Görüntüler İstanbul'dan! Yeşilköy sahilindeki çöp dağları isyan ettirdi

Görüntüler İstanbul'dan! Yeşilköy sahilindeki çöp dağları isyan ettirdi

Kurban Bayramı'nda İstanbul'da kalan vatandaşlar sıcak hava nedeniyle bunalınca sahil şeritlerine akın etti. Piknik yapan vatandaşların temizliğe önem vermemesi dikkat çekti. Çöp dağlarının her yeri kapladığı Yeşilköy sahiline ait görüntüler pes dedirtti.

Kurban Bayramı'nın uzun olması nedeniyle, pek çok vatandaş turizm ilçelerine akın ederken, İstanbul'da kalan vatandaşlar ise sıcaklıkların 32 dereceyi aştığı kentte sahil, park ve bahçeleri doldurdu. Bazı çocuklar oyun oynarken, bazı ailelerin ise piknik yaptığı görüldü.

GÖRÜNTÜLER PES DEDİRTTİ

Yeşilköy sahilinde açık alanları dolduran vatandaşların sebep olduğu kirlilik kameraya yansıdı. Görüntülerde piknik yapan ailelerin yanlarındaki çöplerin dolup taştığı, yol boyunca da her yerde atıkların olduğu görüldü.

Görüntüler İstanbul'dan! Yeşilköy sahilindeki çöp dağları isyan ettirdi
  -  Jülide İshakoğlu
Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Haber Yorumları (21)
GALİP OZMEN: Türklüğe sataşmak için her fırsatı kollayanlar bu vatanı kuran o büyük insan da Türk.Theo tepki verirken önce düşün sonra doğru adrese doğru cümlelerle tepki ver.
GALİP OZMEN: Theo Türklükle ilgisi yok.Düşüncesiz insanlar her yerde olabilir.Düşünerek doğru adrese doğru cümlelerle tepki ver.
GÖKHAN ZEYBEL: Sağolsun kanı vatanı ve bayrağı bozuk surilerden sahillerde yürüyemez olduk.Allah bunların belasını versin.bunların defolup gittiği gün kurban kesecem ahdım var
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title