Haberi Paylaş

Başkan Ergün, Kadir Daş'ı Ağırladı

Güncel Haberler

Başkan Ergün, Kadir Daş'ı Ağırladı

MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Manisa Milletvekili Aday Adayı Kadir Daş'ı ağırladı.

Milletvekili aday adaylığını açıkladıktan sonra çalışmalara başladıklarını belirten Daş, Başkan Ergün ile birlikte Manisa'yı en iyi yerlere getirebilmenin çabası içinde olacaklarını söyledi.

Alaşehir Belediyesi eski Başkanı ve MHP Manisa Milletvekili Aday Adayı Kadir Daş, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyareti nedeniyle Daş ve beraberindekilere teşekkür eden Başkan Cengiz Ergün, milletvekili aday adaylığı sürecinde kendisine başarılar dileyerek, "Hayırlı uğurlu olsun. Allah çıktığın yolda hayırlısını nasip etsin. Partimiz için milletimiz için Manisa'mız için inşallah hayırlara vesile olur" dedi. 18 yıllık aktif siyaset hayatının ardından 4 yıl dinlenme fırsatı bulduğunu ifade eden MHP Manisa Milletvekili Aday Adayı Kadir Daş da, "Bu şerefli görevler bizlere nasip oldu. Bu kadar deneyimli olan Kadir Daş'ın ülkemizin böyle kritik bir aşamadan geçerken milletimize daha faydalı olabilme imkanından kaçmak mümkün değildi. Makam ve mevkiler bizler için önemli değil. Partimize faydalı olmak en büyük görevimiz. Sizlerle beraber omuz omuza Manisa'mızı en iyi yerlere getirebilmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz" dedi.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Cengiz Ergün Kadir Daş Alaşehir Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title