GÜLEFER YAZICIOĞLU HABERLERİ

Gülefer Yazıcıoğlu Haberleri

Gülefer Yazıcıoğlu haber, Gülefer Yazıcıoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gülefer Yazıcıoğlu - 18.9.2020
Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili kamu görevlilerinin yargılandığı davada sona yaklaşıldı
Duruşmada, Yazıcıoğlu'nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu, aynı kazada hayatını kaybeden İHA muhabiri İsmail Güneş'in eşi Yasemin Güneş, müştekiler ile taraf avukatları da hazır bulundu.
Gülefer Yazıcıoğlu - 16.9.2020
Yazıcıoğlu'nun ölümünde "delil karartma" iddiası
Yazıcıoğlu'nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu, SEGBİS sistemi ile katıldığı duruşmada sanığın olayı inkar ederek örgütlü yapının etkisi ile hareket ettiğini ileri sürüp, sanığın tutuklu yargılanmasını istedi.
Gülefer Yazıcıoğlu - 15.9.2020
Merhum gazeteci İsmail Güneş'i olay günü arayan eski muhabire "yalan beyan" davası
Muhsin Yazıcıoğlu'nun oğlu Fatih Furkan ve eşi Gülefer Yazıcıoğlu'nun avukatları Kemal Yavuz, Muammer Çolakoğlu ve Mustafa Selami Ekici, SEGBİS aracılığıyla duruşmaya bağlandı.
Gülefer Yazıcıoğlu - 6.3.2020
Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili kamu görevlileri yargılanıyor
Müştekiler ve taraf avukatlarının hazır bulunduğu duruşmayı, çok sayıda partili de izledi. Muhsin Yazıcıoğlu'nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu, oğlu Furkan Yazıcıoğlu, aynı kazada hayatını kaybeden İHA muhabiri İsmail Güneş'in eşi Yasemin Güneş müştekiler arasında yer aldı.
Gülefer Yazıcıoğlu - 8.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ-17
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------- -Göksun Adliyesi -Adliye yazısı -Gülefer Yazıcıoğlu ve oğlu Furkan'ın adliyeden çıkması -Davaya katılanların adliyeden ayrılması -Adliye önündeki kalabalık -Furkan Yazıcıoğlu ile Kemal Yavuz'un sohbet etmesi Haber-Kamera: Ömer KOÇ-KAHRAMANMARAŞ- =============================== Tunceli'de çok sayıda erkek çocuğa cinsel istismarda bulunan 3 kişi yakalandı, halk sokağa döküldü   TUNCELİ'nin Pertek ilçesinde, çok sayıda erkek çocuğa cinsel istismarda bulunduğu ortaya çıkan H.
Gülefer Yazıcıoğlu - 30.10.2019
Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili kamu görevlileri yargılanıyor
Müştekiler ile taraf avukatlarının hazır bulunduğu duruşmayı, Muhsin Yazıcıoğlu'nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu da izledi.
Gülefer Yazıcıoğlu - 30.10.2019
Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili kamu görevlileri yargılanıyor
Duruşmada Yazıcıoğlu'nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu, müştekiler ile taraf avukatları da hazır bulundu.
