Haberler

Başkan Karabacak 15 Yıllık İcraatını Anlattı

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, "15 Yıllık Hizmet ve Eser Sunumu" programında ilçeye kazandırdığı hizmetleri anlattı.

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, "15 Yıllık Hizmet ve Eser Sunumu" programında ilçeye kazandırdığı hizmetleri anlattı.

Adnan Menderes Kültür Merkezi'nde düzenlenen programa, AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay, meclis üyeleri, belediye birim müdürleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Karabacak, sinevizyon eşliğinde göreve geldiği 15 yıl içinde ilçeye kazandırdığı hizmetleri anlattı, kendisine destek veren vatandaşlara, AK Parti teşkilatlarına, yakın çalışma arkadaşlarına ve belediye personeline teşekkür etti.

Yaptığı hizmetlerle Darıca'nın çehresini değiştirdiklerini, sadece yapısal anlamda eserlerle değil, her zaman halkın içinde olduklarını, onların dertleriyle dertlendiklerini ve sevinçleriyle mutlu olduklarını söyledi.

Gönüllerde hoş bir seda bırakabilmenin mutluluğunu yaşadığını ifade eden Karabacak, "15 yıllık süreçte Darıca'da önemli projeler hayata geçti. Bundan sonra da bayrağı bizden alan arkadaşımız, kaldığımız yerden devam ederek Darıca'mıza en güzel şekilde hizmet etmeye devam edecektir." diye konuştu.

Başkan Karabacak, konuşmasının sonunda vatandaşlardan helallik isteyerek, "15 yıl boyunca istemeden de olsa kırdığımız, üzdüğümüz vatandaşlarımız olabilir. Ben buradan herkese hakkımı helal ediyorum, sizlerden de hakkınızı helal etmenizi istiyorum. Biz yine burada olacağız, Darıca'da yaşamaya devam edeceğiz. Acı tatlı günlerinizde aranızda olmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay da 15 yıl boyunca ilçeye kazandırdığı hizmetlerden dolayı Başkan Karabacak ve ekibine teşekkür etti.

Konuşmaların ardından, ilçedeki dernek, sivil toplum kuruluşları ve bilgi evleri aile yönetimleri, hizmetlerinden dolayı Şükrü Karabacak'a teşekkür ederek, çiçek ve plaket takdim etti.

Kaynak: AA / Güncel

Şükrü Karabacak AK Parti Darıca Güncel Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'na 'Roma turu' tepkisi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'na "Roma turu" tepkisi

İsrail, Refah'ta yine masum sivilleri vurdu: 21 kişi öldü, onlarca yaralı var

İsrail, Refah'ta yine masum sivilleri vurdu: 21 kişi öldü, onlarca yaralı var

'7 çocuğum aç' deyip kendine zarar veren vatandaşın üzerine kayıtlı 6 araç çıktı

"7 çocuğum aç" deyip kendine zarar veren vatandaşın üzerine kayıtlı 6 araç çıktı

Bakmadan Geçme

Sandık Kokusu Metin Akdülger neden ayrıldı? #128250 İstanbul'un Fethi otobüsler ücretsiz mi 2024? #129300 29 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 29 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! Survivor Yunus Emre elendi mi? #129300 29 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 29 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 29 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 29 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 29 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 29 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! #128220 29 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 29 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 29 Mayıs Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 29 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 29 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 AUZEF Çoçuk Gelişimi Bölümü kapatıldı mı, kapanacak mı? #129300
İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın Roma gezisi eleştirisine yanıt: Kamu parasını korumayı bana mı öğretecek?

İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın Roma gezisi eleştirisine yanıt: Kamu parasını korumayı bana mı öğretecek?

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title