AK Partili Belediye Başkanı'na Yumruklu Saldırı - Haberler
Haberi Paylaş

AK Partili Belediye Başkanı'na Yumruklu Saldırı

Demirören Haber Ajansı - Güncel
 - Güncelleme:
AK Partili Belediye Başkanı'na Yumruklu Saldırı

Rize'nin Çayeli İlçesi'nin AK Partili Belediye Başkanıyla ile şoförü, 10 kişilik bir grubun yumruklu saldırısı sonucu yaralandı.

Rize'nin Çayeli İlçesi'nin AK Partili Belediye Başkanı Dr. Atilla Esmen ile şoförü Hasan Esmen, 10 kişilik bir grubun yumruklu saldırısı sonucu yaralandı.

SALDIRGANLAR OLAY YERİNDEN KAÇTI

Olay saat 21.30 sıralarında Çayeli Öğretmenevi önünde yaşandı. İlçe Müftülüğü'nce Kutlu Doğum Haftası kapsamında düzenlenen etkinliğe katılan Çayeli Belediye Başkanı Dr. Atilla Esmen ile akrabası olan şoförü Hasan Esmen, çıkışta 10 kişilik bir grubun saldırısına uğradı. Olayda Belediye Başkanı Atilla Esmen ile Hasan Esmen yüzlerine ve vücutlarına aldıkları darbelerle hafif şekilde yaralandı. Başkan ve şoförü Çayeli Devlet Hastanesi'ndeki tedavilerinin ardından taburcu edildi. Polis, olaydan sonra kaçan saldırganları bulmak için çalışma başlattı. 

Dr. Atilla Esmen, 30 Mart seçimlerinde Çayeli'de AK Parti'den belediye başkanı seçilmişti.

Demirören Haber Ajansı / Güncel

Atilla Esmen Ak Parti Çayeli Politika Güncel Haberler

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title