Gülefer Yazıcıoğlu - 19.9.2019
Dha yurt bülteni-20
'O DÖNEM GÖREV YAPAN POLİS, ASKER VE BÜROKRATLARI MAHKEMEYE ÇAĞIRIYORUM' Hakkı Öznur, Yazıcıoğlu davasının örtbas edilmeye çalışıldığını öne sürdü. Bugün görülen duruşmada İsmail Kaya'nın anlattıklarının çok önemli olduğunu ifade eden Öznur, şunları söyledi: "Bugün mahkemede İsmail Kaya açıkça samimi bir itirafta bulundu. O dönem, baştan beri diyoruz ya sahte delil ürettiler, arama kurtarma çalışmalarını sabote ettiler. Arama kurtarma yoktu, aramama kurtarmamam vardı. Aramdılar, kurtarmadılar, Keş Dağları'nda şehit edilmesini beklediler. İşte bugün bu arama kurtarma çalışmalarının sabote edilmesinde o dönem Maraş istihbaratında görevli olan şube müdür yardımcısı Dursun Özmen'in nasıl bir uydurma, sahte bir delil ürettiğini ve o gün Maraş istihbaratta görevli polisler üzerinde nasıl kumpas kurduğunu bugün açıkça İsmail Kaya mahkemede itiraf etti. İşte bugün Maraş istihbaratı ve Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanlığı'nda açıkça kumpas kurulmuştur. Orada çok gizli, çok alçakça kirli ve karanlık bir oyun tezgahlanmıştır. Maraş istihbaratında görevli bu Dursun Özmen denen elemanının hazırladığı bilgi notunun İstihbarat Daire Başkanlığı'nın ve diğerlerinin de bilgisi dahilinde olduğu bugün açıkça ortaya çıkmıştır. Ben o dönem Kahramanmaraş'ta, Kayseri'de, Ankara'da görev yapan asker, polis, bürokratları, namuslu, dürüst vatan evlatlarını mahkemeye çağırıyorum. Gelin İsmail Kaya gibi mahkemede konuşun. Mahkemelere gerçekleri anlatın, milletimiz sizden gerçekleri öğrenmek istiyor." GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ----------------- Adliye nünde kalabalık Gülefer Yazıcıoğlu  Yazıcıoğlu'nun fotoğrafını taşıyan çocuk Adliye önünden detay Hakkı Öznur'un açıklama yapması Genel ve detay görüntüler KAHRAMANMARAŞ ============= Kültür, Sanat ve Tarım Festivali renkli görüntülerle başladı EDİRNE'nin Uzunköprü ilçesinde düzenlenen Kültür, Sanat ve Tarım Festivali' renkli görüntülerle başladı.
Gülefer Yazıcıoğlu - 24.5.2019
Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili kamu görevlilerinin yargılanması
Yargıtay 5. Ceza Dairesince, Yargıtay Konferans Salonu'nda görülen duruşmaya, Muhsin Yazıcıoğlu'nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu ile gazeteci İsmail Güneş'in eşi Yasemin Güneş de katıldı.
Gülefer Yazıcıoğlu - 24.5.2019
Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili kamu görevlileri yargılanıyor
Mahkeme heyeti, aralarında Muhsin Yazıcıoğlu'nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu ile gazeteci İsmail Güneş'in eşi Yasemin Güneş'in de bulunduğu şikayetçilerin duruşmaya katılma taleplerini kabul etti.
Gülefer Yazıcıoğlu - 24.5.2019
Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili kamu görevlileri yargılanmaya başlandı
Sanıkların üst düzey kamu görevlisi olması nedeniyle yargılama, ilk derece mahkemesi sıfatıyla Yargıtay 5. Ceza Dairesinde yapılırken duruşmaya ; Muhsin Yazıcıoğlu'nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu, kazada hayatını kaybedenlerin yakınları, avukatlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Gülefer Yazıcıoğlu - 24.5.2019
Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili kamu görevlileri yargılanıyor
Duruşmada Yazıcıoğlu'nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu, müştekiler, hayatını kaybedenler gazeteci İsmail Güneş, Mustafa Kaya İstektepe, Erhan Üstündağ, Murat Çetinkaya ve Yüksel Yancı'nın aileleri ile taraf avukatları hazır bulundu.
Gülefer Yazıcıoğlu - 18.4.2019
Yazıcıoğlu Davasında Yargılanan Özmen: Kayseri Valisi'ne Herhangi Bir Bilgi
Kahramanmaraş 1'inci Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın 17'nci duruşmasına Muhsin Yazıcıoğlu'nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu ve çocukları, Yazıcıoğlu ile birlikte hayatını kaybedenlerin yakınları ve avukatlar katıldı.
