Güldür Güldür Show'un 104. Bölüm Fragmanı Kahkahaya Boğuyor! –izle - Haberler
Haberi Paylaş

  Güldür Güldür Show'un 104. Bölüm Fragmanı Kahkahaya Boğuyor! –izle

  Hürriyet - Haberler | Güncel
  Güldür Güldür Show'un 104. Bölüm Fragmanı Kahkahaya Boğuyor! –izle

  Efsane kadrosuyla herkesin beğenisini kazanan Güldür Güldür Show bu akşam 104. yeni bölüm fragmanı ile seyirci karşısına geçiyor.

  Haberi Kaydet

  Efsane kadrosuyla herkesin beğenisini kazanan Güldür Güldür Show bu akşam 104. yeni bölüm fragmanı ile seyirci karşısına geçiyor. Güldür Güldür Show yeni bölümünde de aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuya kendisine özgü mizah anlayışı ile yeni bir yaklaşım getirmeye devam ediyor.

  Alper Kul, Doğa Rutkay, Onur Buldu, Özge Borak, Aylin Kontente, Erdem Yener, Çağlar Çorumlu, İrem Sak, Onur Atilla, Derya Karadaş, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu, Uğur Bilgin, Özgün Aydın, Ayşegül Akdemir, Kıvanç Baran Aslan ve Ali Sunal ekibiyle oluşan Güldür Güldür Show yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00'da Show Tv'de..

  GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW 104. SON BÖLÜM FRAGMANI

  GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW 104. YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

  Karşısına hamburgerci açılan, köfteci Hüseyin usta bu yeni duruma alışabilecek mi? Müşterilerini hamburgerciye kaptırmamak için Hüseyin usta ne gibi girişimlerde bulunacak? İbrahim Büyükak'ın köfteci'den şikayeti ne olabilir? Karısı Yeter ile evlilik yıldönümü kutlamak isteyen İsmail, turist Burcu, Nezaket teyze ve bütün taşıma araçlarından korkan İbrahim boğaz altında tur yapan bir denizaltı'da buluşursa neler olur? Denizaltı kaptanı Bahadır mesleğine ne kadar hakim.. Evdeki buzdolabının garanti süresi dolar dolmaz bozulunca yetkili servis çağıran ve yeni bir dolap almamak konusunda ısrar eden Şevket'i, karısı Sinem yeni buzdolabı almaya ikna edebilecek mi? Tasarruf etmek adına dolabı tamir ettirmeye çalışan Şevket gerçekten kara geçebilecek mi?

  Kaymakamın köyü ziyaret edeceğini öğrenen Egeli Köy Muhtarı Bilal ve yardımcısı Fikri, Kaymakama layık bir karşılama yapabilecek mi? Fikri'nin İstanbul'da müzisyen olan yeğeni İbrahim'den karşılamada çalmasını isterse neler olacak? Metal grubuna üye olan İbrahim ve metalci arkadaşları köyde nasıl karşılanacak?

  Güldür Güldür Show'un 104. Bölüm Fragmanı Kahkahaya Boğuyor! –izle

  Hürriyet - Son Dakika Haberleri
  /beğendim
  /alkışladım
  /beğenmedim
  /güldüm
  /üzüldüm
  /sinirlendim
  /şaşırdım
  title