Gökçek ve Çölaşan Canlı Yayında Kozlarını Paylaşıyor (1)

Gökçek ve Çölaşan Canlı Yayında Kozlarını Paylaşıyor (1)

İhlas Medya Grup Başkanı Nuri Elibol ve Başkan Yardımcısı Murat Odaş'ın Hazırlayıp Sunduğu "Ankara'nın Gündemi" İsimli Program, Tarihi Bir Buluşmaya Ev Sahipliği Yapıyor. Uzun Yıllardır Medya Aracılığıyla Tartışan ve Tartışmaları Mahkemelere Taşınan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile Gazeteci Emin Çölaşan, 11 Yıl Sonra İlk Kez Canlı Yayında Karşı Karşıya Geliyor.

Gökçek ve Çölaşan Canlı Yayında Kozlarını Paylaşıyor (1)

İhlas Medya Grup Başkanı Nuri Elibol ve Başkan Yardımcısı Murat Odaş'ın hazırlayıp sunduğu "Ankara'nın Gündemi" isimli program, tarihi bir buluşmaya ev sahipliği yapıyor. Uzun yıllardır medya aracılığıyla tartışan ve tartışmaları mahkemelere taşınan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile gazeteci Emin Çölaşan, 11 yıl sonra ilk kez canlı yayında karşı karşıya geliyor.

Çok sayıda resmi ve sivil polis ekibi, canlı yayının yapıldığı TGRT binası çevresinde yoğun güvenlik tedbirleri aldı. Büyük buluşmayı izlemek üzere çok sayıda gazeteci TGRT binası önünde konuşlandı. TGRT binasına ilk gelen isim gazeteci Emin Çölaşan oldu. Polis eskortuyla yayın binasına gelen Çölaşan gazetecilerin sorusu üzerine, "Bu gece benim gazeteciliğimi sona erdirecekmiş, ona geldim. Bu gece benim son gecem, göreceğiz bakalım" diye konuştu.

Başkan Gökçek ise, yayın öncesi gazetecilere poz verdikten sonra, "Çölaşan benimle ikinci kez televizyona çıkıyor. Yüz kere davet ettim, artık mecbur kaldı. Ankara'yı bu saatlerde hiç bu kadar sakin görmemiştim. Herhalde iyi bir maç olacak ama boks maçı değil. Beş bavul dolusu belge getirdim" dedi.

(YZE-OK-OK-Y)