Gülefer Yazıcıoğlu - 25.3.2019
Muhsin Yazıcıoğlu, Kabri Başında Anıldı
'TAM 10 YILDIR SABIRLA BEKLİYORUZ' Törende konuşan Gülefer Yazıcıoğlu, eşi Muhsin Yazıcıoğlu'nun büyük bir davası, fikriyatı ve hayallerinin olduğunu söyledi.
Gülefer Yazıcıoğlu - 25.3.2019
Gündem Özeti / 25 Mart 2019
(Halep/İdlib) GÜNCEL 1- Kahramanmaraş'ta helikopterin düşmesi sonucu hayatını kaybeden BBP'nin kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, vefatının 10. yılında eşi Gülefer Yazıcıoğlu, oğlu Furkan Yazıcıoğlu, kızı Firuze Yazıcıoğlu, ağabeyi Yusuf Yazıcıoğlu, partililer ve sevenlerinin katılımıyla Taceddin Dergahı'ndaki kabri başında anılacak.
Gülefer Yazıcıoğlu - 21.2.2019
Yazıcıoğlu'nun Öldüğü Kazanın İncelemesini Eğitimsiz Heyet Yapmış
Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesinde 25 Mart 2009'da düşen, Muhsin Yazıcıoğlu, BBP Sivas İl Başkanı Erhan Üstündağ, yardımcısı Yüksel Yancı, BBP Sivas Belediye Meclisi Üyesi Adayı Murat Çetinkaya, İHA muhabiri İsmail Güneş ve Pilot Mustafa Kaya İstektepe'nin hayatını kaybettiği helikopterdeki Argus 5000 ve Skymap III C isimli GPS cihazlarının sökülmesiyle ilgili tutuksuz 10 sanık hakkında 'Kişinin ölmesinden yararlanarak hırsızlık' suçundan davanın 4'üncü duruşması Göksun Asliye Ceza Mahkemesi'nde görüldü. Davaya Muhsin Yazıcıoğlu'nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu, kızı Firuze Yazıcıoğlu, oğlu Fatih Furkan Yazıcıoğlu, ağabeyi Yusuf Yazıcıoğlu, ablası Mavış Ocak, İsmail Güneş'in eşi Yasemin Güneş, tutuksuz sanık Ebubekir Semih Yüksekkaya, aile ve sanık avukatları katıldı.
Gülefer Yazıcıoğlu - 24.11.2018
BBP Antalya İl Yönetimi İstifa Etti
BBP Antalya İl Başkanı Ramazan Doğan, düzenlediği basın toplantısında, 20 kişilik il yönetimiyle görevlerinden istifa ettiğini bildirdi.  BBP Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun yaşamını yitirdiği helikopter kazasının görüldüğü Kahramanmaraş Adliyesi'nde yaşanan arbedeyi hatırlatan Başkan Ramazan Doğan, adliyede, Muhsin Yazıcıoğlu'nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu'na ve Yazıcıoğlu ailesine haksızlık edildiğini söyledi.
Gülefer Yazıcıoğlu - 26.10.2018
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Açıklaması
Kahramanmaraş Adliyesi'ndeki gerginlik BBP Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile 5 kişinin hayatını kaybettiği helikopter kazasına ilişkin Kahramanmaraş Adliyesi'nde görülen davanın duruşmasında Yazıcıoğlu'nun yakınlarıyla Mustafa Destici arasında gerginlik yaşandığı iddia edilmişti. Mustafa Yazıcıoğlu'nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu salonda gerginlik yaşandığını ama bunun büyütülecek bir mesele olmadığını belirtmişti.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gülefer Yazıcıoğlu Haberleri | Gülefer Yazıcıoğlu Kimdir - Haberler - Gülefer Yazıcıoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gülefer Yazıcıoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberi... Yazıcıoğlu davası tanığı: Dursun Özmen'in sonradan FETÖ
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 05:06:07. #1.14#
title