Haberler

Başkan Toprak'tan Sınırdaki Askerlere Moral

Güncel Haberler

Adıyaman’ın Kahta İlçe Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, Afrin sınırında görev yapan askerleri ziyaret ederek moral verdi.

Adıyaman'ın Kahta İlçe Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, Afrin sınırında görev yapan askerleri ziyaret ederek moral verdi.

Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, Zeytin Dalı Harekatı kapsamında görev yapan Hatay'ın Hassa ilçesinde Afrin sınırının sıfır noktasında bulunan Höyük Hudut Üs Bölgesindeki askerlere moral vermek için ziyaret etti. Ziyarette askerlere Kahta'daki vatandaşların gönderdiği selamları kendilerine ileten Başkan Toprak, Mehmetçiklerin Afrin'den zaferle döneceğini söyledi.

Askerlerin moral ve motivasyonlarının yüksek olduğunu belirten Başkan Toprak, "Operasyona katılan askerlerimize moral vermek ve sürekli yanlarında olduğumuzu belirtmek amacıyla bir ziyaret gerçekleştirdik. Afrin sınırındaki Hassa Höyük Hudut Üs Bölgesindeki ziyaretimizde Mehmetçiklerimize vatandaşlarımızın bizlere emanet ettiği selamlarını kendilerine ilettik. Askerlerimizin moral ve motivasyonlarının çok yüksek durumda. Mehmetçiklerimiz inşallah Afrin'de zaferle dönecektir. Millet olarak devletimizin ve kahraman askerlerimizin her zaman yanındayız. Tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Allah, Mehmetçiğimizi korusun. Allah, Afrin'de askerlerimize inşallah zafer nasip eyler" dedi. - ADIYAMAN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Abdurrahman Toprak Adıyaman Kahta Afrin Politika Güncel Haberler

title