları yapan dernek Poyrazlar yardımlaşma ve dayanışma derneğidir.

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title